175см55кг19лет (она)• 09 апреля 2024
Джамала в 40+, Моніка Белуччі в 45 вагітні, хіба бабусі?
Часто тут читаю, що вагітні в 40+ то бабусі… ну звідки це беруть? Наприклад, Джамала чекає на третю дитинку, Ліля Ребрик в 42 нещодавно народила. Моніка Белуччі в свій час в 45 народила, Дженіфер Лопес майже в 40 народила, то її дітям вже під 16, ну хіба вона бабуся? Чи всі жінки, хто народжує в дорослому віці, чому їх називають бабусями… самі ж жінки тут? Неясно мені. Тема для «поговорити». Бо побачила новину, що «40-річна Джамала чекає дитину», задумалася… і до чого тут вік. Ну а Джей Ло особисто для мене - красуня!
175см55кг19лет (она)
• 09 апреля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
почему то ваша тема мне напомнила бабок со сплетнями на лавке.
Вам полегшало? Тоді тему недарма створила;-) дякую, що зайшли
175см55кг19лет (она)
• 09 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Джей ло - старая толстая тётка. И да, родить после 40 - это тяжело
Ви серйозно? На свій вік вона класно виглядає! Ясно, макіяж на обличчі. Але фігура супер!
Love_Love_Love_• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ну вам нормально, а кому то нет. Мне не нравится ребрик внешне, расщелина между зубами, цвет волос состояние кожи. Так же и Джей Ло. Что дальше
Та нічого, сидять Ребрик з Дженіфер, місця собі не знаходять, думають як же вам сподобатись
Пугачиха• 09 апреля 2024
Ну так не всі ж так виглядають, як вони. Я сама досить пізно народила, в 39, не скажу, що мені алкоголь без паспорта не продають, але років на 5 виглядаю молодшою. І то, буває, відчуваю себе трохи ніяково, коли прихожу в школу малу забирати, а там мами майже на 20 років молодші. Так, у мене немає зайвої ваги, я ношу джинси і кеди і виглядаю прогресивно :) але, але... Все одно видно, що мені не 35 навіть :) А нещодавно їхала в громадському транспорті і там сиділа жінка, ну настільки старо виглядала, ну стільки зморщок, стомлене замучене обличчя... і живіт чималий. І я, чесно, півдороги думала, що то в неї асцит (як буває при онкології), бо важко було повірити, що жінці, яка виглядає на 60, насправді максимум 45, якщо вона все ж вагітна. Але потім ясно стало, що все ж вагітна. І так мені її шкода стало, не розумію, нащо це все людині в такому віці і в такому фізичному стані. Тож, рівнятися на Дженніфер Лопес, вважаю, некоректно.
175см55кг19лет (она)
• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Не писали тут такого что беременнпя в сорок бабушка. Не перекручивайте. И звёзд.с обычнымми женщинами не сравнить
Ну и не каждая может забеременеть в сорока.только и всего
Багато саме так і писали. Часто в темах бачила раніше.
хутряна володарка• 09 апреля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Так у нас принято. Меня в 25 уже старородящей называли
Меня ни в 32 ни в 34 не называли.
Застряла• 09 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Кому как
Анонім Секретар• 09 апреля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Меня ни в 32 ни в 34 не называли.
Повезло) меня гинеколог
Работать надо• 09 апреля 2024
Ну якби порівнювати трішки недоречно: Джей Ло собі в 40 народила, віддала дитинку нянькам і пішла в спортзал відновлюватись, займатися собою, бо в неі є на це час і гроші, навряд чи вона ночами не спала, вставала до дитинки і дитячий візочок не таскала з 5-го поверху сама, бо чоловік на роботі, а більше допомогти нікому.
Звичайна жінка після 40 років від недоспаних ночей, втоми, гв, ходіння напівзігнутою, коли малюк починає ходити, дійсно буде виглядати як бабця.
Пописанная парта• 09 апреля 2024
Ответ дляМалинка
40 це ще норм, а вище, то вже да, бабусі.
Ви ЛілюРебрик бачили. Там вже лице все в зморшках. Видно, що мама підстаркувата.
Та хай як хочуть. Але я люблю, коли баттки молоді. Для мене 38 останній вагон, максимум в 40 догнать поїзд
40 норм, а 41 вже бабуся?
Обижулька• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
На свой в зеркало посмотрите. Я на сцене не скачу, на ее хлеб не претендую
Для этого талант нужен. Быть эксперДом по латинским задницам и трусам под пижамой для сцены недостаточно.
175см55кг19лет (она)
• 09 апреля 2024
Ответ дляБентливуман
Так а чому ви порівнюєте медійну особу зі звичайною жінкою
Таки інший рівень життя, тому можуть дозволити собі набагато більше.
Хіба що в грошах різниця. А так - працюють, нервують, думаю, навіть більше нервують, камери, виступи, звичайна жінка трохи набрала, згодом скинула, чи зморшка там якась, і ок. А зірок часто теліпають. Тому особисто я не заздрю їхньому розпорядку.
Kusalochka• 09 апреля 2024
Ну как бы все эти женщины не выглядят бабками за счёт больших инвестиций во внешность. Кто не тратит на себя денежки видела, как выглядят
Бентливуман• 09 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ви розумієте взагалі, що таке рівень життя і чим він може відрізнятися?
Тут как тут• 09 апреля 2024
Мені 41, теоретично задумайся я про ще одну дитину зараз, народжувала би вже в 42. Я просто не готова пройти через все це знову. Коли сама собі не належиш, коли життя навколо дитини лише крутиться, таке. Можливо якби знав, що мамок-няньок купа, то можна, а простій жінці - важко.
Чеширская кошечка• 09 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Дайте я Вас обниму... А то я одна не понимала восторгов по Джей Ло и родов за 40...
175см55кг19лет (она)
• 09 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Те що жінок, які народжують після сорока, та навіть подекуди після 35-38 називають бабусями, то ніякого відношення до них, як і до реальності не має. Лише відзеркалювання власної ідеології та, от як вищче написали, вподобань.
Як говорила нам одна вчителька на заміні ОЗ -- ’Самій лучшій возраст для того чтобі родіть -- 23 года. Только так. Я сама в 23 рожала.’ 😄
Таки так… а мені чимось подобається, що десть там в Європі жінок не ганьблять за вік… сподіваюся, що не ганьблять. І тільки в нас соромно завагітніти після 25+, бо будеш «старорадящєй». І звідки цей капець узявся, хтозна.
Застряла• 09 апреля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Згодна. Я от згадую кучу реаліті шоу типу вагітна у 16, де реальні, зачасту бідні, родини. І там жінки які в 35-40 стають бабусями, і виглядають вони відповідно а не так як Джамала чи Джей Ло. Таких як Джей Ло одиниці, а таких як оті жінки життям побиті - основна масса населення ЛЮБОЇ країни, особливо на периферії. Хто б там що не говорив.
Знаю женщину, которая впервые стала бабушкой еще до 40 лет. Выглядела она тогда как обычная среднестатистическая женщина своего возраста
Ванна Тазиковна• 09 апреля 2024
Ответ дляЗастряла
Я не мала на увазі що прямо всі до однієї хто рано стає бабусею, виглядають дуже старо. Але рівняти звичайних жінок до моніки белучі то таке
Моль Моллівна• 09 апреля 2024
Ответ дляМалинка
а мені все одно)))
та підстаркувата мама дасть своїм дітям в рази більше, ніж безголова малолєтка без зморщок
175см55кг19лет (она)
• 09 апреля 2024
Ответ дляТут надолго
Видела как недавно размазали Ребрик и ее счастливое семейное фото. И знаете, никто ее бабушкой не обозвал, весь негатив и отсрочку от призыва получил счастливый многодетный отец
Джа тоже решила пиписькой отслужить за мужа.
Для меня это не бабушки, а тетки с большим пробегом. На отфотошопленных фото все хорошо, а когда на ДР к 10-летке приходят дети и такие мамы, то это печальное зрелище. Селебрити в окружении нет, возможно у них по-другому.
А хіба є норми, як повинна виглядати мама? До якого віку ок, а з якого вже не ок? Я думала, головне, щоб мама любила й піклувалася про дитину. А все решта неважливо.
Ванна Тазиковна• 09 апреля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
а мені все одно)))
Але і людей 30-35 років називати малолєтками то не дуже доречно. Між 18 і 40+ купа часу
Моль Моллівна• 09 апреля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
ну ви ж зрозуміли, що я не про 30-35))
Ванна Тазиковна• 09 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Які можуть бути норми, адже це просто думка суспільства а не закон. І жінку за пізні роди не штрафують, і дітей не забирають. Але на чужий роток не накинеш платок, у кожного свої погляди на це.
175см55кг19лет (она)
• 09 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
Так тут діти ні до чого. Будь-яка людина, яка не дивиться за собою, може виглядати не дуже. Та й ті, в кого є купа грошей на догляд і пластику, не завжди цим користуються з доброю метою. Інакше всі б зірки й багатії були молоді й стрункі, а це не так.
Крапипопка• 09 апреля 2024
Жінка в 40 з зп 20 тисяч і Моніка белучі то зовсім різні речі для народження дітей. Хоча виглядати обидві можуть гарно, але ресурс народжувати є тільки в Моніки
Ванна Тазиковна• 09 апреля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
ну ви ж зрозуміли, що я не про 30-35))
Я то зрозуміла звичайно, але не розумію чому ви дві крайності порівнюєте, адже не стоїть вибір або тільки у 18 або в 40+
Крапипопка• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
По поводу Джей ло- блин, ну что в ней хорошего, вид сзади просто пугает..маленькая толстая распиаренная латинос
Подивіться її останній кліп, який зняла Таня Муіньо, нічого собі товста)))
175см55кг19лет (она)
• 09 апреля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Тут пишуть, що в Європі та Америці інші настрої суспільства. Шкода, що в нас так. А «пізні» пологи це щось медичне чи народне?