Н@Диете• 09 апреля 2024

У ваших підлітків болять коліна?

Дочці 11 років, є уже критичні дні. Почали боліти коліна. Не знаю причину. Спочатку думала, що через взуття (ходила на дуже високій платформі). Але зараз уже ходить в кросівках, а коліна болять. Сьогодні присіла і насилу встала, вчора не могла нормально по сходам зійти. Коли діти ростуть, то можуть боліти коліна? Я пам´ятаю у мене в дитинстві ноги боліли сильно (болі росту), але проблем саме з колінами не було.
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ну так вона ходить, бігає. Тільки коли присідає чи по сходам йде, то відчуває дискомфорт.
Я погнала• 09 апреля 2024
До лікаря йдіть, в нормі не повинно нічого боліти
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
До якого? Ревматолог, хірург? Чи до кого?
Мозговая пилочка• 09 апреля 2024
К счастью, нет
Я погнала• 09 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
Почніть з терапевта
Невгамовна Бу• 09 апреля 2024
Хто його знає?) в мене в дитинстві дуже боліли коліна. Лікарі нічого не знайшли окрім дистоніі (неіснуючий на сьогодні діагноз).
Цветочница• 09 апреля 2024
В нас, взагалі, хвороба Шляттера, погугліть, але дитина займається карате, через надмірне навантаження на коліна вилазить, сходіть до ортопеда, можливо не вистачає мікроелементів, чи потрібно зменшити наванатаження. Це не норма, коли в такому віці щось болить
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Мені теж його в дитинстві ставили. А потім один толковий таки сказав, що м´язи не встигають рости за кістками тому і болить.
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
Хай Бог милує.
Спортом не займається, але було навантаження через дурновте взуття, мода (((
Гладиолус• 09 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
У моей тоже Шляттера, причем спортом прям профессионально не занималась никогда, так, 3 раза в неделю для здоровья
Пришлось танцы бросить - там часто на коленях что-то делали. Как бросили - стала реже жаловаться
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
Це ставлять по рентгену колін?
Дама_с_караваем• 09 апреля 2024
У моєї хвороба Шлятера, займається футболом.
Прокофіївна• 09 апреля 2024
У неї х образні ноги або вальгус, завал всередину . Коротше вам устілки і вправи.
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Да що ж це таке? Так багато в кого цей діагноз.
А чому воно береться, від чого?
Like-995b• 09 апреля 2024
У меня ужасно болели. Никто не искал причин. Так и прошли
Гладиолус• 09 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
Це ставлять по рентгену колін?
Нам по узи показали
Капитанша• 09 апреля 2024
У мене боліли коліна у підлітковому віці,але не постійно,епізодами.Але,звісно,до лікаря сходіть.Спочатку педіатр,він далі направить.
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляПрокофіївна
Немає ні того, ні іншого. Але устілки носить індивідуальні, бо має порожнисту стопу.
Гладиолус• 09 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
А чому воно береться, від чого?
Перенапряжение квадрицепса, при резком движении мышца, которая ’перекидывается’ через колено - дергает место прикрепления, как-бы надрывает его.

Говорят что перерастают, но по опыту надо не ждать, а надо расслаблять мышцы вокруг колена, массаж ног - помогает снять зажатость
Бритоножка• 09 апреля 2024
Сходіть до хірурга, щоб Шляттера виключити, бо болі в колінних суглобах - головний симптом цього захворювання.
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
Нам по узи показали
А як воно показує? Там є запалення? Моїй малій рік-півтора тому УЗД показало запалення, але ревматолог не ставив ніяких діагнозів.
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Дякую ♥️
Гладиолус• 09 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
Структура тканей, там есть изменения которые узист увидит - утолщение там где место прикрепления, вокруг ткани тоже могут быть изменены. Синовиальные сумки (если правильно помню название) тоже могут быть с избытком жидкости
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
Я зрозуміла. Значить почнемо з УЗД і з результатом до хірурга
Гладиолус• 09 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
К ортопеду
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
К ортопеду
О, дякую. Вище писали про хірурга
Гладиолус• 09 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
О, дякую. Вище писали про хірурга
Хирург режет, не знаю чем он там может помочь.
Дочку смотрит ортопед-травматолог. Там еще могут назначить как лечение ультразвук
Ку ка ку ка ку• 09 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
Травматолог-ортопед
Гладиолус• 09 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
О, дякую. Вище писали про хірурга
И можно сдать ревмо пробы еще. Там с-реактивный белок, рефмофактор и асло.
автор Н@Диете • 09 апреля 2024
Дівчатка, дякую. Уже знаю в яку сторону рухатися.