Стрекозей• 10 апреля 2024
Детские выплаты 400 тыс. Вы за или против?
Новина не сьогоднішня та все ж таки.
"У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає збільшення розміру допомоги при народженні дитини з 41 тисячі 280 гривень до понад 384 тисяч гривень.
Депутати пропонують прив’язати розрахунок допомоги при народженні дитини до розміру прожиткового мінімуму, установленого на період її появи на світ.
Якщо законопроєкт ухвалять, на першу дитину держава має надавати допомогу у розмірі, кратному 150 розмірам прожиткового мінімуму – станом на березень 2024 року це 384,5 тисячі гривень."
Ви за чи проти?
В нас, звісно, демографічна криза.
Але де держава візьме стільки коштів?
Ви за чи проти?
В нас, звісно, демографічна криза.
Але де держава візьме стільки коштів?
Результат:
вже голосів:
81 (47.37%)
Проти
54 (31.58%)
За
36 (21.05%)
Навіть не знаю...
Варена цибуля• 10 апреля 2024
Я проти.
Дітей треба народжувати не заради грошей.
Можна зробити якісь виплати протягом першого року і достатньо.
Інші гроші - краще військовим.
Колупалочка• 10 апреля 2024
Ответ дляКумася
Порадниці такі цікаві. Кредитів і так вже набрано просто до**ра. І так віддавати ще нашим правнукам. І так йде масове розкрадання всього, що не прибито цвяхами в держ. секторі. Ну то нехай краще виділять на дітей гроші. Принаймні тоді вони не підуть на нове порше одній з сос*лок депутатів.
крутые у вас розовые очки
себя они никогда не обделят
Кумася• 10 апреля 2024
Ответ дляКолупалочка
крутые у вас розовые очки
себя они никогда не обделят
Це не рожеві окуляри. Вони ж крадуть, як востаннє. Україну і так чекає дефолт і колапс економіки. То хай хоч виділять ті кошти. Поки долар по 1000 грн. не став. А що, їм можна гуляти, як в останнє,а нам нє?
Колупалочка• 10 апреля 2024
Ответ дляКумася
нет. жаль детей, рожденных из за денег!!!! Нормальные семьи и так рожают. А маргиналы из за этих выплат. вы представляете контингент, который начнет плодиться?? И как они будут относиться к детям ,когда выплаты закончатся??
Горня капучіно• 10 апреля 2024
Ответ дляКолупалочка
никогда такого не было. деньги всегда начислялись на ребенка, а не на беременность
Ну незнаю щось таке пам´ятаю давно було, може щось і плутаю...
палка-копалка• 10 апреля 2024
Я против
потому что когда-то беременная, а может уже родила, не помню, но подавала какие-то документы и сидела в очереди рядом с алкоголичкой. И она рассказывала, как прекрасно, вот она второго ребенка родит скоро, вот сколько денег дадут. И это ужасно, что такие как раз выплаты очень стимулируют таких рожать.
во-вторых, в стране блин война. И стимулировать рождаемость - ну как бы не самый наш приоритет. Это наоборот, классный способ освободить страну еще от части населения, которая имея двух детей скажет: блин, 400 тысяч и свободный выезд - да почему бы и нет?
Короче, сумбурно написала, но государственные деньги во время войны должны идти не на это, тем более в таких дурных количествах.
Колупалочка• 10 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Геніально. А держава як має існувати без людей? Та ще й така велика як Україна. Хто обслужить інфраструктуру великих міст? Вам може на поміч на скорій ніхто не приїде бо буде дефіцит кадрів.
те, кто хотят детей, родят их и без выплат
Шпондєр• 10 апреля 2024
Я читала що народжуванність дуже впала. Мабуть тому. Але знов будуть неблагополучні і заради грошей родити
Кумася• 10 апреля 2024
Ответ дляКолупалочка
Так ви розумієте, що більшість таки нормальних людей, а не маргіналів. Молоді сім`ї, наприклад. Ви ж самі знаєте, які зп не в містах-мільйонниках. В мене є гроші, щоб забезпечити дитину (в т.ч. подушка на чорний день, щоб якщо що вистачило прожити більше року без роботи). Але! Все одно я б дуже була вдячна за допомогу. Це було б хоч щось від держави. А то тільки кнут і кнут.
Колупалочка• 10 апреля 2024
Ответ дляКумася
как эта нормальная семья собирается содержать ребенка после окончания выплат?
У молодой семьи есть родители. а из за выплат рожают в большинстве именно маргиналы. Если не платить, то и рожать они не будут. Вам тех деток не жалко??
Шпондєр• 10 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Я не проти. Але стимулювати народжуваність будь якими способами треба однозначно
А далі що? Після 3-х років? Ви не думали?
АяВсёЗнаю• 10 апреля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Я против
а вы зачем документы подавали?
Варена цибуля• 10 апреля 2024
Ответ дляШпондєр
Вона з чотирнадцятого року падає.
А з початком цієї війни взагалі жахіття. Є таке!
Але я проти аж таких великих виплат. Я за виплати протягом першого року і достатньо. Надалі є тато і мама.
Кумася• 10 апреля 2024
Ответ дляКолупалочка
Нормальні сім`ї - це можуть бути люди з вищою освітою, які просто в цій чудо-країні не можуть високооплачувану роботу знайти. Звичайно, що якось будуть, хоч щось заробляти. Просто буде економитись (це я зараз беру наприклад, сім`ю, яка без власної квартири в великому місті, або сімю з смт). Нормальні люди якось зароблять. Але і допомога б дуже пригодилась. Не довелось б багато на чому економити. Та навіть можна було б якось швидше назбирати, наприклад на авто власне, чи якусь частину на квартиру.
Колупалочка• 10 апреля 2024
Ответ дляКумася
Вы меня не слышите?? Спрошу еще раз - Вам не жалко деток. которых рожают только из за выплат??
Шпондєр• 10 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Вона з чотирнадцятого року падає.
Ні, цей рік пік(((
Шпондєр• 10 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Як так багато думати... Людей потрібно тут і зараз
Думати треба.
Кумася• 10 апреля 2024
Ответ дляКолупалочка
Так, а що з того, шкода, чи ні? Алкаші та наркомани завжди вагітніли, як кішки. І завжди це було і буде. Народжувати на разі через скруту у фінансах відмовляються якраз нормальні люди. Можна подумати алкашня колись дуже презервативи купує, коли треба пляшку горілки купити, щоб знов піти в запой.
палка-копалка• 10 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
а вы зачем документы подавали?
На выплаты зачем документы подавала? не переживайте, тогда это были всего 860 грн в месяц)))
Тут вопрос не в наличии выплат, я за них, но при других условиях. То есть не такие суммы во время войны однозначно, эти деньги сейчас важнее в других сферах. И если уже большие суммы потом, когда все наладится, то либо разбивать на маленькие части и платить длительное время, либо сделать типа сертификата на недвижимость или еще что-то, но не живые деньги, которые еще и приходят сразу большим платежом.
Директор Пляжу• 10 апреля 2024
Ответ дляПеремелица
Не ухвалять,де вони грошей стільки візьмуть
Такі можуть і ухвалити...а потім скажуть війнааа...грошей катмаааа.,,,
Колупалочка• 10 апреля 2024
Ответ дляКумася
в моем доме жила такая семья, 7 детей.... Они были нелюдимые и странные, и очень худые....
Княгиня пітьми• 10 апреля 2024
Ага, значит я должна своему ребёнку отказывать в чем-то, чтоб всякие асоциальные рожали каждый год на мои налоги😡
АяВсёЗнаю• 10 апреля 2024
Ответ дляпалка-копалка
да, на выплаты зачем документы подавали?
Варена цибуля• 10 апреля 2024
Ота ідея перед війною: коли на дитину мав бути відкритий рахунок, а потім за рахунок якихось там державних недр, у 18 років вона мала отримати, здається 100 тис. доларів - була набагато крутішою.
Тут батькам алкашам було не цікаво.
Хоча мені було обідно, бо на мою дитину це вже не розповсюджувались)))
А цими виплатами хочуть стимулювати народжуваність, що називається ’прям зараз’
Якщо є стільки грошей, чому ВПО відмінили?
Тут батькам алкашам було не цікаво.