175см55кг19лет (она)• 09 апреля 2024
Джамала в 40+, Моніка Белуччі в 45 вагітні, хіба бабусі?
Часто тут читаю, що вагітні в 40+ то бабусі… ну звідки це беруть? Наприклад, Джамала чекає на третю дитинку, Ліля Ребрик в 42 нещодавно народила. Моніка Белуччі в свій час в 45 народила, Дженіфер Лопес майже в 40 народила, то її дітям вже під 16, ну хіба вона бабуся? Чи всі жінки, хто народжує в дорослому віці, чому їх називають бабусями… самі ж жінки тут? Неясно мені. Тема для «поговорити». Бо побачила новину, що «40-річна Джамала чекає дитину», задумалася… і до чого тут вік. Ну а Джей Ло особисто для мене - красуня!
Семицветка• 09 апреля 2024
Джей Ло я бы по её внешнему виду бабушкой не назвала, а белучи уже вполне тянет на бабушку - не глубокую пенсионерку, но тем не менее.
вАлнуюся сильнА• 09 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Мене батьки народили в 39 мамі і 43 татові.
Це жопа для дитини:
1)коли мені 20 і я в університеті, вони вже на пенсії. В принципі в 20 я уже на п´ятому курсі денного стаціонару повноцінно працювала 20 годин на тиждень
2)мені в 28 пора стало народжувати дітей, а у них здоров´я посипалося. Пощастило мені, що вони не лежачі але і на допомогу з онуками нічого надіятись
3) зараз тато вже помер, а ми робимо все щоб поїхати в еміграцію. Добре, що у мене є старша сестра, яка не поїде з України, вона з нашою мамою
Це жопа для дитини:
Ну то ім вже 60+,вже іх треба доглядати.Це дійсно складно.
Малинка• 09 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Дайте фотки лица в зморшках. Где видели?
Відео бачила, підписана на неї
Повітруля• 10 апреля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Так у нас принято. Меня в 25 уже старородящей называли
В каком веке😂? Сейчас даже у нас в роддомах уже нет такого термина
Анонім Секретар• 10 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
То, что вы с таким не столкнулись, не означает, что такого быть не может. 25 мне было в 2014