Країна мрій• 09 апреля 2024

Бюджетний спосіб закрити балкон від сонця?

Порадьте бюджетний спосіб, як закрити балкон від сонця. Зранку дуже нагрівається, балкон засклений повністю панорамний.
Ролети рахувала - дорого і дуже громіздке вийде.
короткопамятна• 09 апреля 2024
Я заказывала гофрировпнные шторки плиссе. На али или ещё где. Это не бумага, не знаю что за материал. Стоит копейки, крепится за 30 секунд
Выглядит супер. Переехала, так бы показала. Как раз 6 окон на балконе закрывала.
raven_i• 09 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Крутяк, де купували?
В Епіцентрі. Чоловік каже, наче йшли в невеликих рулонах, тож брали 4 шт на 4 віконця, які він чудово за 15 хв під пластик на скло загнав і закріпив, щоб вийшло гарно.
У нас основа задача була закритись від сусідів збоку, однак і промені сонця вони непогано пригамували. Лишилось світло, але прямі не пропускає, тож спеки суттєво менше.
автор Країна мрій • 09 апреля 2024
Ответ дляВкуси мене
мы дочери в комнату купили такие штуки, как ролеты, гармошкой. но они крепятся на раму по ширине стекла. обрезаются до нужного размера. в комнате склеп. стоят дешевле грязи.
посмотрите в строителтных магазинах в отделах штор и жалюзи.
Дивлюся. А по довжині вони якісь всі короткі. Не хотілося б у два ряди вішати.
Трахтибидох• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Це карніз кафе. Погугліть.
Я в юску брала минулого року. І штори дешеві по акції були, щільні як простиня. На іншому балконі повісила.
А під замовлення занавіски такі шити теж не бюджетно.
Та тут я сама пошью, не вопрос даже))) Просто чем бумажные ролеты-гармошки, лучше уж такое.
автор Країна мрій • 09 апреля 2024
Ответ длякороткопамятна
А які довжиною? Бо дивлюся, вони всі короткі, до підлоги не вистачить. Або хіба у два ряди клеїти.
Вкуси мене• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
короткие или узкие? не пойму ваш ответ. мы когда брали, были разные размеры
автор Країна мрій • 09 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
А ціни на текстиль бачили?
Дешева тюль, типу органза, тут не допоможе.
Я вже думала про таке.
Тантрический кекс• 09 апреля 2024
Рекламщики використовують самоклеючу сітку на вікна. Такі як у маршрутках. Взяти білу, вана і затінить і вулицю видно
короткопамятна• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Хм...длинные были. Точно не помню
Сейчас попытаюсь найти.
автор Країна мрій • 09 апреля 2024
Ответ дляВкуси мене
Короткі.
Балкон повністю скляний.
Нижній ряд рам - сатинове скло.
Верхні рами - звичайні.
Я думала повісити одну гармошку, щоб аж до підлоги можна було розтягнути, але нема такої довжини)))
Трахтибидох• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
А ціни на текстиль бачили?
Я вже думала про таке.
Тут любая ткань подойдет, не обязательно именно для штор. Ну а как вы хотели - панорамные окна - такое себе удовольствие)))
короткопамятна• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Они разных размеров есть. Смотрите
Зубожиння• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Та хотілося б трохи естетики. Страшно, що потім її обдерти неможливо
Біла тканини, як навіс, над балконом, інший кінець за поручні балкона
Пиши-пропало• 09 апреля 2024
Ответ длякороткопамятна
Они разных размеров есть. Смотрите
А ікеа даже 190 см
Луноходик_Ик• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Нема на що повісити штори, нема місця на карниз. Минулого року до рами чіпляла простирадла, але хочеться якийсь зручніший варіант.
у меня на даче на веранде 4 год уже висят.
Пиши-пропало• 09 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Они не бумажные. Там ткань типа флизелина.
автор Країна мрій • 09 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Минулого року в юску по знижкам купила.
Зараз таких вже нема.
Як варіант можливо тканину купити і пошити самій.
Показушница• 09 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Непоганий варіант. У мене на кухні ікеївські 2 роки висять. Закріпили до рами на липучку і все.
а как их мыть?
Видна міленіалка• 09 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Покажите пожалуйста.
Мне на террасу нужно что-то придумать на крышу... она прозрачная. А летом солнце жарит так, что сума сойти. Хочу тоже чем-то этот прозрачный шифер заклеить🙈
помогут шторы, натянутые вертикально под стеклом. Три ряда проволоки ( один из них по середине.
ОхиИВздохи• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Минулого року в юску по знижкам купила.
Зараз таких вже нема.
Гарно у Вас
Инстагра_мерша• 09 апреля 2024
Штори на струну. Штори можна купити в секонді і навіть дуже гарні.
неДодекаэдр• 09 апреля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Фольга перезнімається на скло, мені на роботі не дозволили нею клеїти, 5 величезних вікон в кабінеті з трьох сторін, тільки одна стіна без вікон
Так фольгу не клеять на скло, а на раму. Без контакту зі склом
неДодекаэдр• 09 апреля 2024
Ответ дляЛизочек
Обычная фольга на скотч или плотные обои.
Специальная фольга для окон то такое... родители наклеили, потом год сдирали чуть ли не лезвием. Может быть, она разная бывает, но я бы не рисковала )

Тому що кріпиться фольга на раму, контакт зі склом виключається
Луноходик_Ик• 09 апреля 2024
вот из старинных бабушкиных гардин. крахмал развести и приклеить прямо на стекло.
Malinka111_• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
В два ряда можно.
Я такую на окно в кухне приклеила, если нужно открыть - гармошку собрать и прищепкой прицепить
burtsevat• 06 мая 2024
Ответ длякороткопамятна
Они разных размеров есть. Смотрите
Дайте, пожалуйста, ссылочку, где такое купить. В личку. Спасибо большое заранее.
короткопамятна• 06 мая 2024
Ответ дляburtsevat
ищите на али экспресс. я там свои и покупала. сейчас не в Украине. мой поиск идет по той стране, где нахожусь. бумажные шторы вбейте на али. как-то так.