Аноним_Русалка• 08 апреля 2024
Дитина упала на підлогу, на кафель
Дитина поки набирала воду впала з машинки на кафель. Там був резиновий килим, тому скотилась на нього. Дуже плакала, мене трясло разом з нею. Але намагалася бути спокійною щоб її заспокоїти.
Над вушком синеньке і трохи вище була шишка але але нічого немає. Хвилююсь бо вона поїла і заснула, швидку не викликала. Не можу спати, реву, і боюсь за неї.
Прокачую сідниці• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Звідки ви знаєте що я зараз переживаю я у вас дітей нема?
Переживаю это внутреннее ощущения
Я о действиях, которых нет у вас
Падала старшая с 25 см и упала не на пол, а в корзинку из под люльки, не плакала вообще. И да, я возила к невропатологу, в тот же день!
Я о действиях, которых нет у вас
Веселуха Муха• 08 апреля 2024
А скорая вам чем поможет? Рентген аппарата или нейрохирурга с травматологом с собой не возят. Или вы чисто как такси использовать?
Завжди мало• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
З усіх коментарів, ви тільки на цей звернули увагу??? Вам 15 разів написали звоніть в швидку!
Оцененная• 08 апреля 2024
Беріть таксі і їдьте в дитячу лікарню.
В мене дитина 2 місяці падала з такої самої висоти, оглянули, все було добре.
Бубль Гум)• 08 апреля 2024
Я здесь уже неоднократно писала о печальном случае в семье, ребенок в 6 месяцев с относительно низкого дивана, все закончилось трагедией.
А тут с машинки (о том где был мозг когда ребенка туда водрузили - нет слов), я бы ехала в ближайший травмпункт, и показала бы ребенка неврологу
Стефанія• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Пральна машина. Вік 6 місяців. Поїла посміхалась, зараз спить,синяка нема, припухлість над вушком
Якщо дитину одразу клонить в сон, це струс мозку. Швидку треба!
Аноним_Русалка
• 08 апреля 2024
Ответ дляСтефанія
Вона перед купанням хотіла. Це її графік
Аноним_Русалка
• 08 апреля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Переживаю это внутреннее ощущения
Я о действиях, которых нет у вас
Записалась в інноваційну клініку до педіатра. Будемо робити мрт голівки зранку
Кнопкотиць• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ля, нет слов... Что ребёнок в 6 месяцев делал на стиральной машине?
Аноним_Русалка
• 08 апреля 2024
Ответ дляОцененная
Беріть таксі і їдьте в дитячу лікарню.
Дякую
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Вона дуже хотіла спати. Раз посміхалась. Думаю значит нічого не турбує, і до ранку хочу почекати
Вы серьезно??скорую и срочно.внешне может быть все нормально,но может быть внутреннее кровотечение и смерть!маленький ребенок,такая высота,кафель.это же не шутки,Вам надо срочно рентген или мрт делать
Аноним_Русалка
• 08 апреля 2024
Ответ дляОцененная
Беріть таксі і їдьте в дитячу лікарню.
Ви робили МРТ чи УЗД голови?
ПироженкА• 08 апреля 2024
Я б поїхала в лікарню .
Може бути гематома і ви ще маєте шанс виправити це
птицаворона• 08 апреля 2024
Якщо ви в Києві - телефонуйте на Підвисоцького, там є дитячий нейрохірург. Ну і їдьте до нього.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ви робили МРТ чи УЗД голови?
нам при ушибе лобной части которая более безопасная и более низкая высота,и на деревянный пол,а не на кафель,делали рентген,сказали нет смысла сразу мрт,сначала рентген и если будут подозрения тогда уже мрт.не шутите,это серьезно,мы все тут мамы и волнуемся
Прокачую сідниці• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Надеюсь все хорошо будет.
Следите за тошнотой
Мурзилка• 08 апреля 2024
Ничего страшного, автор. Подумаешь. Потряслись немножко вместе. Попробуйте завтра ребенка опять на машинку положить. Навыки нужно отрабатывать.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
мы так посреди ночи и ездили туда.детская нейрохирургия там же.молодцы ребята
Аристократка-тунеядка• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
МРТ такій дитині тільки під наркозом . Навіщо? УЗД роблять . Але на огляд лікаря невролога / нейрохірурга я б поїхала зразу сьогодні на таксі або авто. Можуть бути внутрішні травми
Невгамовна сила• 08 апреля 2024
Моя дитина , 9 років , приймаючи душ , вдарилась головою об кран , я зателефонувала в швидку спитати що робити, і вони самі сказали що краще щоб приїхала швидка. Через 45 хв , ми були у нейрохірурга у черговому відділенні , огляд лікаря і я спокійно спала ніч.... Це з дитиною яка розмовляє і може описати свої відчуття! У вас дитині 6 місяців , ви пишите на порадницю, а не лікарям , у вас розум є чи він спить ? Мами , 95% яких не мають медичної освіти , чи швидка де 100% лікарів , кого ж обрати заради життя та здоров´ я своєї дитини? Звісно порадницю , і поплакати головне за компанію з дитиною , ще більше буде користі
Пишу каліграфічно• 08 апреля 2024
Не хочу розписувати погані ситуації, чим закінчились падіння з меншої висоти. Автор, краще не чекайте до ранку, їдьте в лікарню. Якщо почати вчасно крапати, то все може обійтись.
Пишу каліграфічно• 08 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Погодьтесь, в цій темі почали автору давати слушні вказівки, не чекати ранку, а їхати в лікарню. Надіюсь вона прислухається
Топтунша• 08 апреля 2024
Какой частью головы ребенок упал? Лобик крепче, если затылком, то хуже. БОльшая вероятность сотрясения. Нужен рентген, а не МРТ, возможно трещина.
Пишу каліграфічно• 08 апреля 2024
Ответ дляТоптунша
Автор пише, над вушком синє. Значить не лобом
Пампушечка• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
вы серьезно? Сколько таких историй, что вроде все ок, а потом оказалось, что трещина в черепе. Неужели настолько лень просто отвезти ребенка на осмотр врачу, что готовы рискнуть его здоровьем?
Пампушечка• 08 апреля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Боже, а что случилось??