Нашли в капусте• Изменено 18 мая 2024

Народжувати чи ні? Вибір, від якого залежить моє життя..

Я сама по собі далеко не красуня і не інтелектуалка, принца ніколи не шукала. Розуміла, що не потягну. Та і фігура далеко не як у моделей, зайвої ваги 20 кг.
Влаштувалась помічником в маленьку компанію, і співпало так, що власник компанії - 40-річний неодружений чоловік.
Спочатку були дружні відносини, потім понеслось - і ми разом.
Йому 40, були стосунки довжиною 20 років, так і не одружились. Дітей немає і не було. Він їх дуже хоче.
І я хочу. Але я поки що не готова. Мені 23 роки. Він не змушує, проте дуже хоче і я не хочу його засмучувати. Стосунки серйозні. Пропозиція була. І я хочу заміж, я люблю його, але…я знаю його з іншої сторони. Знаю, який він запальний, різкий, як часто у нього змінюється настрій. Знаю, що з колишнею він торгувався навіть за чайну ложку. ЗІ хоч зі мною він ніжний і уважний, але я не хочу щоб моя дитина росла як в армії.
Я не знаю, що робити…як би ви вчинили на моєму місці?
Вся моя сім‘я на мене тисне, кажуть навіть і не думати. Але я з села, для них навіть він - це неймовірний шанс.
Одна_на_всей_планете• 18 мая 2024
Це він зараз ніжний та уважний. Народите дитину, він зрозуміє, що Вам немає куди дітись і буде свою запальність на Вас виміщати.
Ще й руку піднімати буде.
При розлученні навіть ложки не отримаєте. І лишитесь гола, боса, ще з дитиною.
Це реальність, нажаль.

П´яна вишня• 18 мая 2024
вы почти подросток, а рассуждаете, как тетя Мотя. когда вы там успели ’не претендовать на лучшее’? в старших классах?
не верю.
автор Нашли в капусте • 18 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
Може, він у сексі непоганий.
Вона тому й не народила, що не хотіла у декреті жебракувати.
В принципі, якщо він вже так хоче дитину, то, може, трохи піде на поступки.
Як варіант - років 3-5 не одружуватися з ним, щоб назбирати і купити власну дошлюбну квартиру.
Щоб назбирати гроші на три роки декрету.
От тільки тоді можна народжувати, якщо Ви готові три роки бути рабинею, яку товчуть носом у кожну копійку.
Будьте готові прати пелюшки вручну, бо підгузки - це дорого.
Стояти годинами у черзі до лікаря, бо навіщо платити приватному, лікарі всі однакові.
Стояти у черзі під секондом у день завозу, щоб ухопити дитині одяг цілий.
І ще потім треба буде той одяг продати, коли дитина виросте, бажано не дешевше, ніж купила.
Так живе моя знайома, всі чеки чоловік записує у зошит.
Кожну шмотку.
Вона і діти у секонді, він у новому шматті і з крутим телефоном, бо він працює.
Їй не дозволяє на роботу йти, бо з/п ж буде мала, копійки, краще ж своїх дітей глядіти (вона вчитель).
В гости звали?• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут вік? Я люблю його
Если любите-выходите замуж и рожайте. И стройти отношения сразу нормально чтоб уважал вас и ценил. А не вот это вот’20кг лишнего веса, с села, никому не нужна, с прошлой он был таким то’ и тд . Будете так думать -получите такое отношение.
Сразу ставите свои условия и думайте о себе и ребёнке. Спросите его как он планирует обеспечивать вас и ребёнка ближайшее 3 года где жить, что есть и тд.
Леді Душка• 18 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ще й руку піднімати буде.
Це реальність, нажаль.
Не обов´язково битиме, в тій парі, про яку я пишу, він не піднімає руку.
Але словами чудово заштовхує під плінтус.
І ніяких подруг. Раніше дозволяв зустрічатися з подругами у його присутності, зараз вже ні.
Карма хамелеона• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Він для дитини все віддасть, але не для мене))
Повірте, я його знаю. Якщо гроші й дасть, то я повинна буду чеки принести і показати куди діла)
Характер такий. Але при цьому в ньому є й багато хорошого
Вы сомневаетесь, потому что вариант не идеальный. Но вы уверены,что у вас найдется другой идеальный вариант? По вашим описаниям вы обычный человек, мимо таких мужчины во основном проходят мимо. У вас один козырь, молодость. И вы хотите ребенка. Итого, вариант не идеальный,но неплохой. А потом,или у вас получится нормальная семья или разведетесь. В любом случае у вас будет ребенок и тогда сможете спокойно подбирать под себя мужчину. Это лучше,чем в 40 лет без мужчины и без ребенка. А характер у людей меняется. Мой бывший муж считает,что мой характер говно. Другие мужчины в восторге.
Уравнобешенная• 18 мая 2024
А він із Києва?
Леді Душка• 18 мая 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Він їй дитину не віддасть, йому ж інкубатор треба.
Уравнобешенная• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут вік? Я люблю його
Дитина може бути хвора

Уравнобешенная• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут вік? Я люблю його
Шукайте молодого ,а не старого
Прикуси Язика• 18 мая 2024
Красавица или нет, с лишними килограммами или нет (похудеть можно при большом желании), но вы очень молодая, если есть сомнения, я бы на вашем месте не спешила. Если решите родить, должны быть готовы, что может быть развод, раз у него такой характер. Это он пока нежный, а когда выйдете за него и родите, наверняка не захочет чтобы вы работали, будете зависеть от него, тут он и покажет себя во всей красе. Если выйдете за него, финансовая подушка должна быть, захочет чтобы не работали, только при условии, что организует вам пассивный доход. А вообще, у вас вся жизнь впереди, уверена это далеко не последний шанс, даже если вы не Анджелина Джоли.
Рубаю олівлє• 18 мая 2024
Тобто, вас розглядають як інкубатор - народити дитину?
Високіє отношенія
Секретница• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ну да. Краще ж вийти заміж потім за якогось маляра, зато однолітка?)))
Так теперішній , вразі чого навіть чайної ложки не залише
S-V-T• 18 мая 2024
Народжувати
ПесиКот• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ну то нарождайтесь і виходьте на роботу . Заміж за нього не треба… бо відбере дитину
granfola• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут вік? Я люблю його
А должно быть так, что он любит, заботится. Одна, если что ребенка потянете?
Золота орда• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Старий і скупий- що для жінки може бути гірше??!
Хи хи, ну ну• 18 мая 2024
Ответ дляЛепешечка
А що вам дасть аля багатий? Зразу вам все подарує? Майно і гроші?
Обеспеченную жизнь.
Моя одноклассница красавица вышла в 22 за обеспеченного, полненького не красавца правда на 12 лет старше а не 20. Живут уже 15 лет. Она дня не работала, ездит на курорты, ухоженная. Поначалу многие удивлялись что она такая красивая и в нем нашла, но вот она его любит, он очень добрый, щедрый, семейный, двое деток. Отличная жизнь.
Каждому свое.
Хи хи, ну ну• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Автор,ив вашем случае я бы не спешила.
Займитесь собой, похудейте, будут ещё кавалер. Меня возраст и разница не смущает, а вот как вы описали очень смущает. Если уж так хотите то пробуйте пожить годик хотя бы без детей, посмотреть.

Шукаю трусики• 18 мая 2024
Ну если ей 23 и она никакая, то нормальных ровесников тоже не светит, не посмотрят пройдут мимо.
А если ему 40 и он при деньгах , он может очень хорошо выглядеть, сейчас мужчины собой занимаются, удивительно, что он в вас только молодость нашел, тогда на самом деле может унижать и оскорблять, если вы сама с низкой самооценкой.
У меня у подруги дед миллионер в 70 на 27 сетней женился и эко себе сына заделал.
Успешные мужики даже в 40 ищут интересную женщину рядом
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут вік? Я люблю його
а якби не був директором, то теж би любили?
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
ви ще знайдіть того маляра. щоб вас захотів
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляЛепешечка
А мене найбільше розсмішило ’вся сім’я тисне’ це ж треба. вся сім’я боїться втратити спонсора)))
Золота орда• 18 мая 2024
Ответ дляКарма хамелеона
А Ви не думаєте, що дріб´язковий і принципрвий чоловік забере або відсудить собі дитину у разі чого. І народжувати дитину, бо 40 річний хоче бути татом для 20-ти річної дуже нерозумний крок.
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
А нащо заміж спішити в ваші роки?В вас все життя попереду,я б пару років навіть і не розглядала б,а вагітніти тим паче.Вчилася і розвивалася в такому віці.
ну як нащо? директор же)))
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Та не єдиний. Але з такими доходами - так, єдиний))
тоді навіщо проституцію називати коханням?
Золота орда• 18 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Обеспеченную жизнь.
Каждому свое.
Ключові моменти жінка красивіша, щедрий, добрий.
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви любите його чи все село?
то все село вже полюбило його статус))))
Золота орда• 18 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
Авторка може бути і симпатична, але з заниженою самооцінкою.
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
1. Любимо один одного
2. Я не вагітна ще
Ага)))чогось згадалось...
У Ганської з Оноре де Бальзаком була взаємна любов: вона любила його славу, він - її гроші