куркулиха• 10 апреля 2024
Чорний кал у підлітка
Продуктів які б викликали такий колір він не їв, ліків ніяких не приймає. Які б аналізи здати, і що це може бути?
Полонянка SexShop-а!• 10 апреля 2024
Дивлячись, яка консистенція, якщо рідкий, без виражених фракцій і є дискомфорт в кишківнику, то бігом до гастроентеролога. Це може бути милена.
куркулиха
• 10 апреля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Он вам говорит о цвете своих говняшек?
Так, у мене син з аутизмом. І він переживає за своє здоров´я, і говорить все якщощось не так.
Миллениалка• 10 апреля 2024
Черный кал - это кровь, которая окислилась уже.
Если препараты железа не пили, то да, срочно к врачу.
Гастроскопия нужна, Узи, ну и да, кал на кровь
Хомо_сапиенс• 10 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
черный кал у меня был когда лопнул аппендицит
А Я Самая Самая• 10 апреля 2024
У моего ребенка был черный кал при желудочном кровотечении.
Звоните в скорую !
куркулиха
• 10 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
Никакие препараты с висмутом не пьёт?
Взагалі нічого
Глаза_в_3_карата• 10 апреля 2024
Недавно читала про язву желудка и двенадцатиперстной кишки, когда она кровит - может быть черный кал.
Распутница• 10 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
Взагалі нічого
Тогда позвоните в скорую, лучше перестраховаться, сдать анализ.
куркулиха
• 10 апреля 2024
Пів року тому, робили узд і здавали аналізи. Так як у нього варікоцеле, і була підозра на опухоль, але все було норм по аналізам, підтвердилось варікоцеле. Блін, мені вже погано
куркулиха
• 10 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Мороженое чёрное может такой эффект давать
Він два дні назад їв морозиво, там ьув чорний ріжок(блек кава)
Невже могло так закрасити?
Секс-Бомба• 10 апреля 2024
Може закрасити гранат, буряк і то, в чому є залізо. Але можуть бути і кровотечі, як писали вище. До лікаря сходити надо терміново, але може і від харчування, то не лякайтесь одразу
Партизанка• 10 апреля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
В чорний хіба фарбує буряк?
60 метрів сметани• 10 апреля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Что такое Милена ? Впервые слышу это слово .
Полонянка SexShop-а!• 11 апреля 2024
Ответ для60 метрів сметани
Кал через кровотечу у кишківнику. Гугліть.
Метелик• 11 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
Невже могло так закрасити?
У моєї дитини було таке, на морозиво чорного кольору (саме морозиво, не ріжок), теж перелякалися, потім побачили звʼязок
Подивіться, що він ще таке їсть? Може печиво чи сухі сніданки чорні? Може напій
60 метрів сметани• 11 апреля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Так без причины на ровном месте не может быть кровотечения.
куркулиха
• 11 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
Как дела у вас?Как ребёнок себя чувствует?
Дякую, все добре. Вияснили що це через морозиво