11 апреля в 12:10

Общ аналіз крові вірус чи аллергія

допоможіть розібрати - чи то вірусна чи бактеріальна чи аллергійна кров
Лікар бачить вірусну - я аллергійну ...
Може буть і то і то - але чому вірусна ?
автор Робот Вертер 11 апреля в 12:15
Дитина місяць кашляє погано відходить мокротиння -
асс пропили
травки вітаміни = температури не було і самопочуття нормальне
Але той кашель - не відкашлює - 3 роки ще не дуже розуміє і каже неприємно
Принцепесочка 11 апреля в 12:40
Эозинофилы повышены, это показатель аллергии.
Щебетуха 11 апреля в 12:41
Ответ дляРобот Вертер
Дитина місяць кашляє погано відходить мокротиння -
асс пропили
травки вітаміни = температури не було і самопочуття нормальне
Але той кашель - не відкашлює - 3 роки ще не дуже розуміє і каже неприємно
Моїй дитині в маленькому віці і без алергії педіатр прописувала засоби від алергії для лікування кашлю. Після того як спочатку я лікувала відхаркувальними засобами і зробила тільки гірше. Бо вони продукують ще більше виробництво того мокротиння, яке дитина просто не може відкашляти.
автор Робот Вертер 11 апреля в 12:48
Ответ дляПринцепесочка
Эозинофилы повышены, это показатель аллергии.
ну так - я то бачу. Але ж лімфоцити то наче про віруси вони навіть не в верхніх границях норми ( чому ж вірусна кров
Принцепесочка 11 апреля в 12:51
Ответ дляРобот Вертер
ну так - я то бачу. Але ж лімфоцити то наче про віруси вони навіть не в верхніх границях норми ( чому ж вірусна кров
Возможно аллергия подключается при вирусной инфекции на фоне ослабленного иммунитета. У дочки в сезон аллергии обструкции начинаются только тогда, когда подхватит вирус.
автор Робот Вертер 11 апреля в 12:59
Ответ дляПринцепесочка
Возможно аллергия подключается при вирусной инфекции на фоне ослабленного иммунитета. У дочки в сезон аллергии обструкции начинаются только тогда, когда подхватит вирус.
ну тоді ж і вірус повинно бути видно - інші зміни в аналізі теж повинні буть
лімфоцити хоч до верхньої границі норми - а тут еозінофіли та базоцити - ті з яких еозінофіли формуються згодом
Ок дякую.
Обструкція у нас була на віруси конкретно з температурою
але не просто так від аллергії
Лукава_Кiшка 11 апреля в 14:16
Если месяц прошёл , то уже может быть не видно вируса в анализах, но бывают такое, что долго проходит, аллергический компонент подключился.
sky-labs 11 апреля в 14:35
Ответ дляРобот Вертер
ну так - я то бачу. Але ж лімфоцити то наче про віруси вони навіть не в верхніх границях норми ( чому ж вірусна кров
Ребенку 3 года - паразитоз, все остальное на его фоне