Джонсонюк• 09 апреля 2024
Дитячі істерики у 3 роки. Порадьте книги.
Що вам допомогло тримати себе в руках і не піддаватися емоціям? Розумію, що такий вік, але кожну хвилину нове хочу і не сприймається слово ні. Хочеться навчитися на це реагувати більш легко.
Джонсонюк
• 10 апреля 2024
Ответ дляГубка Боб
тримайтесь, моя теж через всі вікові кризи як по годиннику проходила, один раз навіть лобом билась об підлогу якраз десь в 3 роки, така гуля була потім синя і велика :) вона як бачила себе в зеркало або якось її зачіпала - начинала ридать, але після того більше не билась.
навіть не пам´ятаю коли її стало попускати, десь під кінець садочка вже була нормальна дитина, стала прислухатись до доводів і йти на компроміси.
зараз їй 13 і у відносинах просто золота дівчинка :)
Дякую за ваш досвід, я сподіваюсь що переросте, буду набиратися сил щоб гідно це витримати)