Мафиозная• 10 апреля 2024
Не заплатила за роботу
У вільний від роботи час я підробляю написанням курсових робіт. Писала нещодавно одній клієнтці курсову. Передоплату я беру 30% . Вчора завершила написання, пишу, що робота готова. А вона каже, що їй вже не потрібна робота і відмовилась оплачувати. Що порадите?
Мафиозная
• 10 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Продайте другому.
Та тема ж індивідуальна. Не факт, що комусь знадобиться.
Хомо_сапиенс• 10 апреля 2024
Выставьте работу на продажу. Это ваши риски, ничего страшного не произошло.
Мафиозная
• 10 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Договір
Та він нічого не буде важити без посвідчення
Бджолина королева• 10 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Ну, может, подкоррективать что-то придется, но лучше, чем вообще ничего не получить.
Мафиозная
• 10 апреля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Так. Але я два дні писала роботу.
Кицюююня• 10 апреля 2024
Вже нічого не поробиш. В майбутньому беріть більшу передплату, якщо хтось погодиться.
Фрекен бок• 10 апреля 2024
посоветую повысить предоплату до 50%, чтобы не так обидно было при таких случаях. а Вы особо ничего не потеряли, работа еще пригодится когда-нибудь, Вы ж не один заказ в год берете
Фрекен бок• 10 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Так. Але я два дні писала роботу.
а она просто заплатила 30% за воздух) странно конечно, что передумала
Мафиозная
• 10 апреля 2024
Ответ дляФрекен бок
Ну так, просто теми рідко повторюються
Фрекен бок• 10 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Ну так, просто теми рідко повторюються
по кусочкам раздербаните)
Тепличная• 10 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Сдайте ее в деканате)
оксюморон• 10 апреля 2024
Використати цей матеріал потім для дипломної, яку у вас замовлятимуть. І збільшити передоплату. Люди різні бувають
Мафиозная
• 10 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Просто теми практично не повторюються.
оксюморон• 10 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Просто теми практично не повторюються.
Назву переписали, ще один пункт докинули і на трієчку зійде) А які ваші варіанти виходу з ситуації?
Мафиозная
• 10 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Та ніякі) вона ж відмовилась хоча б половину компенсувати. Просто теми можоиво зі 100% лише 5% де повторюються або схожі.
оксюморон• 10 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Вас наче зациклило)) ну всяке буває. Наче ніхто з нас ніколи не працював безкоштовно)
Хомо_сапиенс• 10 апреля 2024
Автор, теперь вы знаете что и так бывает. Какие варианты? Поднимать предоплату? Не работать вообще?
Если вы хотели только сочувствие получить: искренн вам сочувствую. Жаль вашего времени
Мафиозная
• 10 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Просто це ж така ситуація, ніби в мене хтось замовив роботу, зробив передоплату, а я потім написала, що передумала робити. Просто погано, що люди не цінують час інших.
оксюморон• 10 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Почитайте тут теми про купівлю продаж товарів. Отам жесть
Мафиозная
• 10 апреля 2024
Ответ дляАльдебаран
За. 2 дня я представляю, что это за работа
З ранку до вечора. Робота коштує 1400. Це ж не дипломна.
Котогосподиня• 10 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Яким чином,як вона відмовилася,то ж не відрубаєте ій голову.
ЖонДуан• 10 апреля 2024
Ответ дляАльдебаран
Там, наверное, какой-то элементарный предмет типа психологии или философии.
По технической специальности грамотно написать курсовой за 2 дня невозможно.