Місячне Сяйво• 18 мая 2024
Відмовилась йти на весілля двоюрідної сестри. Бо не хочу купувати нову сукню
Для мене накладно ходити по магазинам, купляти сукню і відповідати дрес коду. Колір дрес коду мені також не личить.
Сестра після моєї відмови умовляє йти і не одягатись по дрес коду. Враховуючи, що наречена озвучує прийти без дрес коду, то це нормально в такому разі не виконати «умови» весілля?
ЛижТолько• 18 мая 2024
Ответ дляМать драконов
Удалено администрацией...
До чого тут хвастатись? Чи життя відразу стає нє унилим якщл одягати зелене рожеве жовте..??))))
Не вмію заміряти• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Не знаю.. задумалась просто, що чи це нормально.
Бо чоловік каже, що таких як я буде багато. Просто не всі попередньо говорять нареченим, що будуть без дрес коду.
Йдіть. Вас що, перевіряти на вході будуть на предмет дрескоду?
Мать драконов• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну да. Тема якраз похвастатись цим
ви мене розкусили.
а как иначе вашу тему и нытье воспринять?
жлобитесь денег на новое платье для себя- это отличный показатель ваших комплексов и неуважения к себе. Даже об отношении к родственнице умолчу.
Если просто нет денег и возможности, тогда и тему незачем вообще создавать.
В начале войны когда бомбили Киев и я оказалась без денег. то не писала здесь всякую чухню. а просто переживала это время и искала новые возможности как выжить.
И вам рекомендую- ищите возможности ЖИТЬ! Поход на свадьбу - это тоже день Жизни!
Не вмію заміряти• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
У мене весь гардероб в нейтральний тонах. І чесно більшості яскравих в ньому немає, бо звикла до нейтральної кольорової гами. Дрес код лаванда, фіолетовий, фуксія і якийсь як сіро-фіолетовий.
На чоловіків це теж поширюється?
Мене б налякало скупчення чоловіків в костюмах кольору лаванда і фуксія.
Слобожаночка• 18 мая 2024
Ответ дляЛижТолько
І як це буде виглядати?(((
смотря какую подобрать, а то как послушаешь тут, так только сумка за 5 тыс+ может выглядеть нормально
и как только другие люди ходят с более дешевыми, и выглядят нормально?
Прокачую сідниці• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Одягніть квіточку на шию лавандову або фіолетову ,
Телячі ніжноСті• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну купите хоть шарфик в этом цвете . Это и недорого и дресс - код соблюдён. Да и добавить хоть немного яркости в одежду не помешает )
Не вмію заміряти• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Сумка якісна 5-10 тисяч коштує. Я потім її не використаю, бо колір мені не подобається.
Платок літом на шию, коли гарна сукня з гарним декольте така собі ідея.
Можливо прикраси придивлюсь, але щось використання цього кольору я в образі не уявляю. Тому і говорила з сестрою за те, що по дрес коду не зовсім вписуюсь.
Мати рідна! Ото Ви заморочуєтеся.
Місячне Сяйво
• 18 мая 2024
Ответ дляМать драконов
Не сприймайте, пройдіть повз. Вчителювати і вчити життя не треба
Ви підлаштовується під все і підлаштувуєтесь під всіх. Є такі люди, які звикли прогинатися. А я живу так, як комфортно мені) ось і вся різниця. Це саме про повагу до себе. Якщо мені некомфортні умови весілля і я не можу їм слідувати, то кажу прямо, а не прогибаюсь.
Слобожаночка• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Вы же сами говорите, что у Вас одежда базовых светлых тонов. что мешает на светло-серое платье или пиждак, или кремовое, или бежевое, или пудровое, прицепить брошку в виде фиолетового цветка?
Мать драконов• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Удалено администрацией...
АфродитаПетровна• 18 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
Прям интересно стало какие это цвета что совсем нет в гардеробе)
В подруги був лавандовий бзик. Як думаєте багато мають сукні такого кольору?
Місячне Сяйво
• 18 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Нічого не заважає. Але формально це теж не є дрес код.
Щось такого плану скоріше за все і зроблю.
Киев_Елена• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Лаванда(светло сиреневый)/серо-сереневый вполне нейтральные цвета, можно сумочку и украшение какое-то на шею купить в этих цветах, но дело Ваше конечно
Слобожаночка• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Вас же уже освободили от него, а это хоть небольшой, а компромисс
та брошка лишней не будет, сейчас все с ними ходят))
Анчо Ус• 18 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Потому что это будет выглядеть трешево. Можно еще бант фиолетовый завязать 🤣
Слобожаночка• 18 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Вы наверное из тех, кто кроме пуссет и обручалки, другие украшения вообще не признает?
ОхиИВздохи• 18 мая 2024
Я б одягнула нейтральну сукню, беж наприклад. І туфлі або сумочку в кольорах дрескоду . А чоловіку можна сороку купити такого кольору, якщо погодиться
Слобожаночка• 18 мая 2024
Ответ дляОхиИВздохи
мужчинам вообще проще, им можно галстук и платочек, а можно и без платочка)
ОхиИВздохи• 18 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Так, або краватку в цих відтінках
Анчо Ус• 18 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Для того чтобы носить фиолетовые броши, нужно иметь определенный типаж и гардероб. Мало кто умеет это вписать в повседневный гардероб. В большинстве это будет выглядеть нелепо, как черти что и сбоку бантик.
Слобожаночка• 18 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
как раз с вещами базовых цветов в классическом стиле такие броши смотрятся очень даже уместно, и никакой особый типаж для них не нужен
А я з косою• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
От до нейтральних тонів візьміть сумочку в лавандовому кольорі. Буде стильно, мило і красиво.
тянитолкайка• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Мені такі кольори до одягу не підійдуть.. дрес код лаванда, фіолетовий, фуксія і якийсь як сіро-фіолетовий.
все мои нелюбимые цвета, нету ни одной вещи в гардеробе таких.
Федорино Горе• 18 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
До війни…
Люта зима-кінець січня початок лютого
Запрошують нас з боку чоловіка на весілля
Дрес -код- рожевий , ліловий
Зазвичай такі кольори весняно -літні)))
Ми з донькою якось іще щось знайшли , а от чоловік бігав-міряв (а він в рожевому, що хворий на щось)))) , махнув рукою, вдягнув синю сорочку на тому й все
Згадалось мені)))
Люта зима-кінець січня початок лютого
Дрес -код- рожевий , ліловий
Зазвичай такі кольори весняно -літні)))
Згадалось мені)))
Анчо Ус• 18 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
О каких брошах вы говорите? Не могу даже представить стильную фиолетовую или лиловую. Те что были в тренде 2 года назад, они совсем в другой стилистике. Если о крупных цветах, там еще больше требований к носительнице и ее одежде
Слобожаночка• 18 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
честно скажу, мне лень пару часов тратить на идеальные для себя варианты, поэтому вот то, что нашла за 5 минут
Анчо Ус• 18 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ок.
Гидроусилитель руля• 18 мая 2024
Ответ дляМать драконов
День жизни на ЧУЖОМ празднике ценой в месяцную зарплату ))) Еще и выкинутые на один раз.