пані Солоха• 08 апреля 2024

Якаж тварина. Вбив дитину і йому ще сидіти на податки батьків дитини.

Я про випадок у фунікулері.
Це не вкладається в голові!!! Як так? Якийсь злий рок. Я розумію те чмо не думало, що вб´є дитину. І от так головою об скло і в сонну артерію. Як же мені шкода того хлопця (((
За смерть-смертью і відповідати треба!
Пешеходик• 08 апреля 2024
Ви думаєте роками гнити в тюрмі - це краще, ніж смерть?
Пополняю_Карму• 08 апреля 2024
Я була шокована. І досі відійти не можу
Ненька наша• 08 апреля 2024
ви ще скільки тем плодити будете? замовлення? не військовий це був, не старайтесь
Like-995b• 08 апреля 2024
Ответ дляНенька наша
А кто говорит военный? Холуй
автор пані Солоха • 08 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Я не знаю. Це якийсь такий випадок страшний. Мене зачепило дуже сильно ( дитина відпочивала з друзями... вихідний і таке. Мені дуже шкода того хлопця. Дуже!
Ненька наша• 08 апреля 2024
Ответ дляLike-995b
А кто говорит военный? Холуй
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3517457
З горіха зерня• 08 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Щось ніхто, на жаль, не згнив…
Like-995b• 08 апреля 2024
Ответ дляНенька наша
Мне не надо ссылки. Я и в той теме есть. Разобрались
Жінка з перцем• 08 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Так при пожизненном он может через 20 лет выйти. То есть, мужик проживет на государственных харчах 20 лет и выйдет на свободу. Ненормально за такое преступление. Я за смертную казнь
Kidstaff Bot• 08 апреля 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Like-995b• 08 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Выйдет досрочно, если вообще посадят. Тут вон хор поет , сам виноват , выпили , злые подростки и.т д. Скоро и до таких доберется , они ждут
Like-995b• 08 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Причем тем же способом.
gejly• 08 апреля 2024
Ответ дляпані Солоха
Вы убивать убивать будете? Так чтоб за смерть смертью?
Like-995b• 08 апреля 2024
Я в шоке от того, что идет война, прячешься от ракет, а тут быдло лишает жизни
автор Sergeevna-a227 • 08 апреля 2024
Ответ дляНенька наша
Ідіть перевірте. Я перший раз про це пишу. Сьогодні побачила. Я нічого не писала про воєнних. Мені шкода ту дитину. Якась неймовірна сукупність обставин. Якось так воно все(((
Багряна осінь• 08 апреля 2024
Вчора в мене був день народження, і вдень з дитиною піднімалась на фунікулері,зранку прочитала новину, і якось так сумно стало...
sammy• 08 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Було написано від 7 до 15
автор Sergeevna-a227 • 08 апреля 2024
Ответ дляLike-995b
От я теж про це думала. Я впевнена він не думав що так вийде. Просто якесь зло(
sammy• 08 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Вчора озвучували дещо іншу версію щодо подій. Сьогодні вже змінили
автор Sergeevna-a227 • 08 апреля 2024
Ответ дляsammy
Ну написали, що підлітки гралися, думаю сміялися голосно, розмовляли і все таке , а того це роздратувало і почав до них чіплятися...
автор Sergeevna-a227 • 08 апреля 2024
Ответ дляsammy
Вони такі сміливі, коли діти самі. І в транспорті ганяють щоб місцем поступилися, зауваження всілякі роблять, коли діти самі...
sammy• 08 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Я про саме вбивство. Вчора писали,що куском скла порізав, сьогодні вже пишуть, що начебто хлопець ’ сам порізався’
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Целый день думаю об этом ребенке.
Невыносимо больно и жалко.
Тварь убившую этого ребенка отдать родителям на расправу и все тут.
Готова помочь родителям погибшего парня, отомстить!
автор Sergeevna-a227 • 08 апреля 2024
Ответ дляsammy
Не сам. А його штовхнув той і хлопець головою скло розбив і саме в сонну артерію попало...а це лічені хвилини (
автор Sergeevna-a227 • 08 апреля 2024
Ответ дляAneto4ka777
Целый день думаю об этом ребенке.
Невыносимо больно и жалко.
Я сама як прочитала. Думаю....як так....бідне дитя((((
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Ребята и не хотели связываться с придурком, пошли вперед все. Погибший парень шел последний и этот толкнул его в спину на ступеньках.
автор Sergeevna-a227 • 08 апреля 2024
Ответ дляAneto4ka777
Дя я читала. Но именно чтобы так головой попасть((( как то все так.... нелепо ((( как же жалко (((
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
У меня такого же возраста сын, сразу все представила. Какое это горе родителям. Как жаль ребенка…планы, мечты, друзья, вся жизнь была впереди!
Пишу и слезы рекой!
Растерзать эту гниду и детишек если у него они есть казнить!
Bejza• 08 апреля 2024
У мене однокласниця прошмандовка, бухала, дитину нагуляла вцепилася у хлопця, він спортсмен, красунчик, вона йому проходу не давала, переслідувала і зарізала, прямо у серце попала, дали 7 років, вийшла через 5, бо мала дитину, яку навіть ні разу не відвідала після звільнення, у в´язниці знайшла якогось мужика по переписці, одружилась, зараз має двох дітей, живе, горя не знає, а хлопця не вернути, а воно 5 років відлежалося в тюрмі
Aneto4ka777• 08 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Да((( жалко именно потому что нелепая случайность, а ребенка не вернуть.