Свезло так свезло• Изменено 10 апреля 2024

Чоловік ставить мені умову після виходу на роботу

Що зароблені гроші я повинна нести в загальний бюджет. Я сказала, що мої гроші то мої, на що він відповів, що тоді також так буде робити.
Я зависла, бо ніколи це не обговорювали до шлюбу, я думала, що само собою, моя зп моя. Зараз є час обдумати що сказати, нічого не лізе в голову. Допоможіть скласти відповідь.
Да, я блондинка!• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
С такими как у автора лучше не народжувати
Так, Але для автора вже запізно(

Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляМошей ницца
а що ж такого сталося з вашим здоров´ям, що ви не можете працювати?
больше ничего из текста не взяли во внимание?
Да, я блондинка!• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Не видно було такого, серйозно.
Ви просто бачити не хотіли. Він Вам все купляв, подарунки робив, на руках носив, завжди допомагав і вирішував проблеми, мав високі сімейні і моральні цінності, був взагалі щедрою людиною (без прив´язки до ваших з ним стосунків)?
Да, я блондинка!• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Як? Як він таким став, я не розумію.
Секрет в тому, що
1. Він таким був.
2. Повністю відкрився у цьому через Ваше ставлення до себе.
автор Свезло так свезло • 10 апреля 2024
Ответ дляСекретница
Ох, у меня идеальный муж - 25 тыс приносит, тратит 2 (помощь маме) и все. Не курит, пьет по праздникам. Его не волнует куда я и на что трачу, если есть еда в холодильнике и значка растет
Я работаю, тоже 25 приношу.
Быт - иногда готовит, иногда убирает, стирку свою раскладывает.
Идеал казалось бы, но есть же но - секса нет уже 2 года и ему ок. Ценит меня, разводиться не хочет, но никаких сюсимапусюсю нет, цветы по праздникам, подарки - деньги в тумбочке, ты что сама не можешь купить?
Не развожусь, люблю его как друга, наверное. Купила классный вибратор)))
Сыну 10, вместе с 2011 года
От мій чоловік почав сексом маніпулювати, якась сварка і він образився, а мені без сексу важко.
Петриківна• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Я почула це вчора, говорити про це будемо сьогодні, бо мені треба подумати.
То ви сама вирішіть як ви хочете.
Якщо я вас правильно зрозуміла, чоловік має платити за продукти, комуналку, великі покупки. Ви хочете розпоряджатися своїми грошима сама і купувати собі косметику, одяг, оплачувати послуги перукаря, спортзал.
Якщо ви теж купуватимете продукти і при цьому зароблятимете менше чоловіка, то погоджуйтесь на сімейний бюджет.

Але треба дивитися на цифри. Якщо ви плануєте заробляти 7тис, а витрачати на себе 10тис, то чоловіка можна зрозуміти.

Працювати завжди краще. Будете сама себе більше поважати. Погоджуйтеся на сімейний бюджет. Буде рости зарплата - відкладатимете собі.

І не перегибайте палку зі скаргами на здоров´я. Є проблеми - вирішуйте поки не пішли працювати. Є і недорогі стоматологи. Розтяжки то не хвороба. Геморой, діастаз - свічки і спорт. Нема лишніх грошей на спортзал - ідете бігати в парк.

Позиція бідної-нещасної- хворої, яка пиляє бо мало грошей, відштовхує. Жінка має бути красива, сильна, весела, здорова, працьовита, тоді і чоловік захоче вас порадувати. А як не захоче - легко знайдеться інший.
Ответ дляМорковна
Ох яка ніжна квіточка. У вас прям все вищеперечислене після пологів?
Там річ йшла взагалі, а не про мене особисто. І я перерахувала тільки частину наслідків.
Бджолина королева• 10 апреля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Интересно)
допустим муж зарабатывает 50 000
жена 20 000
Быт даже в таком раскладе пополам делится не может ))
У меня сейчас сын стал делить расходы с девушкой, складываются пропорционально их доходу, к примеру у него 2 тыс, у нее 1 тыс, с нее 500 в общий котел, с него 1000, остаток в общую копилку. Я пошутила, говорю, тебе надо вторую жену найти и с нее тоже деньги брать - обиделся, я к этому отношусь двояко, вроде бы и все правильно, но как-то негармонично. Девушка у него хорошая, деньги не финькает, ухоженная, модная, но все бюджетно. Свое мнение я им , понятно, не высказываю, но я всегда на стороне женщин, им в этом мире жить труднее. У нас в семье все общее, деньги никогда не делили, все в одной тумбочке, и за деньги никогда не ссорились.
Да, я блондинка!• 10 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
А щодо биту у нього яке відношення? Навпіл з дівчиною чи на ній все?

Ответ дляДа, я блондинка!
Саме так і було, я серйозно. Зараз я намагаюсь якось прийти в себе і зрозуміти що сталося, що людина помінялася навпаки. Тобто і голос піднімає, і попрікає, тільки все щоб було, як він хоче.
Ответ дляДа, я блондинка!
Секрет в тому, що
1. Він таким був.
Що я не так роблю, поясніть будь ласка. У мене тільки розлучення в голові, бо здається неповага у нього, яку не можна повернути назад.
Да, я блондинка!• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Вибачте, але я Вам не вірю. Може Вам дуже хотілося бачити таким свого чоловіка, але таким він не був точно. Бо людина, що має високі сімейні і моральні цінності так себе поводити не буде ніколи.
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляМорковна
Називається не гнівіть бога,і інвалідом можна стати після пологів,знаю знайома в якої стався інсульт під час пологів,людина інвалід
Да, я блондинка!• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ви дозволили до себе таке ставлення і терпите його з самого початку. Спочатку (припускаю що до народження дитини) це було у дрібничках, незначних, що здавалося б і не вартують уваги, а потім і куртку нема за що купити і дитину одягаєте у секонді. Плюс вибір свого чоловіка, на що заплющувати очі.
Бджолина королева• 10 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Сын ленивый, может сидеть в мусоре и не почухаться, не знаю как они сейчас с этим разбираются, он работает на удаленке, она ездит на работу. Когда они жили с нами в доме, в отдельном крыле, то убирались вместе, сейчас у них маленькая студия, не знаю, они в Польше. Девушка хорошая, сын флегматик, спокойный, думаю, что они как-то договорились.
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Взагалі капець
Ответ дляПетриківна
То ви сама вирішіть як ви хочете.

Не зг як українською слово безисходность. Це коли сил немає, відпочинку немає, майбутнього немає. Такий стан. І бути веселою та безтурботною не виходить. Постійна вина за все, бо через мене проблеми.
Недорогий стоматолог також коштує грошей, ліки, аналізи, в більшості платні.
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
То ви сама вирішіть як ви хочете.

Жесть просто,нафіга тоді потрібен чоловік,щоб перед ними стрибати.Щей про хворобу свою не можна сказати
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Так секс же тока мужикам нужен, не, не забыли?

Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Правильно,у вас вже не тільки сварки через гроші.І головне,чи зможете ви його сприймати як чоловіка,після його поведінки
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Инвалидом может стать мужчина . В любой момент
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ви тільки це прочитали
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
А нафига ему безработная больная неудовлетворённая женЩина
Ответ дляДа, я блондинка!
Може це і самообман, згадую минуле, якихось дуже важливих дзвіночків не можу згадати. Було один раз, коли відпочивали разом на морі в познайомились з іншою парою, мені здалося, що він запав на ту дівчину. Тоді після відпочинку був спор за зовсім інше, банальне, але він почав тоді тиснути, завівся і сказав «кому ти треба». Тоді довго мирилися, але запамʼяталося.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Ви тільки це прочитали
А вы только этим ответили
Ответ дляЗахекалася читать
У мене подруга має невиліковні наслідки, перекошена половина лиця.
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
А вы только этим ответили
Народжує дитину,лише жінка,чоловіки ще не навчилися.Тому в першу чергу,під ризиком її здоров´я,а не чоловіка.
Ответ дляДа, я блондинка!
І що тепер, розлучення? У мене таке враження, що як піду працювати, то він мене згризе, бо я вийду в люди.
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
В мене в самої,проблеми зі спиною великі після пологів,дрібниці я навіть не беру до уваги.Але тут,щось таке пишуть,наче народити дитину,що в магазин сходити,і наслідків ніяких бути не може.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
И что? Хочет ребенкаоэ больше женщина. Первое. Второе - можно не рожать вообще.третье- на войну женщина может пойти. Чтоб не манипулировать деторождением