Джонсонюк• 28 января в 00:24
Откровенно о нашей ситуации.. Киев..
Мне страшно, девочки. У меня есть только один вариант на случай полного отключения нас от всего, но он такой неприятный в силу возможностей, что я даже думать не хочу – меня начинает тошнить(
Все мое окружение утверждает, что такой сюжет блэка вероятнее всего. Еще две атаки – и все.
Девочки, как вы думаете, может, повезет? А если нет, то насколько это затянется? Напишите свои мысли. Я устала бояться… У меня ничего не собрано, не стирано( Вещи на балконе не сохнут – так холодно…
За что нам это все.. за что
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 17:21
Ответ дляДело было давно
А хто вам сказав, що в них є таке бажання? Пани чубляться.... Відкриття кордонів для всіх і росія нікого не вб´є.
Я це бажання бачу щодня,не проходить тижня щоб не гинув цивільний.Ну давайте відкриють кордон,але на умовах,що ви не тікаєте від агресора,далеко заїдете?
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 17:29
Ответ дляДжонсонюк
Плюсую миллион раз.
За дружню політику вашу хтось життям розраховується,ви ж дружульок самі обирали,чого ж не вийшло?
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 17:33
Ответ дляКрихітка на всі
Знову за рибу гроші.
Наша влада щось робить, щоб нас не вбивали?
Аж ні!
Зелупень навіть в новорічній промові про європу все казав, про їх безпеку.
Тобто ми - просто ресурс, який стримує чи фіг зна що робить з рашкою.
Вгашений зелений придурок
Аж ні!
Вгашений зелений придурок
Ви мабуть голосували проти всіх?Де ви всі 73% тепер?
Реанимация• 29 января в 18:13
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мають вести дружню до сусідів політику? Та ви ще подякуйте їм,що вони громлять цілодобово все.Керівництво ви обрали,не забули?Чи у вас тільки права,а обов´язків нема?
Я цих недоумкуватих керівників не обирала
Реанимация• 29 января в 18:16
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Бо комусь на майдані ті три копійки було за щастя і більше ніж воно могло заробити на нормальній роботі.
Дело было давно• 29 января в 19:10
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ок, відкривайте кордони в Білорашу чи рашу і побачте як багато чоловіків проголосують ногами проти війни.
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 19:41
Ответ дляРеанимация
Так зазвичай кажуть ті які ніколи в житті не голосували,або за гречку хіба що,все життя в конверті зарплату отримували,носили хабарі і підкручували лічильники.
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 19:43
Ответ дляРеанимация
А кого ви обирали?В 19 тут всі обирали,а сьогодні дивись не знайдеш жодного,агов 73% де ви?
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 19:45
Ответ дляДело было давно
Ваш за що проголосував?
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 19:50
Ответ дляДело было давно
За мураєва
Так його туди не пускають чи сюди,я не зрозуміла
Дело было давно• 29 января в 19:50
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Звідси
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 19:53
Ответ дляДело было давно
Звідси
Слухайте ну в росію можна,способів безліч
Дело было давно• 29 января в 20:22
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Як до кордону добратись?
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 20:29
Ответ дляДело было давно
Як до кордону добратись?
Через окуповану
Дело было давно• 29 января в 20:47
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Через окуповану
Як ло окупованої доїхать?
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 20:48
Ответ дляДело было давно
Як ло окупованої доїхать?
Машиною,ви просто не цікавились,туди легше ніж в Європу
Дело было давно• 29 января в 20:50
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ви просто не бачите тцк на дорогах?
ПотеряласЯ Я...• 29 января в 20:51
Ответ дляДело было давно
Ви просто не бачите тцк на дорогах?
Так теж можна
Реанимация• вчера в 19:25
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ага, первая автоматная очередь и привет
Реанимация• вчера в 19:27
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ванга из вас х#евая
ПотеряласЯ Я...• 1 час назад
Ответ дляРеанимация
Ванга из вас х#евая
Зато из вас балабол отличный,про три копейки могут только говорить те кто их брал, всё остальные’ мои знакомые,соседи,колеги ’это из разряда мальчика в трусиках.