Це алергія?

До педіатра завтра звернусь, можливо тут є хто підкаже, що це, алергія ? Не чухається.
Скай ОМалли 14 апреля в 11:50
Схоже на алергію на сонце або вчора дитина підпеклась на сонці
автор Olena-51b7 14 апреля в 11:50
Ответ дляСкай ОМалли
Схоже на алергію на сонце або вчора дитина підпеклась на сонці
Зʼявилось після сну, на сонці не були вчора
natella579 14 апреля в 12:30
Ответ дляOlena-51b7
Зʼявилось після сну, на сонці не були вчора
Що їла/пила?
Постільна білизна з якої тканини?
Якщо ще спить під теплою ковдрою і всю ніч на одному боці, могла спаритись шкіра за ніч. На іншій щоці теж є?.
автор Olena-51b7 14 апреля в 12:35
Ответ дляnatella579
Що їла/пила?
Постільна білизна з якої тканини?
Якщо ще спить під теплою ковдрою і всю ніч на одному боці, могла спаритись шкіра за ніч. На іншій щоці теж є?.
Нового із їжі нічого, постіль не нова, так на двох щоках так
Можливо і жарко, але ж має пройти а воно не сходить
natella579 14 апреля в 12:37
Ответ дляOlena-51b7
Нового із їжі нічого, постіль не нова, так на двох щоках так
Можливо і жарко, але ж має пройти а воно не сходить
а скільки днів таке? Постіль з натуральної тканини? я це мала на увазі
автор Olena-51b7 14 апреля в 12:47
Ответ дляnatella579
а скільки днів таке? Постіль з натуральної тканини? я це мала на увазі
Два дні. Вчора зʼявилось. Постіль с бавовни
Змін взагалі як таких не було ні в їжі, ні в одязі
natella579 14 апреля в 12:50
Ответ дляOlena-51b7
Два дні. Вчора зʼявилось. Постіль с бавовни
Змін взагалі як таких не було ні в їжі, ні в одязі
А як вона почувається? Темп. чи якихось скарг, чи стресів не було в ці дні?
автор Olena-51b7 14 апреля в 13:19
Ответ дляnatella579
А як вона почувається? Темп. чи якихось скарг, чи стресів не було в ці дні?
Хворіла простудою лише, без температури
natella579 14 апреля в 14:00
Ответ дляOlena-51b7
Хворіла простудою лише, без температури
Хай вмиється і нанесіть крем типу боро. Якщо це алергія зовнішня (спарилась), то зніме. Якщо не пройде, йдіть до дерматолога.