11 апреля в 17:53

Питання до копірайтерів

Добрий день. Копірайтери, рерайтери, редактори, де шукаєте замовлення? Окрім звичайних сайтів кабанчик і по типу нього. Портфоліо маю. Де себе запропонувати більше не знаю. В фейсбуці є група для копірайтерів, там іноді шукають фахівців. Для клієнтів, зазвичай, треба одне чи два замовлення,тобто постійної роботи немає. Де ви знаходите роботу?
ВундерКИНГ 11 апреля в 18:00
фрилансхант
фриланс.юа это обычные?
в инстаграмме еще

но конечно работа такая неперспективная. Сейчас проще с gpt чатом тексты написать. И быстрее и получше многих копирайтеров
автор короткопамятна 11 апреля в 18:09
Ответ дляВундерКИНГ
фрилансхант
фриланс.юа это обычные?
в инстаграмме еще

но конечно работа такая неперспективная. Сейчас проще с gpt чатом тексты написать. И быстрее и получше многих копирайтеров
Там уже платна реєстрація(таке щось. В інстаграмі, а де саме? В якійсь спільноті?ну чат дат,навпаки багато хто просить не використовувати, адже він може написати такечщо ще потім редагуй
ВундерКИНГ 11 апреля в 18:14
Ответ длякороткопамятна
Там уже платна реєстрація(таке щось. В інстаграмі, а де саме? В якійсь спільноті?ну чат дат,навпаки багато хто просить не використовувати, адже він може написати такечщо ще потім редагуй
В инстаграме свой профиль продвигать
автор короткопамятна 11 апреля в 18:22
Ответ дляВундерКИНГ
В инстаграме свой профиль продвигать
Дякую, в цьому,певно, є сенс
Джем Шакіри 11 апреля в 23:41
Валя?
автор короткопамятна 12 апреля в 08:47
Ответ дляДжем Шакіри
Валя?
Нет
Джем Шакіри 12 апреля в 08:48
Ответ длякороткопамятна
Там уже платна реєстрація(таке щось. В інстаграмі, а де саме? В якійсь спільноті?ну чат дат,навпаки багато хто просить не використовувати, адже він може написати такечщо ще потім редагуй
Кому треба спокійно заплатить) платний чат чудово пише тексти