Карапулька• 12 апреля 2024

Болить яїчник правий :(

Здогадуюсь, що то від того, що вдома плитка на підлозі і підігріа вже вимкнула.
Колись простудила яїчники і напевно тепер вони легко реагують на холод, минулого місяця також так було, коли вимикала підігрів :(
Чим можна собі допомогти? Знеболюючого нема.. може ібупрофен?
ЭмчЭндЭм• 12 апреля 2024
А может киста. Ну как можно через пятки застудить яичник

Криниця щастя• 12 апреля 2024
Взагалі-то дивно, до чого тут підлога. Ви босоніж ходите по ній?
Залізний кіготь• 12 апреля 2024
Може, овуляція
Криниця щастя• 12 апреля 2024
З цим питанням вам краще до гінеколога звернутись.
Позитивна• 13 апреля 2024
Ибупрофена бахните 400 мг или конечно лучше свеча в попу типа диклофенак 50, ревмоксикам 15
автор Карапулька • 13 апреля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Сиджу цілий день за ноутом і сьогодні в ноги було дуже холодно. Перший поверх будинку
автор Карапулька • 13 апреля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Може, овуляція
Тільки закінчились кд пару днів як

автор Карапулька • 13 апреля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Ну так, але розболілось зараз... чимось треба рятуватись
Позитивна• 13 апреля 2024
Если у вас хронический сальпингооофорит, держите дома свечи обезболивающие, 15 мин и облегчение. Мне помогает пить курсами гинекохеель и вибуркол хоть это и гомеопатия
автор Карапулька • 13 апреля 2024
Ответ дляПозитивна
То спайки можуть боліти зараз?
Позитивна• 13 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
То спайки можуть боліти зараз?
Сложно сказать, с этим к врачу. Они тянут скорее, если есть. Мне от спаек помогла биострепта. Вообще надо иммунитет повышать, если обострение на продувание. Витамины, пробиотики
Відірву та викину• 13 апреля 2024
Ответ дляКриниця щастя
І мене завжди тягне яєчник коли ноги захолонуть. 🤷‍♀️
автор Карапулька • 13 апреля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Ось і в мене так. Пам´ятаю чкось влітку в шортах гуляла ввечері після дощу і було прохолодно, то одразу боліли мене
автор Карапулька • 13 апреля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Ви чимось рятуєтесь, чи не сильно болить?
Відірву та викину• 13 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
В мене хронічний андексит. Як нагріваються ноги, то проходе зазвичай, а як ні, то до лікаря йду
Единорог помог• 13 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Тільки закінчились кд пару днів як
Так овуляция бывает и на 9 день цикла.
Какая у вас длина цикла?
Санта Барбара• 13 апреля 2024
Может даже и кишечник.
Я тоже так думала как вы.
Доктор УЗИ делал, сказал якось там кишки поддавливают на яичник
Лучше к доктору
автор Карапулька • 13 апреля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Я собі в пляшку набрала гарячої води, зігріла стопи і аж в очах розвиднілось).. дійсно не так сильно вже болить
автор Карапулька • 13 апреля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Может даже и кишечник.
Я тоже так думала как вы.
Лучше к доктору
Як лікували?

Санта Барбара• 13 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Як лікували?
Никак
Кудлата хмаринка• 13 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Коли ви останній раз ходили потвеликому? Там же проходить кишечник і какашка може давити на яєчник
Пустощі-веселощі• 13 апреля 2024
В мене теж болів яєчник, з однієї сторони,аж пекло. До лікаря лінь. Купила ліки для почок і від інфекції почополової. Біль утихла,спина перестала тянути.