Країна мрій• 09 апреля 2024
Бюджетний спосіб закрити балкон від сонця?
Порадьте бюджетний спосіб, як закрити балкон від сонця. Зранку дуже нагрівається, балкон засклений повністю панорамний.
Ролети рахувала - дорого і дуже громіздке вийде.
Бринзолетта• 09 апреля 2024
моя мама-пенсіонерка повішала на лоджиї старі штори, цупка тканина. І висить ця шмата поки восени сонце не почне менше з*являтись
парИла я парИла• 09 апреля 2024
Фольга спеціальна продається, бачила,, ще фольгу, що під батареї клеять, теж, вікна закривали, відштовхує тепло, це, трохи дорожче. Ну, і штори.
Країна мрій
• 09 апреля 2024
Ответ дляНу шо не так?
тогда пленка, если эстетика не важна
Та хотілося б трохи естетики. Страшно, що потім її обдерти неможливо
Скажений гудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Шторы льняные
Країна мрій
• 09 апреля 2024
Ответ дляБринзолетта
Нема на що повісити штори, нема місця на карниз. Минулого року до рами чіпляла простирадла, але хочеться якийсь зручніший варіант.
Скажений гудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Посмотрите в эпицентре еще продают бумажные жалюзи (гармошка такая). Дешево и сердито. И вид нормальный года 2
Кудрі кручу сама• 09 апреля 2024
Чула, як одна сусідка розказувала, що не було чим завісити вікна, то взяла світлі простирадла намочила, пом´яла і намилила добре і приклеїла до скла. А вийшло цікаво, хенд мейд, і з вулиці непогано виглядає.
Скажений гудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
На двусторонний скотч или на карниз из струны (его везде можно прилепить)
Морожена_курка• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Паперові жалюзі можливо?
Ікеа, або з епіцентру
Кудрі кручу сама• 09 апреля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Фольга перезнімається на скло, мені на роботі не дозволили нею клеїти, 5 величезних вікон в кабінеті з трьох сторін, тільки одна стіна без вікон
Спасу мир• 09 апреля 2024
Сегодня я не я• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Продаються гофровані шторки на липучці
Непозбувна Бентега• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Потолочный карниз тоже некуда вешать?
Непозбувна Бентега• 09 апреля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Кстати отличная идея. Спасибо.
Скажений гудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляraven_i
Ми в такому випадку придбали симпатичну недорогу плівку, вона без кольору, однак розмита і виглядає як вітраж. І сусіди тепер по боках не бачать, і прямі сонячні промені не пропускає.
Покажите пожалуйста.
Мне на террасу нужно что-то придумать на крышу... она прозрачная. А летом солнце жарит так, что сума сойти. Хочу тоже чем-то этот прозрачный шифер заклеить🙈
Пиши-пропало• 09 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Паперові жалюзі можливо?
Ікеа, або з епіцентру
Непоганий варіант. У мене на кухні ікеївські 2 роки висять. Закріпили до рами на липучку і все.
Країна мрій
• 09 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Потолочный карниз тоже некуда вешать?
Ні, вікна під стелю. Хіба маленькі пластикові на рами прикрутити.
Непозбувна Бентега• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Хм. Потолочный же всего несколько сантиметров по высоте отъедает.
Країна мрій
• 09 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Покажите пожалуйста.
Подивіться затіняючу сітку, супер варіант для терас.
Бо я вже думала з неї штори на балкон поробити.
Трахтибидох• 09 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Если уже есть натяжной, то никуда вы его не присобачите так просто.
Ответ дляСкажений гудзик
Покажите пожалуйста.
Ось. Прозвучить кумедно, але в реальності вона майже не прозора, а на фото чомусь чіткіше через неї все) В житті я через неї не бачу ні сусідських балконів, ні вулиці взагалі.
Непозбувна Бентега• 09 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
А, ну если натяжной потолок, то да.
Скажений гудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляraven_i
Крутяк, де купували?
Трахтибидох• 09 апреля 2024
Автор, я себе присматриваю что-то вроде такого варианта - это, похоже, струнный карниз, прямо к раме крепится.
Вкуси мене• 09 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
мы дочери в комнату купили такие штуки, как ролеты, гармошкой. но они крепятся на раму по ширине стекла. обрезаются до нужного размера. в комнате склеп. стоят дешевле грязи.
посмотрите в строителтных магазинах в отделах штор и жалюзи.
Країна мрій
• 09 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Це карніз кафе. Погугліть.
Я в юску брала минулого року. І штори дешеві по акції були, щільні як простиня. На іншому балконі повісила.
А під замовлення занавіски такі шити теж не бюджетно.