Джонсонюк• 09 апреля 2024
Дитячі істерики у 3 роки. Порадьте книги.
Що вам допомогло тримати себе в руках і не піддаватися емоціям? Розумію, що такий вік, але кожну хвилину нове хочу і не сприймається слово ні. Хочеться навчитися на це реагувати більш легко.
Неначасі• 09 апреля 2024
Садитесь рядом с ребёнком, закрывайте глаза и представляете место,где вам хорошо.
Практики майндфулнес хорошо помогают
Джонсонюк
• 09 апреля 2024
Ответ дляНеначасі
Практики майндфулнес хорошо помогают
А якщо дитина в цей момент тебе тягне на карусель у тц?)
Але треба спробувати
Совбез• 09 апреля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Але треба спробувати
Не ведіть дитину в тц, якщо не дозволяєте їй розваги які там є.
Кумася• 09 апреля 2024
Єдине, що скажу, контролюйте щоб дитина не перевтомлювалась. Щод достатньо спала добову норму, денний сон. Мінімум гаджетів, вітаміни, харчування, мінімум вредної їжі
Це все дуже впливає
Джонсонюк
• 09 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Вино)))
Моя подруга з 3ма дітьми мені те саме сказала
Начальник Анонимов• 09 апреля 2024
Я Вас розумію, моїй 3,8р це капець,істерика на істериці,і безкінечно хочу ,в мене відчуття,що моя дитина вічно голодна,їй треба все що бачить ,хто ,що їсть ) ,і одна іграшка в домі ( квартира просто завалена), я реально не справляюсь , в мене відчуття,що дочка просто шукає привід закатати істерику і повити .
Джонсонюк
• 09 апреля 2024
Ответ дляСовбез
Треба було дитині одяг терміново купити от і пішли, не встигли ще щось вибрати як на горизонті з´явилась карусель...
Маурита• 09 апреля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Але треба спробувати
А почему нельзя на карусель?
Маурита• 09 апреля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Покупайте на сайтах
Джонсонюк
• 09 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
У мене зараз таке ж відчуття( і чим більше я реагую емоційно тим гірше
Джонсонюк
• 09 апреля 2024
Ответ дляМаурита
А почему нельзя на карусель?
На каруселі вона покаталась, але ж там не тільки вона була, в магазин ми так і не повернулись
Статус Ква• 09 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Моей 2,8 - я вторую неделю схожу с ума
Любимка-анонимка• 09 апреля 2024
Я пропоную альтернативу, на чомусь та сходимось в кінці кінців і немає бурних істерик тоді. Якщо це істерики на вулиці, з валянням на землі, стараюсь переводити увагу ,якщо бачу що вже дитина балується і робить все на зло, то просто веду додому. Також і на майданчиках з дітьми, тільки починає вити, проганяти з гойдалок дітей, пристає до дітей,які взагалі не хочуть спілкуватись, то йдемо далі гуляти.
Звичайно, що всередині я теж на людях нервуюсь і починаю взриватись, та намагаюсь не показувати цього. Тому що ось ці погляди деяких батьків,аж нервують 🫣
постою_послушаю• 09 апреля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Ну надо было и покататься, почему нет?
По теме Петрановская, Гиппенрайтер
Джонсонюк
• 09 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ну надо было и покататься, почему нет?
По теме Петрановская, Гиппенрайтер
Не хочу в подробиці вдаватись, приїхали увечері після роботи майже перед закриттям магазу. Розумію що то мої плани були купити все швидко і додому, у дитини були інші плани.
Начальник Анонимов• 09 апреля 2024
Ответ дляДжонсонюк
В кого діти спокійні,,цього не розуміють.Вот я дивлюсь ,у всіх сусідів діти більш менш спокійні ,ну десь колись дитина капризує , а моя вічно ,то небо не таке синє, то вітер дує ,коли сонце їй дощу треба і навпаки,і вона така з народження, я їй одного разу груди не з того боку подала куди голову пані повернула ,дитина верещала годину ,а на наступний день викликала невролога ,а та мені прямим текстом,,мамо кріпіться , характер ’
, це дуже виснажує
Начальник Анонимов• 09 апреля 2024
Ответ дляСтатус Ква
Моей 2,8 - я вторую неделю схожу с ума
Я четвертий рік
Статус Ква• 09 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Я четвертий рік
Тогда может это не кризис 3?
Не может же быть это постоянно?
Аж страшно
Не может же быть это постоянно?
Аж страшно
Джонсонюк
• 09 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Я четвертий рік
У нас теж з непростим характером, слово ні навчилась в 10 міс казати і понеслось) з 2х до 2.5 був момент з істериками, пів року було норм, тепер знову почалось, я хочу розібратись що у неї в голові відбувається
Начальник Анонимов• 09 апреля 2024
Ответ дляСтатус Ква
Тогда может это не кризис 3?
Не может же быть это постоянно?
Аж страшно
Не может же быть это постоянно?
Аж страшно
Ну ,моя з характером з народження і чим старше тим ,якось складніше ,єдине період з 2,5-3 трохи спокійніший був , а так все має бути по їх ,а ні то ховайся, в мене старший з СДВГ мені з ним легше було справлятися в дитинстві
Начальник Анонимов• 09 апреля 2024
Ответ дляДжонсонюк
О, да ні то перше слово
Любимка-анонимка• 09 апреля 2024
Ще ви знаєте що помітила, що дійсно це правда, як кажуть що дитина себе гірше всього поводить з мамою, тому що найбільше часу проводе з нею і довіряє їй найбільше. Моя коли виходить з татом гуляти, так і слухається його більш менш і навіть на майданчик не заходять, а гуляють комплексом,до магазину і додому йдуть. А зі мною донька розслаблена ,часто не слухає,та істерики закатує. З татом такого немає 😤
Та коли вдома я її сварю, все одно біжить до мене жалітись і обійматись і коли тато сварить,також біжить до мене)
Бачу_майбутнє• 09 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
У нас теж син 3.8 істерик зараз побільшало.
Джонсонюк
• 09 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Я молюсь щоб моя в 4 переросла це, бо я чокнусь)
Братья Капли• 10 апреля 2024
пишіть рецепт: берете пляшку вина, відкорковуєте, пʼєте поки не полегшає.
dahashutka19• 10 апреля 2024
Тримайтеся. Моїй 3,10 і це капець. Якщо щось не по її, то істерика. Причому , я не ведуть на них , але мала не здається)
Статус Ква• 10 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
А утром кроме истерик еще и похмелье
Губка Боб• 10 апреля 2024
тримайтесь, моя теж через всі вікові кризи як по годиннику проходила, один раз навіть лобом билась об підлогу якраз десь в 3 роки, така гуля була потім синя і велика :) вона як бачила себе в зеркало або якось її зачіпала - начинала ридать, але після того більше не билась.
навіть не пам´ятаю коли її стало попускати, десь під кінець садочка вже була нормальна дитина, стала прислухатись до доводів і йти на компроміси.
зараз їй 13 і у відносинах просто золота дівчинка :)