Cаванна• 14 апреля 2024

Бачили як Притула воєному відповідає

Вот так, щоб зробив мінет собаці, а люди продовжують донатити
Zelenkа• 14 апреля 2024
Ответ дляОленёнок
Если это правда, то он реально больной
Про фото правда, я бачила в ФБ ту фотосесію. У нього є і особиста сторінка без галочки.
Solnet• 14 апреля 2024
Ответ дляinresta
его теща убила человека, что вы можете от них ожидать
а он отвечает за свою тещу?
Кава з перцем• 14 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Не думаю.Купа людей вважає це бидляцтво, за норму.
Будуть і далі скидувати кошти,телемарафон тільки притулу і показує.
А воно навіть лозунги рашистськи собі клеїть.Какая разніца у всей красе
Згодна з Вами, це дно...А ось від Стерненка не очікувала такого...рожеві окуляри спали ще в минулому році...
Ирина_Б_• 14 апреля 2024
он все был го»доном, а сейчас в тройне
Zelenkа• 14 апреля 2024
Ответ дляКава з перцем
А той що?
Клементина• 14 апреля 2024
Ответ дляSolnet
а он отвечает за свою тещу?
Якщо не відповідає, не треба було лізти у ЗМІ з коментарями.
Цей наїзд на маму з сином стався в сусідньому від мене дворі. Виглядало наче теща переплутала педалі при паркуванні і з усієї дурі поїхала в інший бік, збивши маму з сином, які спокійно йшли по своєму двору.
Примчав Притула і всім ЗМІ заявив, що оплатить все лікування. Ніхто його за язик не тягнув! Він типу такий благородний. А коли інтерес до діла спав, виявилось, що ніхто нічого не оплатив. А жінка і хлопець лишились інвалідами, перенісши дуже важкі операціі, ціна якими була величезна.
Solnet• 14 апреля 2024
Ответ дляКлементина
за свої слова - так, повинен відповідати. А за те, що теща переплутала педалі- ні.
Еленнн• 14 апреля 2024
Ответ дляKusyka
Притула зі своїм фондом з самого початку довіри не викликав, тим більше що навряд чи хто зможе перевірити як там насправді з рахунками. І якось бісило що часто на екрані.
помниться... єс оприлюднило ціну на техніку(з Англії кажись,бо також таку купували), на котру і цей кадр збирав кошти.. і ціни гарно так різнилися в сторону любителя собак.
Оленёнок• 14 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
Я неоднократно от военных слышала, что притула по странным завышенным ценам покупает технику… интересно, куда идёт разница?
Клементина• 14 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
Это было очень известное дело.
Три фонда покупали Спартаны для ЗСУ у Британии.
Фонд Порошенко закупил их в три раза дешевле, чем фонд Притулы. При том, что закупленное количество у Притулы было значительно больше.
Он потом объяснял как так странно произошло, что купил он больше, а цену ему сделали выше.
Incol• 14 апреля 2024
Ответ дляNathalie27
Розбиту склянку вже не склеїш жодними вибаченнями
Як то кажуть, ложечка повернулася, а осад залишився.
herba fresca• 14 апреля 2024
Ответ дляinresta
Да.
Причем ещё до войны.
Реверанс• 14 апреля 2024
Ответ дляКава з перцем
Мені стерненко з самого початку появи в інфопросторі був мутним.Як і його вся історія.Але покровителі в ОП в нього є
Реверанс• 14 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
Утричі дешевше купували з ЕС.
серьожа тоді сказав ,що ЕС купує поламану техніку,яка не може доїхати на фронт самостійно,її везуть тягачами,а він купує якусь нову і дуже наворочену,тому так різниться ціна.Йому тоді теж в панамку насували ті хто отримував ту техніку.
Все було робоче ,що отримували і від ЕС і від Справи Громад.сергійко знов сказав,що його не так зрозуміли.Волонтери Доник з Бірюковим для прозорості,просили викласти звіт з цифрами,що б уже до всіх дійшло але не тут то було.сірожа відмовився
Миззери• 14 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Ой, нет не видели, автор! Хорошо, хоть вы не поленились и принесли это сюда. Спасибо!
Я не видела , я думала его изменения были про Тису
Совсем конченный , я в ужасе от того какой он оборзевший
Миззери• 14 апреля 2024
Ответ длячир
Мне кажется притула не единственный, кто предлагает народу ’відсмоктати у собаки’, если чем-то кто-то недоволен.
Это точно, очень показательно ответил на неудобный вопрос
Slobozhanochka• 15 апреля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Вас і знов забанять, бо обговорювати дії адміністрації заборонено правилами. А за погрози то тмм більше чи ви думаєте без вас тут жалобщиць не має? 🤣
Так я чесна людина, все говорю прямо. Рейтинг - наше все, але є моральні норми. Ви що думаєте, що людям зі Сходу норм це читати? Вибачте, шановні. Наша проблема- сусідство. Вам смішно??? Ок. А нам не смішно. Дякую за підтримку.
Вкусныйпончик• 15 апреля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Мені просто стукачі ніколи не подобались 😉
Slobozhanochka• 15 апреля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Стукачі??? Ви читали цю тему? Це знущання і приниження. Ми не звалили, ми намагаємось жити. Адміністрація ніяким чином не відреагувала на приниження. Жіночка два дні розпиналась кому і що віддати. Що Ви порівнюєте??? Як так можна взагалі.
Мені зробити вигляд, що все ок??? Так я цю тему хлопцям відправила. Хай почитають
Єдина Україна.
Вкусныйпончик• 15 апреля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Єдина Україна.
Я читала ваше повідомлення, де ви погрожуєте адміністрації, мені цього досить, щоб зробити висновки.
Slobozhanochka• 16 апреля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Ок. Я на цьому форумі давно, це 2 акаунт. З 2012 року. І прекрасно знаю коли як видаляються непотрібні теми. Створіть про Зелю. Це неповага до жителів тих регіонів, ось і все. А може це така підтримка.
Сепаратизм чистої води.
Sweetyy• 14 мая 2024
Ответ дляCаванна
Я только что увидела, меня удивило и шокировало. Такие ситуации меня редко заставляют реагировать так эмоционально, но эта информация действительно потрясла меня поэтому принесла. Моя мама донатила Притуле он для нее святым был поэтому зацепило
Терпiти не можу, огидне таке цей притулка, хто ще йому вiрить не розумiю