Міопія у дитини

Доброго дня! Моїй доньці 8 років, в січні місяці поставили діагноз міопія, для постійного носіння приписали окуляри -2. Через 3 місяці ми знову пішли на прийом до лікаря і після перевірки зору нам порекомендували змінити лінзи в окулярах на -2,25. Коли я запитала чому, лікар відповіла, тому що дитина росте і мінус збільшується це буде постійно. Хто зіштовхнувся з цією проблемою раніше, підкажіть це так і є? Що виходить ми з часом дійдемо до - 10? Чи я щось не вірно розумію?
frolik 10 апреля в 07:29
Може збільшуватися, може ні. Найголовніше - правильна корекція.
Саджу все зарання 10 апреля в 07:29
Так, ір постійно буде погіршуватися до 18-20 років. Ваша задача зараз протриматися цей період з найменшими втратами.
Вітаміни, кальцій, зоровий режим, плавання, бадмінтон, вправи очима( погугліть) , комп корекція зору, правильна корекція
Я такая - жду трамвая 10 апреля в 07:30
Залежить від причини. Нам такий діагноз поставили у 4 роки. Був -1. Постійне апаратне лікування. Зараз 12 років. Діагноз зняли, окуляри залишили -0.25 Так як ще є невеличкий астигиатизм. У нас була невелика косоокість, міопія і астигиатизм через синдром ліінивого ока. Тільки апаратами все виправили. Залишився тільки астигиатизм, і той може після скачка росту або повністю піти або якщо залишиться, то не буде мішають повсякденному життю. Окуляри вже можна носити тільки як уроки робить.
Всіх підсаджую 10 апреля в 07:30
У всіх по різному.
У моєї астигиатизм + міопія.
Спочатку міняли окуляри раз в пів року, почала носити в 5.
Тепер їй 10 років. Вже два роки на одному рівні
Носить окуляри весь час. Кожні пів року змінюємо, хоча скельця ті самі. Міняється відстань між центрами
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 10 апреля в 07:33
Розвиток сіопії зупиниться, але невідомо як і коли, і які ще фактори можутьвплинути додатково.
пані Солоха 10 апреля в 07:36
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Залежить від причини. Нам такий діагноз поставили у 4 роки. Був -1. Постійне апаратне лікування. Зараз 12 років. Діагноз зняли, окуляри залишили -0.25 Так як ще є невеличкий астигиатизм. У нас була невелика косоокість, міопія і астигиатизм через синдром ліінивого ока. Тільки апаратами все виправили. Залишився тільки астигиатизм, і той може після скачка росту або повністю піти або якщо залишиться, то не буде мішають повсякденному життю. Окуляри вже можна носити тільки як уроки робить.
Перепрошую, а ви не підкажете в якому місті і в яку клініку/лікарю по зору ви звертались?
Я такая - жду трамвая 10 апреля в 07:38
Ответ дляпані Солоха
Перепрошую, а ви не підкажете в якому місті і в яку клініку/лікарю по зору ви звертались?
Центр мікрохірургії ока у Києві. Звичайна дитяча поліклініка.
Карапулька 10 апреля в 07:40
У меня миопия с детства и такого нам не говорили. Сходите ещё к другому врачу может.
А поговорить? 10 апреля в 08:00
До 14 років дійшли до -4,5. Поки стоп. Початок також у 8 років з -2
За ким я буду? 10 апреля в 08:37
В мене теж років з десяти міопія, зараз 34,то мінус 5.А ось брату робили,якусь операцію в підлітковому віці,щоб зір перестав падати
Нічна ненажера 10 апреля в 08:44
Зависит от причины. Чаще всего спазм и не умение расслабить.

У меня миопия началась в 10, причина нервы, постоянная тревожность, нелады в школе, отсутвие активного образа жизни. Могу в свои 40 исправить упражнениями по Бейтсу, но это уже привычка смотреть неправильно.
У ребенка косоглазие и тоже проблемы, когда по истерит, то глаз косит до уголка, когда на прогулке в спокойном состоянии, то смотрят почти ровно. Если посидит в телефоне 2 часа, то так же. После телефона рефрактометр показывает -1,75, после прогулки -0,25, специально экспериментировали.
Я_и_моя_собака 10 апреля в 08:51
правильно сказали , при миопии в период акиивного роста глаз растет -зрение падает (
Анонимба 10 апреля в 19:53
Моей 10, скачок роста. Сначала было -1.75 (на широкий зрачок тот же результат) очки по рецепту -2.5!!! Не поверила, (перепроверила в клинике Филатова- диагноз тот же, вот только рецепт на очки не стала перепроверять., а зря)через полгода -2.25 И нам сказали, что очки уже не помогут, только линзы или ночные. Вот тут только я и забеспокоилась, что врач немножко не прав. Обратились к третьему специалисту- и вуаля, при правильном расслаблении зрение чуть улучшается. Пока пробуем лечить. Я это все к чему- перепроверьте все у нескольких специалистов, зрение падать будет неизбежно в период активного роста, но вот насколько быстро зависит от правильной коррекции, а не назначить очки почти в два раза мощнее, а потом удивиться, что и зрение упало почти на столько же ((((