Джамала в 40+, Моніка Белуччі в 45 вагітні, хіба бабусі?

Часто тут читаю, що вагітні в 40+ то бабусі… ну звідки це беруть? Наприклад, Джамала чекає на третю дитинку, Ліля Ребрик в 42 нещодавно народила. Моніка Белуччі в свій час в 45 народила, Дженіфер Лопес майже в 40 народила, то її дітям вже під 16, ну хіба вона бабуся? Чи всі жінки, хто народжує в дорослому віці, чому їх називають бабусями… самі ж жінки тут? Неясно мені. Тема для «поговорити». Бо побачила новину, що «40-річна Джамала чекає дитину», задумалася… і до чого тут вік. Ну а Джей Ло особисто для мене - красуня!
25 1 12
Пописанная парта 09 апреля в 18:06
Бабусі то ті, в кого є онуки
НеКонец-Света 09 апреля в 18:06
почему то ваша тема мне напомнила бабок со сплетнями на лавке.
2 2 10
Сіточка 09 апреля в 18:06
Джей ло - старая толстая тётка. И да, родить после 40 - это тяжело
Love_Love_Love_ 09 апреля в 18:06
Ну а як же вони на випускний підуть?
AmazingLady 09 апреля в 18:07
Не писали тут такого что беременнпя в сорок бабушка. Не перекручивайте. И звёзд.с обычнымми женщинами не сравнить

Ну и не каждая может забеременеть в сорока.только и всего
8 1 11
Пописанная парта 09 апреля в 18:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну а як же вони на випускний підуть?
Спочатку до 1 класу
Малинка 09 апреля в 18:07
40 це ще норм, а вище, то вже да, бабусі.
Ви ЛілюРебрик бачили. Там вже лице все в зморшках. Видно, що мама підстаркувата.
Та хай як хочуть. Але я люблю, коли баттки молоді. Для мене 38 останній вагон, максимум в 40 догнать поїзд
9 28
Love_Love_Love_ 09 апреля в 18:08
Ответ дляМалинка
40 це ще норм, а вище, то вже да, бабусі.
Ви ЛілюРебрик бачили. Там вже лице все в зморшках. Видно, що мама підстаркувата.
Та хай як хочуть. Але я люблю, коли баттки молоді. Для мене 38 останній вагон, максимум в 40 догнать поїзд
Кому видно?
AmazingLady 09 апреля в 18:08
По поводу Джей ло- блин, ну что в ней хорошего, вид сзади просто пугает..маленькая толстая распиаренная латинос
5 18 9
AmazingLady 09 апреля в 18:08
Ответ дляМалинка
40 це ще норм, а вище, то вже да, бабусі.
Ви ЛілюРебрик бачили. Там вже лице все в зморшках. Видно, що мама підстаркувата.
Та хай як хочуть. Але я люблю, коли баттки молоді. Для мене 38 останній вагон, максимум в 40 догнать поїзд
Ну вообще да, ребрик видно что два по двадцать
2 6 4 1
Пописанная парта 09 апреля в 18:09
Ответ дляAmazingLady
По поводу Джей ло- блин, ну что в ней хорошего, вид сзади просто пугает..маленькая толстая распиаренная латинос
Вона харизматична
14 6 1
Малинка 09 апреля в 18:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Кому видно?
Вам вже треба окуляри?
4 5
AmazingLady 09 апреля в 18:09
Ответ дляПописанная парта
Вона харизматична
Ни разу. Видно на меня не действует
6 2 2
Love_Love_Love_ 09 апреля в 18:10
Ответ дляAmazingLady
Ну вообще да, ребрик видно что два по двадцать
Хотілось би подивитись на ваш скромний словʼянський зад
27 2
Анонім Секретар 09 апреля в 18:10
Так у нас принято. Меня в 25 уже старородящей называли
AmazingLady 09 апреля в 18:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Хотілось би подивитись на ваш скромний словʼянський зад
На свой в зеркало посмотрите. Я на сцене не скачу, на ее хлеб не претендую
Сіточка 09 апреля в 18:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Хотілось би подивитись на ваш скромний словʼянський зад
Мне так нравятся эти вопросы).
А, что - если ваш оппонент не красавица, то она должна быть слепой? Или какая связь между задом вашего оппонента и задом джей ло?)
7 3 7
Малинка 09 апреля в 18:13
Мені подруга, ну з тих що тепер фрау німецька, на днях розказувала, що їй там розказали, що в Німеччині в 40-45 народжувать дуже модно. І наче б то німці між собою говорять, що після 45 генії народжуються.
Ну, сміх же
6 10 1
Бентливуман 09 апреля в 18:13
Так а чому ви порівнюєте медійну особу зі звичайною жінкою
Таки інший рівень життя, тому можуть дозволити собі набагато більше.
Love_Love_Love_ 09 апреля в 18:14
Ответ дляСіточка
Мне так нравятся эти вопросы).
А, что - если ваш оппонент не красавица, то она должна быть слепой? Или какая связь между задом вашего оппонента и задом джей ло?)
А мені « подобається « коли відверто жінок з нормальною зовнішністю з болотом за туж зовнішність змішують і обзивають за вік
3 17
Все возможно 09 апреля в 18:14
Мені якось все рівно, хто і коли народжує. Мають гроші, мають бажання то будь ласка, тим паче скоріше за все мають допомогу няні. Але для мене в 40, а тим більше в 45, то дуже пізно. Можливо я так вважаю, бо маю дітей, другу народила в 30 :)
Tammy21 09 апреля в 18:15
Те що жінок, які народжують після сорока, та навіть подекуди після 35-38 називають бабусями, то ніякого відношення до них, як і до реальності не має. Лише відзеркалювання власної ідеології та, от як вищче написали, вподобань.
Як говорила нам одна вчителька на заміні ОЗ -- ’Самій лучшій возраст для того чтобі родіть -- 23 года. Только так. Я сама в 23 рожала.’ 😄
Колишня муза 09 апреля в 18:16
боже боже, что же говорят про тех, кто родил в 50 ))
Сіточка 09 апреля в 18:16
Ответ дляLove_Love_Love_
А мені « подобається « коли відверто жінок з нормальною зовнішністю з болотом за туж зовнішність змішують і обзивають за вік
Что значит обзывают?
Люди констатируют факт - 54 года - это уже вообще не девочка. И срака у неё- проще перепрыгивать, чем обойти ...
5 1
Гл. Амурная 09 апреля в 18:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну а як же вони на випускний підуть?
В коляске повезут
AmazingLady 09 апреля в 18:16
Ответ дляLove_Love_Love_
А мені « подобається « коли відверто жінок з нормальною зовнішністю з болотом за туж зовнішність змішують і обзивають за вік
Ну вам нормально, а кому то нет. Мне не нравится ребрик внешне, расщелина между зубами, цвет волос состояние кожи. Так же и Джей Ло. Что дальше
1 4 2
Тут надолго 09 апреля в 18:17
Видела как недавно размазали Ребрик и ее счастливое семейное фото. И знаете, никто ее бабушкой не обозвал, весь негатив и отсрочку от призыва получил счастливый многодетный отец Джа тоже решила пиписькой отслужить за мужа.
Для меня это не бабушки, а тетки с большим пробегом. На отфотошопленных фото все хорошо, а когда на ДР к 10-летке приходят дети и такие мамы, то это печальное зрелище. Селебрити в окружении нет, возможно у них по-другому.
Гл. Амурная 09 апреля в 18:17
Ответ дляМалинка
40 це ще норм, а вище, то вже да, бабусі.
Ви ЛілюРебрик бачили. Там вже лице все в зморшках. Видно, що мама підстаркувата.
Та хай як хочуть. Але я люблю, коли баттки молоді. Для мене 38 останній вагон, максимум в 40 догнать поїзд
Они родили, чтобы Андрюшу вывезти
Ванна Тазиковна 09 апреля в 18:18
Ответ дляБентливуман
Так а чому ви порівнюєте медійну особу зі звичайною жінкою
Таки інший рівень життя, тому можуть дозволити собі набагато більше.
Згодна. Я от згадую кучу реаліті шоу типу вагітна у 16, де реальні, зачасту бідні, родини. І там жінки які в 35-40 стають бабусями, і виглядають вони відповідно а не так як Джамала чи Джей Ло. Таких як Джей Ло одиниці, а таких як оті жінки життям побиті - основна масса населення ЛЮБОЇ країни, особливо на периферії. Хто б там що не говорив.
Love_Love_Love_ 09 апреля в 18:19
Ответ дляСіточка
Что значит обзывают?
Люди констатируют факт - 54 года - это уже вообще не девочка. И срака у неё- проще перепрыгивать, чем обойти ...
Не дєвочка і шо?