Виправлялочка• 08 апреля 2024
Санаторий Подолье в Хмельнике
Вопрос к тем кто был недавно. Интересует кормление в этом санаториИ. Очень маленькие порции и действительно не вкусное? Я понимаю , что диет питание, но отзывы такие отрицательные. И действительно там две столовые- для простых и номеров люкс?
Бентливуман• 08 апреля 2024
Харчування однакове, тільки один зал після ремонту, а другий ні ’аля совок’. Каструлі з яких насипають ті самі.
Харчування гарне, дієтичне, єдинний мінус - це молочка. На мій смак, місцевий виробник не смачний.
Виправлялочка
• 08 апреля 2024
Ответ дляБентливуман
Дякую. А Ви давно там були? Як вам сам санаторій?
Бентливуман• 08 апреля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Санаторій чудовий, процедури ставлять на ноги, їжджу роками, постійно. Краще всього номер зняти на 4-му поверсі в Поділля Преміум , а в Поділлі купити курсовку. Там же на 4-му приймає Юра массажист, у нього золоті руки. На відводний душ-массаж краще за все записатися до Марини.
Питайте, що Вам ще цікаво, то відповім із власного досвіду.
Виправлялочка
• 08 апреля 2024
Ответ дляБентливуман
Спасибо. Детей в бассейн пускают или он только для взрослых? Премиум дорого, кроме него в какой лучше корпус селиться? Что в Хмельнике рекомендуете посмотреть, т.к не разу там не были?
Бентливуман• 08 апреля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Дітей пускають. Після ремонту перший корпус, але зручніший третій, другий та четвертий - розвалюха. Дивитися там не має що, процедури і прогулянки, є екскурсії вихідного дня.
Із ’погулять’ навпроти ресторан Лісний, найкраще морозиво там. Дітей зводіть обов´язково.
Виправлялочка
• 08 апреля 2024
Ответ дляБентливуман
Спасибо за ответы