пані Солоха• 08 апреля 2024
Якаж тварина. Вбив дитину і йому ще сидіти на податки батьків дитини.
Я про випадок у фунікулері.
Це не вкладається в голові!!! Як так? Якийсь злий рок. Я розумію те чмо не думало, що вб´є дитину. І от так головою об скло і в сонну артерію. Як же мені шкода того хлопця (((
За смерть-смертью і відповідати треба!
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Ответ дляBejza
У мене однокласниця прошмандовка, бухала, дитину нагуляла вцепилася у хлопця, він спортсмен, красунчик, вона йому проходу не давала, переслідувала і зарізала, прямо у серце попала, дали 7 років, вийшла через 5, бо мала дитину, яку навіть ні разу не відвідала після звільнення, у в´язниці знайшла якогось мужика по переписці, одружилась, зараз має двох дітей, живе, горя не знає, а хлопця не вернути, а воно 5 років відлежалося в тюрмі
Да и тут сейчас дадут 3 года максимум или вобще спишут на дурачка и дело замнут. У нас же все наоборот. Курицу украл 7 лет дали, человека убил 3 года условно дадут
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Ответ дляkh0110
Писали ему 30 лет, выйдет ещё и 40 не будет, а в тюрьме тоже живут на самом деле
Еще и как живут. Если деньги есть то тем более.
Ответ дляBejza
Жахіття((
От вам і правосуддя.