ОбережнаЯ• 15 апреля 2024
Чому зараз так багато розвелося криворуких майстрів
нігтьового сервісу,це жах просто
Руки із дупи у людей просто,а гроші за це беруть
Майстер у якої я робила поїхала закордон на початку війни,і я не можу нікого толкового знайти то там пересушать ,то там не докладе закріплювача
І це не від вартості залежить, вартість може бути високою,але манікюр чи то покриття далеко не ідеальне ,так норм носити можна ,але таке щось
Аноним Советчик• 15 апреля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Я робила ідеально за 550 ,все таки 750 дороговато , принаймні має бути ідеально за цю ціну
Ще цікаво, що я не в столиці, але ціни підняли вже давно, бо попит був шалений від ВПО:)
Отчебучкина• 15 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ціни піднялися і піднімаються на прожиття та матеріали. Тому ціни ростуть і на салонні послуги. Майстри не живуть на воді і хлібі в них теж сім’ї та свої потреби. А також втрачають здоровʼя фізичне і психічне так як на інших роботах. Я не думаю що ви самі працюєте за копійки. Кожен шукає свого майстра. Але судячи зі свого досвіду , треба з майстром дружити, щоб краще робила. Бо це таж сама ситуація як з лікарями. Лікарям всеодно на вас, таких як ви у них кожен день багато. Тому треба виділятися хорошим відношенням до майстра.
ОбережнаЯ
• 15 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
А якщо погано майстер робить і бере такі гроші ви вважаєте це нормально?
Отчебучкина• 15 апреля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
А якщо ви погано робите свою роботу, то що вам вашу зарплатну ставку не платити? Запитую як бухгалтер. Не має людей які добре роблять свою роботу. Ви спочатку дивіться як всі роблять свою роботу в любій сфері. Прийшло воно по імені х… зробило підкоси вікна як попало, перенівичив плитку. Взяв 13 - 14 тис і пішов, подивіться як роблять майстри ремонтники, то взагалі ціни зашквал ще і матеріали можуть попереводити. Якщо для вас дорого не ходіть не експерементуйте на собі. Купить самі все і робіть вам вже писали. І що для вас погано не зрозуміло.. відпадають через тиждень чи тд.
ОбережнаЯ
• 15 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Для мене погано, якщо не ідеально
ОбережнаЯ
• 15 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Просто якщо людина явно не вміє ті нігті робити ,то навіщо взагалі за це братися, не зрозуміло
Отчебучкина• 15 апреля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Так і скажіть в лице майстру своєму. Що не так!
ОбережнаЯ
• 16 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
🤯🤦♀️
А як інакше?
Вартість не дешева!
Чому має бути говноманік за такі гроші?
Вартість не дешева!
Чому має бути говноманік за такі гроші?
ОбережнаЯ
• 16 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
В мене ще немає майстра