Звоночек• 14 апреля 2024

Кристина Горняк

Посмотрела интервью с ней.Какая-то она тухленькая,как овечка в волчьей шкуре.Интуиция подсказывает,что так и есть.
Янгол в камуфляжі• 14 апреля 2024
Горня

Кокосиха• 14 апреля 2024
Ну, тупая и ограниченая особь, юристом не сможет работать, там нужно что б котелок варил.
Докладальниця• 14 апреля 2024
покатько, ты успокоешься уже или нет?
Успокойся_Успокойся• 14 апреля 2024
Не розумію чому Багіня фапає на неї. Вона симпатична, але не бачу якоїсь у неї шаленої краси, просто доглянута жінка з грошима. Читаю Багіню, то там такий фап на Христю ніби вона королева краси.
Хоча якщо вибирати Христину і нову жінку Остапчука, то Христина краще. Бачила я подружжя Остапчуків днями на Рейтарській - мала смішна така, вчепилася в того Віву так, ніби він кудись втече якщо вона його відпустить))
Розумом обидві не вирізняються.
Докладальниця• 14 апреля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Розумом обидві не вирізняються.
ну покатько все не успокоется, что с кристиной он дом строил а с ней чисто срачи в интернетах разводит. позорище малолетнее
автор Звоночек • 14 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
покатько, ты успокоешься уже или нет?
ху из покатько?Я не в теме.
Успокойся_Успокойся• 14 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
Вони взагалі не виглядали на закохану пару, він ніс себе з самозакоханим виразом обличчя, вона вчепилася в нього щоб не втік, на мене зиркнула недобре, бо я щоб впевнитися глянула на її супутника)
Водійка хімарса• 14 апреля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Розумом обидві не вирізняються.
А що там за Репяхову на багіні пишуть?
Пургену мне• 14 апреля 2024
Типичная разведенка. Хорошо Остапчуку хватило ума детей с ней не нарожать...

Мудробаба• 14 апреля 2024
Мені вона подобається. У неї є відчуття стилю, відчувається виховання. За нею приємно спостерігати. А ось мала пігаліца поки ще не дотягує, чи то через вік, чи взагалі…Але Вові мабуть перші дві дружини не по рівню були, а з цією якраз.
Упругая попка• 14 апреля 2024
Перша дружина класна. Христя хальона, але вже підстаркувата. І те, що повішалася на жонатого Вову, то їй не в плюс точно ..
А третя - якесь суцільне недоразумєніє... Ні краси ні розуму, таке враження, що вона на базарі школу життя пройшла, така хабаліста поведінка.
Меряю от 0• 15 апреля 2024
Перестала подобатися, коли опустилася до рівня щурихи остапчука і почала відповідати на провокації тієї проні прокопівни. Дарма.
Меня не звали• 15 апреля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Розумом обидві не вирізняються.
Что то новенькое,уже имя перекрутили ,вместо Вова,уже Віва
Штора с кисточкой• 15 апреля 2024
Позорище, Остапчук # 2, настільки нудне тупе інтервʼю ні про що, гроші, подарунки, наче їй 18🤮 Бумеранг прилетів швидко, будинок по справедливості на Вові має залишитись, той хоча би дітям залишить. Опустилась до таких же інтервʼю, як і колишня, а як над нею сміялась забула. Зовнішність досить середня. Не розумію кому вона може взагалі подобатись. Я вся така класна, достойна, чоловіків купа, а по факту повне посміховисько, яке вчепилось за одруженого з 2 дітьми недомужика і досі страждає за ним
Успокойся_Успокойся• 15 апреля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
У неї є вайб хольонної і породистої жінки. От коли на Порадниці ця тема виникає - як стати хольонною чи що таке породиста жінка, то Христина може слугувати прикладом. Красунею я її теж не вважаю, але по ній видно, що вона не має матеріальних турбои, любить доглядати ща собою і має час на це.
Штора с кисточкой• 15 апреля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я так не вважаю
Мария-a546• 11 мая 2024
Ответ дляКокосиха
Она нотариус.)
Карусель-весель• 25 мая 2024
Она так протупила с домом...ну как так, нотариус, а поверила в честность васечки