Що саме вам заважає заробляти більше?

Підібрала купу варіантів різних варіантів та усвідомлень, що нав´язані нам суспільством. Які "ваші"?

1. Вважаю що утримувати має чоловік.
2. Небажання працювати, лінь, шкода докладати зусиль.
3. Обгрунтована неможливість працювати (інвалідність чи догляд за недієздатним)
4. Страх нового - місце, люди, прибутки, тощо
5. Необхідність вивчати щось нове
6. Я тупа і не зможу освоїти щось додаткове для підвищення кваліфікації, або щоб перекваліфікуватися на іншу спеціалізацію.
7. Я не гідна вищої ЗП
8. Я все одно ніколи не зможу купити квартиру чи авто
9. Я працюю над збільшенням прибутків постійно.
10. Нема потреби в грошах
11. Великі гроші - великі проблеми
12. Я маю займатися дітьми та домом
13. Це змінить моє життя і це лякає
14. Я б хотіла заробляти більше, але.. (напишіть які саме але)
Зробіть вибір:
вже голосів: 88
Тиць
После 18 10 апреля в 16:21
Недостатній рівень мови та місцевої освіти
Гуру троллинга 10 апреля в 16:21
Странный набор ответов
7 2 1
Мамкиня доця 10 апреля в 16:22
Здоровʼя не вистачає, щоб працювати більше і заробляти
Танцепесенная 10 апреля в 16:22
Мати гроші і заробляти їх - це дві дуже опосередковано повʼязані речі.
Викупана 10 апреля в 16:22
У варіанті 6 замінити ,,я тупа,, на ,,я лінива,, і буде про мене.
Аноним с кешбеком 10 апреля в 16:23
Та наче нічого ,
Але в мене своя справа , декілька направлень
Вже більше 17 років, чоловік теж має своє
Якось так
Попельшка 10 апреля в 16:23
Мне лень работать и я люблю быть на содержании у мужа.
Життє Бентежне 10 апреля в 16:23
я считаю, что мой уровень прилагаемых усилий более чем соответствует моей зарплате ) а больше тратить времени на работу я не хочу
Сусановна 10 апреля в 16:27
Я б хотіла заробляти більше, але... Постійно вирішую проблеми своїх рідних. Тому немає так багато часу, щоб працювати на повну
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:27
Ответ дляПосле 18
Недостатній рівень мови та місцевої освіти
Щось робите з цим?
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:27
Ответ дляГуру троллинга
Странный набор ответов
Запропонуйте свій
Міняйловна 10 апреля в 16:27
Я неплохого уровня достигла, но сейчас упираюсь в то что или я забрасываю ребенка с ее кружками, проектами, болячками, диетой и занимаюсь самообразованием на том уровне что нужен чтобы двигаться дальше. Или оставляю все как есть и сижу пока на том же зароботке.

Выбираю второе
3 2
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:28
Ответ дляМамкиня доця
Здоровʼя не вистачає, щоб працювати більше і заробляти
Інвалідність?
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:28
Ответ дляТанцепесенная
Мати гроші і заробляти їх - це дві дуже опосередковано повʼязані речі.
Не було варіантів мати гроші. Було питання - ЗАРОБЛЯТИ.
Подтяжка 10 апреля в 16:28
Жадібні роботодавці. Саме вони і є причиною низьких зарплат практично у всіх випадках.
5 4
Начальник Анонимов 10 апреля в 16:29
Пункти 3 та 9
Сумка з негодою 10 апреля в 16:29
Не знаю как
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:30
Ответ дляПопельшка
Мне лень работать и я люблю быть на содержании у мужа.
А убезпечили себе на випадок його смерті чи розлучення?
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:30
Ответ дляЖиттє Бентежне
я считаю, что мой уровень прилагаемых усилий более чем соответствует моей зарплате ) а больше тратить времени на работу я не хочу
А чому не хочете?
бЭйбА 10 апреля в 16:30
Моя прокрастинація і туман в голові з початком великої війни. Я добре заробляю, але можна і потрібно розвиватися. А мене зараз ледве вистачає на рутинні завдання по роботі. Нічого з нової інформації в голові не затримується.
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:31
Ответ дляСусановна
Я б хотіла заробляти більше, але... Постійно вирішую проблеми своїх рідних. Тому немає так багато часу, щоб працювати на повну
А навіщо ви вирішуєте чужі проблеми?
Tammy21 10 апреля в 16:31
Невміння делегувати та розставляти приорітети.
Комплекс контролю (ілюзія, насправді).
Відсутність чіткої картинки та покрокового плану реалізації.
Основне -- не гнучкість та невміння ’вставати’ після поразок.
Все інше, як наприклад незнання мови, діти та ін. то так, бльосточкі, які маскують те, що я написала вищче. Хоча тут буде ремарка -- мами, за рахунок емоційної прив´язаності та відсутності повноцінного батьківства з боку батька, насправді повинні докласти більше зусиль аніж бездітні жінки та чоловіки, імхо.
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:32
Ответ дляПодтяжка
Жадібні роботодавці. Саме вони і є причиною низьких зарплат практично у всіх випадках.
А чому ви не знайдете нежадібного?
СМСница 10 апреля в 16:32
Нічого з цього не маю - тричі здобувала додаткову спеціалізацію й міняла сфери, дохід підвищувала з кожним разом; змінювала життя кілька разів; вчила нове й здобувала навички, які дорого коштують. Квартиру й машину давно купила сама. Зараз доходом цілком задоволена. Щоб збільшити, потрібно ще мінімум півтора роки досвіду на нинішній посаді.
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:32
Ответ дляСумка з негодою
Не знаю как
Визначитися чим ви хотіли б та могли зайнятися. А потім - що для того потрібно.
После 18 10 апреля в 16:33
Ответ дляБокс-орун
Щось робите з цим?
Працюю за спеціальністю , можливо пізніше закінчу курси, зараз не маю можливості вчитися
Не стесняюсь 10 апреля в 16:33
В возрасте когда нормальные люди начинают развиваться в профессии, я сильно заболела и забила на карьеру. Сейчас просто плыву по течению
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:35
Ответ дляTammy21
Невміння делегувати та розставляти приорітети.
Комплекс контролю (ілюзія, насправді).
Відсутність чіткої картинки та покрокового плану реалізації.
Основне -- не гнучкість та невміння ’вставати’ після поразок.
Все інше, як наприклад незнання мови, діти та ін. то так, бльосточкі, які маскують те, що я написала вищче. Хоча тут буде ремарка -- мами, за рахунок емоційної прив´язаності та відсутності повноцінного батьківства з боку батька, насправді повинні докласти більше зусиль аніж бездітні жінки та чоловіки, імхо.
Це ви про себе особисто чи про суспільство?
Подтяжка 10 апреля в 16:35
Ответ дляБокс-орун
А чому ви не знайдете нежадібного?
Де вони є? Жадібність править світом
автор Бокс-орун 10 апреля в 16:35
Ответ дляНе стесняюсь
В возрасте когда нормальные люди начинают развиваться в профессии, я сильно заболела и забила на карьеру. Сейчас просто плыву по течению
А скільки вам років?