Хто нещодавно встановлював пам´ятник на цвинтарі, підкажіть будь ласка

Доброго дня, вже рік і три місяці після смерті дуже дорогої мені людини, тож підкажіть будь ласка, чи вже можна встановити пам´ятник? Також може хтось зорієнтує хоч приблизну вартість разом з установкою, я розумію що все залежить від регіону і тощо, але хоч приблизно, середній ціновий сегмент, може хтось нещодавно встановлював,дякую за відповідь.
Elena_Kiev_Solomenskiy 10 апреля в 13:13
сначала нужно модель выбрать
Moon shine 10 апреля в 13:14
від 30 тис.це дороге задоволення
Riesling 10 апреля в 13:15
А не замало часу?
15-20 тис, але дивлячись який. Може бути і 100
elenze66 10 апреля в 13:17
Пам´ятник через рік після смерті встановлюють.
РыжаяЛиса 10 апреля в 13:20
Ответ дляelenze66
Пам´ятник через рік після смерті встановлюють.
У автора год и три месяца прошло после смерти
elenze66 10 апреля в 13:20
Ответ дляРыжаяЛиса
У автора год и три месяца прошло после смерти
Ой, я чомусь побачила 3 місяці. Тоді вже можна.
РыжаяЛиса 10 апреля в 13:21
Свекровь маме своей памятник заказала. Говорила, что 7000. Но она простенький заказывала
Riesling 10 апреля в 13:27
Ответ дляelenze66
Пам´ятник через рік після смерті встановлюють.
Пам´ятник встановлюють, коли могила опуститься.
Інколи треба більше часу
kapira 10 апреля в 13:32
Київська обл, Іванківсьутй р-н, ціна памʼятнику 15, установка 9. Сьогодні встановили
eka0904 10 апреля в 15:20
Свекру чоловік ставив в березні, під Києвом Коцюбинське, все обійшлося близько 2тис.у.о. Але вище правильно писали, що все залежить від матеріалів які використовуються, розмір та складність роботи. Ми доплачували коли був саме монтаж, бо ділянка нерівна, грунтові води близько і ґрунт пісочний
Vaslek 10 апреля в 20:53
Мы будем скоро устанавливать. Еще год не прошел. Сейчас по другой технологии делают. Они заливают раствор в могилу, и 3 опорных столба. Цена 30 тыс, небольшой город