Бензопирен• 14 апреля 2024
Харчування новонароджених
Дівчата, підскажіть про свій досвід. Як ви розумієте що дитина наїлась? Я розумію і мені казали, що коли перестає смоктати груди, випльовує сосок або засинає. Але, ось в мене наприклад, може їсти і засинати, але при цьому всеодно наче їсть, починаю забирати він прокидається і просить ще. А буває нападки, що 10-15 хвилин і наївся. Нам тиждень і ще ніяк не можемо підлаштуватися і зрозуміти як робити.
Також після годування, часто виходить повітря, я ношу стовпчиком, але він тоді прокидається і давай далі просити їсти. Розумію що все прийде з часом, але можливо я щось роблю не так чи щось пропускаю( так страшно коли це все в перший раз і ти не розумієш де норма а де ні.
Ще стосовно сну так само, то може прокинутись через 2-3 години і просити їсти а може і 4-5 спати спокійно, але потім видно що голодний, починає швидко їсти і може захватити повітря та зригнути. Ще помітила що сон різний, то якийсь поверхневий, де він крутиться, щось крегоче, а буває прям глибокий, де він тихенький і його зовсім не почуєш і тоді довше спить.
Единорог помог• 14 апреля 2024
У меня часами видела на груди. Плюс нужно научиться вынимать сосок, так чтоб не проснулся, наловчиться нужно. Грудь не только для еды, ещё для успокоения.
Бензопирен
• 14 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ну я інколи помічаю що він смокче через те що хоче просто смоктати аби заспокоїтись, а не тому що голодний. Думала про соску, не скажу що проти неї, але хотілось би спробувати без неї звісно.
Країна мрій• 14 апреля 2024
Мой малой крутил головой и чмокал. Ел каждые 1.5 часа. Если отпустил, значит не хочет точно. По графику никогда не кормила
Країна мрій• 14 апреля 2024
Ответ дляБензопирен
Пробуйте, ничего в ней нет плохого. Хотя мы без соски обошлись, зато руки вечно во рту. Месяц не хотела давать, а позже ни одну не взял.
Единорог помог• 14 апреля 2024
Ответ дляБензопирен
Я не давала соску. Часами, конечно, утомительно, но нормально. Совместный сон еще решает. А таким малышам вообще положено возле маминой груди быть))
А вообще даже завидую вам немножко. Детки такие сладкие в таком возрасте 💗💗💗
Ms. При теле• 14 апреля 2024
Перший місяць постійно тримайте біля грудей, це і «їсти», і «пити», і як заспокійливе, тобто груди=відчуття безпеки. А потім подивитеся по ситуації, як набирає вагу. Кажуть, що малята перші 3 місяці режим встановлюють, це як 4 триместр вагітності - «до грудей + на ручки».
Весняний Марафон• 14 апреля 2024
Діти ідять стільки скільки їм треба, діти на відміну від дорослих непереїдають
Скоро_вчера• 14 апреля 2024
груди то не тільки їжа, тимпаче у дитини якій тиждень. давайте стільки скільки треба. це і їсти, і пити, і відчуття безпеки, і заспокоїтись, і заснути, і коли живіт болить.
Ліньки гуглить• 14 апреля 2024
Зараз просто потрібно налагодити процес харчування. Дитина з часом сама обирає коли їсти. У Вас буде вироблятися молоко стільки, скільки потрібно дитині. Якщо є такі питання, задавайте своєму лікарю або шукайте того, хто допоможе в цьому процесі. Колись в пологовому мені неонатолог говорила, що дитина має наїдатися за 10-15 хвилин. Звісно з часом, якщо звикає до режиму.