175см55кг19лет (она)• 09 апреля 2024

Джамала в 40+, Моніка Белуччі в 45 вагітні, хіба бабусі?

Часто тут читаю, що вагітні в 40+ то бабусі… ну звідки це беруть? Наприклад, Джамала чекає на третю дитинку, Ліля Ребрик в 42 нещодавно народила. Моніка Белуччі в свій час в 45 народила, Дженіфер Лопес майже в 40 народила, то її дітям вже під 16, ну хіба вона бабуся? Чи всі жінки, хто народжує в дорослому віці, чому їх називають бабусями… самі ж жінки тут? Неясно мені. Тема для «поговорити». Бо побачила новину, що «40-річна Джамала чекає дитину», задумалася… і до чого тут вік. Ну а Джей Ло особисто для мене - красуня!
Скокмоно - стокнуно• 09 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Мне так нравятся эти вопросы).
А, что - если ваш оппонент не красавица, то она должна быть слепой? Или какая связь между задом вашего оппонента и задом джей ло?)
Ну от ви не сліпа. То явіть нам темним, хто ж достоєн носити звання красунь?

Пописанная парта• 09 апреля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Які можуть бути норми, адже це просто думка суспільства а не закон. І жінку за пізні роди не штрафують, і дітей не забирають. Але на чужий роток не накинеш платок, у кожного свої погляди на це.
Ну так, не можна народжувати до 20 і після 40, зі зростом менше 170, без посади найголовнішого менеджера ’крупной фірми’, без авто, без власного житла в новобудові і таке інше
Olga_72• 09 апреля 2024
Ответ дляМалинка
40 це ще норм, а вище, то вже да, бабусі.
Ви ЛілюРебрик бачили. Там вже лице все в зморшках. Видно, що мама підстаркувата.
Та хай як хочуть. Але я люблю, коли баттки молоді. Для мене 38 останній вагон, максимум в 40 догнать поїзд
І шо з того що лице в зморшках? Як зморшки впливають на виховання дитини?
Душа компанії• 09 апреля 2024
Ответ дляПописанная парта
Бабусі то ті, в кого є онуки
ну таке) в мене в 40 вже був онук та син трирічний)
Всіх підсаджую• 09 апреля 2024
Мне абсолютно все равно кто во сколько рожает . Себя в поздних родах не вижу совсем . Мне 44, хочется покоя и умиротворения , и путешествий . А не бегать ночами с кормежками. Я родила в 22. Идеально для меня . Дочь взрослая , и я еще не стара .
Из Кукуева я• 09 апреля 2024
Ну вы сравнили.. это богатые женщины, думаете они будут сами над тем ребенком пыхтеть? Все на няньках и обслуге. А у нас среднестатистическая женщина ....
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ви серйозно? На свій вік вона класно виглядає! Ясно, макіяж на обличчі. Але фігура супер!
Да какая фигура
Дама_с_коготками• 09 апреля 2024
Родить...Хм... Попробуй забеременеть после 40+.Всему свое время.
Снежнакомка• 09 апреля 2024
Зачем, зачем вы сравниваете женщин с большими деньгами и обычных женщин??? У меня были разные периоды в жизни и очень сильно влияло на меня наличие помощницы или ее отсутствие. Это два разных человека, с разным здоровьем, энергией и силами. Перестаньте так делать, ну нельзя говорить так. Если среди обычных исключения конечно, там генетика может играть роль или просто повезло родиться физически крепкой и не стареть долго, но как правило чудес не бывает. Как же я не люблю такие сравнения. Ведь буквально одна бабушка на подхвате может поменять внешность и состояние женщины, которая недавно родила. А тут сравнивают несравнимое.

Пописанная парта• 09 апреля 2024
Ответ дляДуша компанії
Яке таке?
Скокмоно - стокнуно• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Да какая фигура
Та я вже зрозуміла, що до вашої їй далеко
СhanelKa• 09 апреля 2024
Мене мама народила в 42,
моя свекруха в 36 років була одночасно і студенткою і бабусею
Все так відносно )
Сіточка• 09 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не дєвочка і шо?
И ничего. И молиться на неё никаких поводов нет
Сіточка• 09 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Да, фигура отличная. Только под слоем сала её не видно)
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Безусловно
Скокмоно - стокнуно• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Безусловно
Та у вашому самомненії ніхто ж не сумнівається?
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та нічого, сидять Ребрик з Дженіфер, місця собі не знаходять, думають як же вам сподобатись
Ну пусть сидят, мне ни холодно ни жарко
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Багато саме так і писали. Часто в темах бачила раніше.
Нет. Не писали
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
Для этого талант нужен. Быть эксперДом по латинским задницам и трусам под пижамой для сцены недостаточно.
А кто вам сказал что все бредят сценой? Эксперд очередной по чужим никам?

AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
а мені все одно)))
та підстаркувата мама дасть своїм дітям в рази більше, ніж безголова малолєтка без зморщок
С чего вы это взяли
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляКрапипопка
Подивіться її останній кліп, який зняла Таня Муіньо, нічого собі товста)))
Если она мне не нравится, то без разницы кто не снимет
Тюрюнь_Тюнь• 09 апреля 2024
Мене батьки народили в 39 мамі і 43 татові.
Це жопа для дитини:
1)коли мені 20 і я в університеті, вони вже на пенсії. В принципі в 20 я уже на п´ятому курсі денного стаціонару повноцінно працювала 20 годин на тиждень
2)мені в 28 пора стало народжувати дітей, а у них здоров´я посипалося. Пощастило мені, що вони не лежачі але і на допомогу з онуками нічого надіятись
3) зараз тато вже помер, а ми робимо все щоб поїхати в еміграцію. Добре, що у мене є старша сестра, яка не поїде з України, вона з нашою мамою
Застряла• 09 апреля 2024
Ответ дляДуша компанії
Моя мать в 42 года родила самого младшего ребенка, а в 44 года стала бабушкой
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Та у вашем идолопоклонстве тоже .тож джей ло
Чомучка• 09 апреля 2024
Коли людям більш нема чим обгрунтовувати, вони починають міряти хто скільки важить, в кого довші ноги чи у скільки хто народив.
На границе• 09 апреля 2024
Ответ дляМалинка
Дайте фотки лица в зморшках. Где видели?
На границе• 09 апреля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Повезло) меня гинеколог
Какая-то дура та врач. Я тоже в 25 рожала. Никто не пикнул даже
Крапипопка• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Вона вам не подобається, але треба дивитись обʼєктивно
Маю натхнення• 09 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це жопа для дитини:
пункт 2 ни о чем не говорит.
бабушки не обязаны няньчить внуков, потому что они даже в 45-50 лет могут
1) еще работать
2) уже умереть
3) просто не хотеть помогать
4) тоже уехать в эмиграцию
6) выйти замуж в другой город или страну
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляКрапипопка
Объективно там не на что смотреть