IQ 80• 14 апреля 2024
Сибутрамин
Дівчатка ,реально зараз його купити? Чи може є аналоги? Про шкоду не треба , я знаю. Буду дуже вдячна.
Працівниця року• 14 апреля 2024
На проме видела Редуксин (состав - сибутрамин 15 мг) под заказ, около 1500 грн за 10 штук
IQ 80
• 14 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Огого, та і я на прлмі бачила, але ж на підробку нарватись дуже легко. Може хто вже купував?
Фея_3уровень• 14 апреля 2024
Его и раньше нельзя было купить легально и чтоб не подделка.
То уже проще сразу оземпик
Заздрість то погано• 14 апреля 2024
Ви його все одно не зможете приймати постійно.
Ну схуднете на ньому, а далі?
Гопница-Советчица• 15 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну схуднете на ньому, а далі?
Если доживёт...