11 апреля в 14:58

Бабусі, як часто ви бачите своїх маленьких онуків?

Мені тут завжди багато хто писав, що бачити дитину два рази за 9 місяців, це смішно. Але всі знають, чому так склалося. Ось син приїхав з роботи до додому на вихідні і ніхто до мене не їде в гості. Навіть сам син. Як вважаєте, це через невістку? Просто коли ще більш-менш спілкувалися з невісткою, то син постійно приїздив до нас у гості. А тут вже майже 5 місяць не спілкуємося і я взагалі його не бачу, хоча запрошую в гості. Думаю, що причина в невісткі. Може забороняє?Не знаю. Мені всі кажуть залишити її в спокої, але через неї все залежить. Залежить чи буду я бачити онука та сина.
1 13
Тюрюнь_Тюнь 11 апреля в 14:59
Ляяяя... Опять
Чудо Ф_ф КеДаХ 11 апреля в 15:00
Просто ви вже й сина дістали.
От і причина.
Добрая свекровь 11 апреля в 15:00
Мамооооо
Ми вас чекали
Я такая наивная 11 апреля в 15:01
А відео по вайберу рахується?
Сундучок с каникулами 11 апреля в 15:01
Ответ дляДобрая свекровь
Мамооооо
Ми вас чекали
дівчина вже зранку занепокоїна була, де наша мамо і тема чергова, вона вже очікує хрестини)
Гл. Амурная 11 апреля в 15:01
а крестины прошли уже?
Форс мажор 11 апреля в 15:01
Господи! Як же ви вже заї...
Моя свекруха бачить моїх дітей кожні вихідні. Кожні. Уявляєте?! І діти до неї ходять з ночівлею.

А тепер подумайте чи говорила вона хоч раз щось погане про мене? Чи скаржилась вона на мене моїм батькам? Чи давала дитині ліки без мого відома? Ні, ні, ні!
автор Лама_мама 11 апреля в 15:01
Ответ дляГл. Амурная
а крестины прошли уже?
20-го квітня.
автор Лама_мама 11 апреля в 15:01
Ответ дляЯ такая наивная
А відео по вайберу рахується?
Я і по відео не бачу.
from Ukraine 11 апреля в 15:01
в этот раз с козырей зашла
Гл. Амурная 11 апреля в 15:02
Ответ дляЛама_мама
20-го квітня.
записываем, ждем новую тему!
автор Лама_мама 11 апреля в 15:03
Ответ дляfrom Ukraine
в этот раз с козырей зашла
З яких?
осень харашо 11 апреля в 15:03
Вы забыли, что такое маленькие дети? Меньше всего хочется ещё на выходных в гости или гостей. Предложите гулять с ребенком на улице. Пришли - взяли ребенка - погуляли - вернули - ушли.
Лялькодзьоб 11 апреля в 15:03
Причина не в невістці, а в вас. Ви за цей час задовбали сотні Порадниць, так це ми вас в живу не бачили, а син же і піджаті губи бачить, і вигляд вічнообіжений, і тон незадоволений або голос ниючий слухає.
Добрая свекровь 11 апреля в 15:03
Ответ дляЛама_мама
Я і по відео не бачу.
То ви навіть не знаєте як він виглядає? Давайте я вам своїх близнят привезу в п´ятницю, а в понеділок зранку заберу
Лялькодзьоб 11 апреля в 15:03
Ответ дляГл. Амурная
а крестины прошли уже?
20 квітня, в один день з ДН невістки.
Я такая наивная 11 апреля в 15:04
Ответ дляЛама_мама
Я і по відео не бачу.
Може й не треба? Бабусі вже так замучили тим відео що просто капець…
Вам хочеться розваг, але ви заважаєте жити дітям.
Не зацілована 11 апреля в 15:07
Це через вас
Смячиком 11 апреля в 15:08
Опять? Берёте телефон, звоните сыну, спрашиваете можно ли заехать к ним хоть на пол часика, хоть на улице( в вашем случае надо соглашаться хоть где уже..) и во сколько им удобно, едете в магазин детских игрушек, покупаете игрушку по возрасту и хорошего качества и едете к ним смотреть на внука. Всё, не благодарите...
Никакой смеси, каш, памперсов не покупайте!
Чудо Ф_ф КеДаХ 11 апреля в 15:10
Авторе, от мені цікаво.
Будній день. Ви няня 5 днів на тиждень.
Ви на форумі. Що в цей час робить ваша підопічна дитина?
Не за Будка 11 апреля в 15:10
Ответ дляЯ такая наивная
А відео по вайберу рахується?
Нет
автор Лама_мама 11 апреля в 15:11
Ответ дляСмячиком
Опять? Берёте телефон, звоните сыну, спрашиваете можно ли заехать к ним хоть на пол часика, хоть на улице( в вашем случае надо соглашаться хоть где уже..) и во сколько им удобно, едете в магазин детских игрушек, покупаете игрушку по возрасту и хорошего качества и едете к ним смотреть на внука. Всё, не благодарите...
Никакой смеси, каш, памперсов не покупайте!
Я ж писала тут в темі, що запропонувала синові зустрітися всім разом, хоча б на вулиці. Він відморозився. Не люблю бути настирною. Не йду там де мене не чекають. Була б потрібна самі б позвали.
автор Лама_мама 11 апреля в 15:11
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Авторе, от мені цікаво.
Будній день. Ви няня 5 днів на тиждень.
Ви на форумі. Що в цей час робить ваша підопічна дитина?
Спить зараз.
Сундучок с каникулами 11 апреля в 15:11
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Авторе, от мені цікаво.
Будній день. Ви няня 5 днів на тиждень.
Ви на форумі. Що в цей час робить ваша підопічна дитина?
на горщику сидить)
автор Лама_мама 11 апреля в 15:12
Ответ дляСундучок с каникулами
на горщику сидить)
Для горщика ще рано)
Чудо Ф_ф КеДаХ 11 апреля в 15:12
Ответ дляЛама_мама
Спить зараз.
А кожну минулу тему?, всі декілька годин ви відписувались в них. Денні теми маю на увазі
Смячиком 11 апреля в 15:13
Ответ дляЛама_мама
Я ж писала тут в темі, що запропонувала синові зустрітися всім разом, хоча б на вулиці. Він відморозився. Не люблю бути настирною. Не йду там де мене не чекають. Була б потрібна самі б позвали.
Вы всё обосрали, в вашем случае сами не позовут, звоните, просите и Вас услышут.. Про еду и памперсы ни слова! Купите игрушку..
автор Лама_мама 11 апреля в 15:14
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А кожну минулу тему?, всі декілька годин ви відписувались в них. Денні теми маю на увазі
До того в мене були вихідні. Або ж дитина спала, чи з нею гралася моя донька. Вона любить проводити з нею час. Називає її своєю маленькою сестричкою, жартома звичайно)
Стетоскопуло 11 апреля в 15:14
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ляяяя... Опять
Константинівка?
😁😁там лякають))
автор Лама_мама 11 апреля в 15:14
Ответ дляосень харашо
Вы забыли, что такое маленькие дети? Меньше всего хочется ещё на выходных в гости или гостей. Предложите гулять с ребенком на улице. Пришли - взяли ребенка - погуляли - вернули - ушли.
Невістка недовіряє мені дитину. Взяти і піти просто прогулятися з дитиною наодинці не вийде.