пані Солоха• 08 апреля 2024
Якаж тварина. Вбив дитину і йому ще сидіти на податки батьків дитини.
Я про випадок у фунікулері.
Це не вкладається в голові!!! Як так? Якийсь злий рок. Я розумію те чмо не думало, що вб´є дитину. І от так головою об скло і в сонну артерію. Як же мені шкода того хлопця (((
За смерть-смертью і відповідати треба!
Ненька наша• 08 апреля 2024
ви ще скільки тем плодити будете? замовлення? не військовий це був, не старайтесь
пані Солоха
• 08 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Ви думаєте роками гнити в тюрмі - це краще, ніж смерть?
Я не знаю. Це якийсь такий випадок страшний. Мене зачепило дуже сильно ( дитина відпочивала з друзями... вихідний і таке. Мені дуже шкода того хлопця. Дуже!
Ненька наша• 08 апреля 2024
Ответ дляLike-995b
А кто говорит военный? Холуй
З горіха зерня• 08 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Щось ніхто, на жаль, не згнив…
Ответ дляНенька наша
Мне не надо ссылки. Я и в той теме есть. Разобрались
Жінка з перцем• 08 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Так при пожизненном он может через 20 лет выйти. То есть, мужик проживет на государственных харчах 20 лет и выйдет на свободу. Ненормально за такое преступление. Я за смертную казнь
Ответ дляНенька наша
Ідіть перевірте. Я перший раз про це пишу. Сьогодні побачила. Я нічого не писала про воєнних. Мені шкода ту дитину. Якась неймовірна сукупність обставин. Якось так воно все(((
Багряна осінь• 08 апреля 2024
Вчора в мене був день народження, і вдень з дитиною піднімалась на фунікулері,зранку прочитала новину, і якось так сумно стало...
Ответ дляLike-995b
Я в шоке от того, что идет война, прячешься от ракет, а тут быдло лишает жизни
От я теж про це думала. Я впевнена він не думав що так вийде. Просто якесь зло(
Ответ дляsammy
Вчора озвучували дещо іншу версію щодо подій. Сьогодні вже змінили
Ну написали, що підлітки гралися, думаю сміялися голосно, розмовляли і все таке , а того це роздратувало і почав до них чіплятися...
Ответ дляsammy
Вони такі сміливі, коли діти самі. І в транспорті ганяють щоб місцем поступилися, зауваження всілякі роблять, коли діти самі...
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Целый день думаю об этом ребенке.
Невыносимо больно и жалко.
Тварь убившую этого ребенка отдать родителям на расправу и все тут.
Готова помочь родителям погибшего парня, отомстить!
Невыносимо больно и жалко.
Ответ дляsammy
Я про саме вбивство. Вчора писали,що куском скла порізав, сьогодні вже пишуть, що начебто хлопець ’ сам порізався’
Не сам. А його штовхнув той і хлопець головою скло розбив і саме в сонну артерію попало...а це лічені хвилини (
Ответ дляAneto4ka777
Целый день думаю об этом ребенке.
Невыносимо больно и жалко.
Я сама як прочитала. Думаю....як так....бідне дитя((((
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Ребята и не хотели связываться с придурком, пошли вперед все. Погибший парень шел последний и этот толкнул его в спину на ступеньках.
Ответ дляAneto4ka777
Дя я читала. Но именно чтобы так головой попасть((( как то все так.... нелепо ((( как же жалко (((
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
У меня такого же возраста сын, сразу все представила. Какое это горе родителям. Как жаль ребенка…планы, мечты, друзья, вся жизнь была впереди!
Пишу и слезы рекой!
Растерзать эту гниду и детишек если у него они есть казнить!
Пишу и слезы рекой!
У мене однокласниця прошмандовка, бухала, дитину нагуляла вцепилася у хлопця, він спортсмен, красунчик, вона йому проходу не давала, переслідувала і зарізала, прямо у серце попала, дали 7 років, вийшла через 5, бо мала дитину, яку навіть ні разу не відвідала після звільнення, у в´язниці знайшла якогось мужика по переписці, одружилась, зараз має двох дітей, живе, горя не знає, а хлопця не вернути, а воно 5 років відлежалося в тюрмі
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Да((( жалко именно потому что нелепая случайность, а ребенка не вернуть.