Додекаэдр• 13 апреля 2024
Вопрос про гель-лак. Если свои ногти очень плохие и тонкие. Можно или не надо?
Не станут ли мои ногти потом ещё хуже? Они и так очень тонкие,в полосках,гнутся сильно.
Как потом снимают гель лак?
Вумна вутка• 13 апреля 2024
Станут хуже. Даже здоровые и крепкие ногти под гель лаком со временем портятся.
Мульйонерша• 13 апреля 2024
Він точно псує. Спробуйте японський манікюр. Там якраз лікувальний ефект.
Танго утрьох• 13 апреля 2024
Для меня это выход, свои тонкие, ломаются, делаю покрытие гелем уже 10 лет
Конечно, после сняти геля свои буду выглядеть хуже, но не потому, что испортились, а снят верхний слой. Отрастут и станут как прежде
Більше 5 років був гель лак, теж така ж проблема, тонкі, полосаті, гнуться і ломаються. Щоб з такими жити- треба день через день робити манікюр, постійно відщерблюються і дуже неприємно загинаються в другу сторону, коли робота фізична. Теж покривала гель лаком , щоб могти нормально користуватись ними. Інакше, треба спилювати все до основи, щоб не гнулись. Після зняття, спиляне верхнє покриття, трохи здаються тоншими. 2 тижні відновлюються. Товщина природня вернулась. Я трохи відпочити і знову підсяду на гель лак, не можу зі спиляними ногтями без запасу(.
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Можна. З гель лаком ніготь стане товще. А захочете зняти - то ніготь повернеться до свого звичайного тонкого стану