Срочнокпсихологу• 11 апреля 2024
Я так розумію без строгої дієти і спорту не схуднути?
Набрала 5кг, як завжди взимку практично не рухаюсь мёрзну толком не виходжу на вулицю. Через це і набирати почала діти виросли. Немає за ким бігати ))
Злюка бобер• 11 апреля 2024
не треба сурової дієти, бо наберете все назад. Легкий дефіцит калорій. Ходіть багато, якщо до залу не хочете
Вообще не факт• 11 апреля 2024
Ну, в общем, да. Тратить надо больше, чем потреблять.
Мне очень помогает просто ходьба. Самая обычная, в быстром темпе. Час в день.
В месяц я без ограничений в еде худею на 2-3 кг. За два - на 5-6.
Пусть не быстро, но мне нормально. Главное, что я ем , что хочу).
Срочнокпсихологу
• 11 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Ніколи не рахувала калорії
поняття немаю як це.
КарамбОлька• 11 апреля 2024
Виключте з раціону цукор,білий хліб і всі солодощі.
Не їжте хоча б за 2 години до сну(а краще -після 18:00)
Їжте часто,все,що хочете,але порція-те,що поміститься в долонях.
Хоча б 30 хв на день ходити пішки.
Цього достатньо,щоб добре схуднути.
Якщо додасте спорт-ще й форми поліпшаться.
Удачі! Від щирого серця!
Хоча б 30 хв на день ходити пішки.
Цього достатньо,щоб добре схуднути.
Удачі! Від щирого серця!
Чеширская кошечка• 11 апреля 2024
Мені схуднути допоміг пес. Зараз те,що носила восени просто висить. На ваги не ставала ( ніяк не куплю батарейку) ,але і самій цікаво. Три рази на день прогулянка активна ,частіше прибирання в квартирі і - і все
,гарна фізична форма. Рекомендую 🤗
Злюка бобер• 11 апреля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ніколи не рахувала калорії
поняття немаю як це.
декілька днів рахуєте, скільки їсте зараз, в додатку фатсікрет, відмінусовуєте 200 ккал і дивитесь на реакцію організму, дуже сильно не скорочуйте, не худнете, ще мінус 100 кал
Звісно що виключити мучне, жирне, солодке
Незламна Україна• 11 апреля 2024
Та ні, просто поверніться до того раціону і режиму дня, який до зими був. Вже тепло, можна просто гуляти і без дітей. Беріть горнятко кави та чоловіка під руку та йдіть гуляти після вечері.
Незламна Україна• 11 апреля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Ну то есть вы хотите лежать на диване и при этом худеть?
Та всі так хотять. Причому не просто лежати, а ще й тістечко при цьому їсти
Незламна Україна• 11 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Хоча б 30 хв на день ходити пішки.
Цього достатньо,щоб добре схуднути.
Удачі! Від щирого серця!
Хоча б 30 хв на день ходити пішки.
Цього достатньо,щоб добре схуднути.
Удачі! Від щирого серця!
Та ні, часто їсти не треба. Автор може кожні 1-2 години підʼїдати маленькими порціями і щось калорійне і навпаки ще більше набере вагу
Срочнокпсихологу
• 11 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Мучне не їм все життя на люблю так само як і солодке. Хліб рідко і то один шматок до супу чи борщу раз в місяць. Я дуже перебірлива в їжі. Каші не їм взагалі, окрім рису. М´ясо курка риба готую в духовці. Яйця смажені щодня, іншого сніданку для мене не існує вже 25 років. Молочне кисломолочні продукти не вживаю не смачно.
Срочнокпсихологу
• 11 апреля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Каву не п´ю не розумію її . Гуляю , ходжу. На дачу на городі трохи колупаюсь. Але за літо сходить зазвичай 2-3 кг а тут треба мінімум 5.
Галябалована• 11 апреля 2024
Без огоаничений в еде не похудеть - это факт. Спорт - это 10 процентов успеха.
Срочнокпсихологу
• 11 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Хоча б 30 хв на день ходити пішки.
Цього достатньо,щоб добре схуднути.
Удачі! Від щирого серця!
Хоча б 30 хв на день ходити пішки.
Цього достатньо,щоб добре схуднути.
Удачі! Від щирого серця!
Хліб і солодощі практично все життя не їм. Не смачно. Цукор в чай то святе.. гуляю по 2години. Після 18 не їсти я не засну бо голодна
я лягаю в 23 не раніше
Трусиковед• 11 апреля 2024
Дієта так, спорт можна замінити будь-якою активністю бо спорт не про схуднення а про якість тіла
Красавица писяная• 11 апреля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Ой, типу ви не хочете)
Срочнокпсихологу
• 11 апреля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Это было бы идеально
Не справедливо что нельзя достичь результат и сохранить без постоянной поддержки, это не интересно. Мышцы надо постоянно качать и поддерживать тонус. Питание так же. Так не интересно