Стрекозей• 10 апреля 2024

Детские выплаты 400 тыс. Вы за или против?

Новина не сьогоднішня та все ж таки.

"У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає збільшення розміру допомоги при народженні дитини з 41 тисячі 280 гривень до понад 384 тисяч гривень.

Депутати пропонують прив’язати розрахунок допомоги при народженні дитини до розміру прожиткового мінімуму, установленого на період її появи на світ.

Якщо законопроєкт ухвалять, на першу дитину держава має надавати допомогу у розмірі, кратному 150 розмірам прожиткового мінімуму – станом на березень 2024 року це 384,5 тисячі гривень."

Ви за чи проти?
В нас, звісно, демографічна криза.
Але де держава візьме стільки коштів?
Результат:
вже голосів: 171
81 (47.37%) Проти
54 (31.58%) За
36 (21.05%) Навіть не знаю...
Десь так, але...• 10 апреля 2024
Все за наші податки
Миловидна леді• 10 апреля 2024
Тут така ситуація, що це в не погано, молодим батькам допомога не буде зайвою, з іншої сторони спеціально будуть народжувати маргінальні свої населення аби отримати гроші. Аби за цим слідкували і умовно давали сертифікатами, що можна купити лише дитячі товари, дядечко, люльку, памперси, харчування, то було б супер
Багиня• 10 апреля 2024
Купила горбуші шматочок за 250 грн.
Чекати на скумбрію по 8 не потрібно)
Підмітайло• 10 апреля 2024
И опять по 860 грн будут платить? Только до 10 лет? 🤣
автор Стрекозей • 10 апреля 2024
Війна йде. Люди на дрони збирають.
А комусь просто з неба 400 тисяч, якось занадто багато, як на мене.
Вообще не факт• 10 апреля 2024
За чей счёт банкет? (налогов работающего населения)
Война уже закончилась?
Вообще не факт• 10 апреля 2024
Ответ дляМиловидна леді
100%
Пэрисхилтонша• 10 апреля 2024
О, так я третьего рожу и мужа вывезу заодно
Гуру троллинга• 10 апреля 2024
Чего бы я была против повышения соц выплат? Если те, кто вносит такой проект, понимаю где они будут брать деньги на все расходы государства плюс эти выплаты, я за.
Перемелица• 10 апреля 2024
Не ухвалять,де вони грошей стільки візьмуть
Пэрисхилтонша• 10 апреля 2024
Ответ дляГуру троллинга
Да, они там все понимают
Кава з адреналіном• 10 апреля 2024
Ответ дляГуру троллинга
Они то понимают) Им то что))?
Tammy21• 10 апреля 2024
За, тому що це гарна підтримка для батьків.
Проти, тому що дехто буде влаштовувати інкубатор. А соц.служби у нас працюють як вийде.
Насправді, якщо не буде адекватних програм по стимулюванню народжуваності ми усі будемо в @#₴є.
Гуру троллинга• 10 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Они то понимают) Им то что))?
Если понимают, пусть повышают, почему нет?
Кава з адреналіном• 10 апреля 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ну так с ними и налоги повысят втрое и новые введут, отменят другие выплаты, вы готовы)?
Горня капучіно• 10 апреля 2024
Скільки на 3го дадуть?!))
Горня капучіно• 10 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Я з вами... цікаво скільки за 3го дадуть?!)))
Кава з адреналіном• 10 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Скільки на 3го дадуть?!))
Мильйон))
Щебетушка• 10 апреля 2024
Меня интересует больше кто должен это все оплачивать ? Если как налогоплательщика то я против за повышения налогов на это , я рожать никого не прошу. И даже как мама двоих детей считаю , что детей не рожают из-за выплат поэтому против . В итоге рожать маргиналы будут еще больше , а у кого есть деньги те и так в состоянии все оплачивать
автор Стрекозей • 10 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Скільки на 3го дадуть?!))
Самий вигідний перший.
На кожного наступного виплати зменшують.
Не знаю, яка в цьому логіка))
Кава з адреналіном• 10 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Самий вигідний перший.
Не знаю, яка в цьому логіка))
Не, так неинтЭрЭсно...
Добро с Кулаками• 10 апреля 2024
не будет так красиво. или они растянут на 18 лет, или еще что, но чтоб сращу столько получить? не верю
Горня капучіно• 10 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Самий вигідний перший.
Не знаю, яка в цьому логіка))
В мене двоє вже є ... Я за них ще при Янику гроші отримала.
Горня капучіно• 10 апреля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Звісно не зразу. На першого колись при янику платили 3 роки, на другу 4 я вже погано пам´ятаю, а на 3ю тоді мали 6років виплачувати
Пэрисхилтонша• 10 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Сейчас же одинаковая сумма за любого, если я не ошибаюсь.
Сон і дрімота• 10 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Все за наші податки
Вы думаете налог повысят?
автор Стрекозей • 10 апреля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Пишуть, що ось так будуть платити

’Згідно з проєктом закону, одноразовий розмір виплат має дорівнювати 20 розмірам прожиткового мінімуму – на сьогодні це 51,3 тис. грн.

Надалі виплати мають проводитися протягом трьох років.’
Сон і дрімота• 10 апреля 2024
Ответ дляМиловидна леді
Что такое дядечко?
Горня капучіно• 10 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Мильйон))
Так пішла я викидати презервативи.. поки завагітнію і народжу то може якраз виплачувати почнуть
Тепличная• 10 апреля 2024
Откуда деньги в стране на это?)))