Изменено 12 апреля в 21:16

Folio, серія "Рідне"

Чи є тут хтось хто купував щось з цієї серії цього видавництва? Цікаво, чи в усіх виданнях настільки низька якість паперу. Ніколи не бачила такого тонкого паперу в книжках. Нове, а сторінки зразу пом´яті, бо тонкі😢
Ашолюдискажуть 12 апреля в 21:19
Тонкі, аж прозорі. Таке взагалі читати неможливо. От навіщо свідомо робити акий неякісний продукт?
автор PohAF 12 апреля в 21:28
Ответ дляАшолюдискажуть
Тонкі, аж прозорі. Таке взагалі читати неможливо. От навіщо свідомо робити акий неякісний продукт?
Буває що ок і прозорі читати, але це вже next level. Подумала, може підробка (теж буває). Але хтозна як зараз видавці виживають. Тут ще й друкарня в Харкові.
Бабайко 12 апреля в 21:53
Спросите лично Красовицкого в фб
Может и подделка
Харьков… сколько страданий нашему городу…