Лама_мама• 11 апреля 2024

Бабусі, як часто ви бачите своїх маленьких онуків?

Мені тут завжди багато хто писав, що бачити дитину два рази за 9 місяців, це смішно. Але всі знають, чому так склалося. Ось син приїхав з роботи до додому на вихідні і ніхто до мене не їде в гості. Навіть сам син. Як вважаєте, це через невістку? Просто коли ще більш-менш спілкувалися з невісткою, то син постійно приїздив до нас у гості. А тут вже майже 5 місяць не спілкуємося і я взагалі його не бачу, хоча запрошую в гості. Думаю, що причина в невісткі. Може забороняє?Не знаю. Мені всі кажуть залишити її в спокої, але через неї все залежить. Залежить чи буду я бачити онука та сина.
Тюрюнь_Тюнь• 11 апреля 2024
Ляяяя... Опять

Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 апреля 2024
Просто ви вже й сина дістали.
От і причина.
Добрая свекровь• 11 апреля 2024
Мамооооо
Ми вас чекали
Я такая наивная• 11 апреля 2024
А відео по вайберу рахується?
Сундучок с каникулами• 11 апреля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Мамооооо
Ми вас чекали
дівчина вже зранку занепокоїна була, де наша мамо і тема чергова, вона вже очікує хрестини)
Гл. Амурная• 11 апреля 2024
а крестины прошли уже?
Форс мажор• 11 апреля 2024
Господи! Як же ви вже заї...
Моя свекруха бачить моїх дітей кожні вихідні. Кожні. Уявляєте?! І діти до неї ходять з ночівлею.

А тепер подумайте чи говорила вона хоч раз щось погане про мене? Чи скаржилась вона на мене моїм батькам? Чи давала дитині ліки без мого відома? Ні, ні, ні!

автор Лама_мама • 11 апреля 2024
Ответ дляГл. Амурная
а крестины прошли уже?
20-го квітня.
автор Лама_мама • 11 апреля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
А відео по вайберу рахується?
Я і по відео не бачу.
from Ukraine• 11 апреля 2024
в этот раз с козырей зашла
Гл. Амурная• 11 апреля 2024
Ответ дляЛама_мама
20-го квітня.
записываем, ждем новую тему!
автор Лама_мама • 11 апреля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
в этот раз с козырей зашла
З яких?
осень харашо• 11 апреля 2024
Вы забыли, что такое маленькие дети? Меньше всего хочется ещё на выходных в гости или гостей. Предложите гулять с ребенком на улице. Пришли - взяли ребенка - погуляли - вернули - ушли.
Лялькодзьоб• 11 апреля 2024
Причина не в невістці, а в вас. Ви за цей час задовбали сотні Порадниць, так це ми вас в живу не бачили, а син же і піджаті губи бачить, і вигляд вічнообіжений, і тон незадоволений або голос ниючий слухає.
Добрая свекровь• 11 апреля 2024
Ответ дляЛама_мама
Я і по відео не бачу.
То ви навіть не знаєте як він виглядає? Давайте я вам своїх близнят привезу в п´ятницю, а в понеділок зранку заберу
Лялькодзьоб• 11 апреля 2024
Ответ дляГл. Амурная
а крестины прошли уже?
20 квітня, в один день з ДН невістки.
Я такая наивная• 11 апреля 2024
Ответ дляЛама_мама
Я і по відео не бачу.
Може й не треба? Бабусі вже так замучили тим відео що просто капець…
Вам хочеться розваг, але ви заважаєте жити дітям.
Не зацілована• 11 апреля 2024
Це через вас
Смячиком• 11 апреля 2024
Опять? Берёте телефон, звоните сыну, спрашиваете можно ли заехать к ним хоть на пол часика, хоть на улице( в вашем случае надо соглашаться хоть где уже..) и во сколько им удобно, едете в магазин детских игрушек, покупаете игрушку по возрасту и хорошего качества и едете к ним смотреть на внука. Всё, не благодарите...
Никакой смеси, каш, памперсов не покупайте!

Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 апреля 2024
Авторе, от мені цікаво.
Будній день. Ви няня 5 днів на тиждень.
Ви на форумі. Що в цей час робить ваша підопічна дитина?
Не за Будка• 11 апреля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
А відео по вайберу рахується?
Нет
автор Лама_мама • 11 апреля 2024
Ответ дляСмячиком
Я ж писала тут в темі, що запропонувала синові зустрітися всім разом, хоча б на вулиці. Він відморозився. Не люблю бути настирною. Не йду там де мене не чекають. Була б потрібна самі б позвали.
автор Лама_мама • 11 апреля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Авторе, от мені цікаво.
Будній день. Ви няня 5 днів на тиждень.
Спить зараз.
Сундучок с каникулами• 11 апреля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Авторе, от мені цікаво.
Будній день. Ви няня 5 днів на тиждень.
на горщику сидить)
автор Лама_мама • 11 апреля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
на горщику сидить)
Для горщика ще рано)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 апреля 2024
Ответ дляЛама_мама
Спить зараз.
А кожну минулу тему?, всі декілька годин ви відписувались в них. Денні теми маю на увазі
Смячиком• 11 апреля 2024
Ответ дляЛама_мама
Вы всё обосрали, в вашем случае сами не позовут, звоните, просите и Вас услышут.. Про еду и памперсы ни слова! Купите игрушку..
автор Лама_мама • 11 апреля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
До того в мене були вихідні. Або ж дитина спала, чи з нею гралася моя донька. Вона любить проводити з нею час. Називає її своєю маленькою сестричкою, жартома звичайно)
Стетоскопуло• 11 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ляяяя... Опять
Константинівка?
😁😁там лякають))
автор Лама_мама • 11 апреля 2024
Ответ дляосень харашо
Невістка недовіряє мені дитину. Взяти і піти просто прогулятися з дитиною наодинці не вийде.