Изменено 15 апреля в 09:32

Куди можна піти далі, якщо нічого не хочеться?

Дівчата, просто крик душі, такий занепад, нічого не хочеться, почуття власної нікчемності та провини. Дано:43 роки, є успішний досвід у імпорті та експорті, від створення відділу імпорту та складу з 0 , проходження всіх необхідних інстанцій, отримання дозволів, до підбору та розширення пакету продуктів на різні ринки. Довго працювала в одній компанії, поки все починалось, було цікаво, а потім, коли все налагодили і все стало зрозумілим, нема того драйву та щей компанія маленька. Власник бізнесу в теперішніх умовах, масштабувати його не буде та й продукція специфічна, умови оплати теж не влаштовували, компанія у передмісті, люди працюють довго, але основна мотивація це віддалена робота та немає жорсткого графіку. У багатьох маленькі діти, тому невисокий, у порівнянні з ринком, рівень оплати труда всіх влаштовує. Влаштувалась в іншу компанію, мене дуже добре прийняли, переїхала в інше місто,у чоловіка по роботі було довготривале відрядження. Думала, нове місто, драйв, пропрацювала там три місяці, але результати мене не влаштовують, хоча керівництво ніби задоволене. Повернулась в Київ, зняли офіс, працюємо, я і начальник, але немає задоволення. Ще додатково ускладнює роботу той факт, що компанія велика, на кожен рух треба узгодження. В голові думки, що нічого з цього не буде, зарплата не погана. Звільнитись можу, без проблем, чоловік буде утримувати, діти виросли, житло своє, але куди далі, не знаю. Можу піти у будь яку компанію, що займається імпортно-експортними операціями, але, така думка, раз я нічого в цьому не досягла, не зайняла керівної посади, мабуть не така успішна. А куди далі, не знаю, ідей нема, в голові пусто, були думки виїхати в село на пару місяців, але ця втеча нічого не дасть, від себе не втечеш. Можливо, є якісь кар´єрні консультанти, з якими можна проаналізувати досвід, пройти додаткове навчання і потім кудись рухатись. Дякую тим, хто прочитав це простирадло, розумію, що на фоні ситуації в країні, ці переживання дріб´язок, але заздалегідь вдячна за будь -які поради.
Забула що? 15 апреля в 09:37
Вам бы до начала взять отпуск недельки 2.
Такое чувство, что вы выгораете
автор Неместная Я 15 апреля в 09:38
Ответ дляЗабула що?
Вам бы до начала взять отпуск недельки 2.
Такое чувство, что вы выгораете
Була у відпустці, не допомогло.
автор Неместная Я 15 апреля в 09:38
Ответ дляЗабула що?
Вам бы до начала взять отпуск недельки 2.
Такое чувство, что вы выгораете
Була у відпустці, не допомогло.
Забула що? 15 апреля в 09:39
Ответ дляНеместная Я
Була у відпустці, не допомогло.
Я тогда бы уволилась.
У меня было такое состояние 5 лет назад, я уволилась и дома пробыла наверное месяцев 6, а потом опять появилось желание работать
автор Неместная Я 15 апреля в 09:46
Ответ дляЗабула що?
Я тогда бы уволилась.
У меня было такое состояние 5 лет назад, я уволилась и дома пробыла наверное месяцев 6, а потом опять появилось желание работать
Звільнитись можна, а от що далі робити, куди себе примінити.
Забула що? 15 апреля в 09:48
Ответ дляНеместная Я
Звільнитись можна, а от що далі робити, куди себе примінити.
Отдыхать, через время у вас появится обратно желание работать, а вместе с ним и ответ чем дальше заниматься
Ухахайкина 15 апреля в 09:58
Никуда нельзя пойти дальше, когда ничего не хочется. Можно только топтаться на месте. Желание даёт воодушевление, стимул к действию, без него у Вас не будет силы, энергии на действие.
Сначала разбираться с тем чего хотите. Вслушиваться в себя и внимательно искать то, чем не удовлетворены. Оттолкнитесь от того чего НЕ хотите. Это поможет сформулировать желания.
Чтобы двигаться в правильном направлении, Вам придётся чего-то захотеть.
Дуб береза 15 апреля в 10:03
Ответ дляНеместная Я
Звільнитись можна, а от що далі робити, куди себе примінити.
Відкрити свій бізнес. Знайдіть такого ж як ви вигорівшого продажника, та вперед. Ви ж все знаете, все вмієте. Продавати можна будь що, аби ціна була гарна, а ви майстер в цьому. Мені не вистачає такої людини як ви, але я не можу цікаву зп платити.
автор Неместная Я 15 апреля в 10:06
Ответ дляДуб береза
Відкрити свій бізнес. Знайдіть такого ж як ви вигорівшого продажника, та вперед. Ви ж все знаете, все вмієте. Продавати можна будь що, аби ціна була гарна, а ви майстер в цьому. Мені не вистачає такої людини як ви, але я не можу цікаву зп платити.
Дякую, над бізнесом думаю, є навіть напрацювання у двох напрямках, але боюсь, щось починати, прямо внутрішній блок.
Дуб береза 15 апреля в 10:13
Ответ дляНеместная Я
Дякую, над бізнесом думаю, є навіть напрацювання у двох напрямках, але боюсь, щось починати, прямо внутрішній блок.
Ви писали що муж може вас утримувати. То ви вільні робити щось, навчатись. У вас є якісь гроші що ви витрачаете на не життевоважливі речі? То ви ці гроші витрачаете та нічого не маєте навзаем. Гроші на іграшки, на досуг. Так от візьміть якусь суму що не шкода потратити на розваги та пограйтесь у бізнес. Навіть якщо з цього нічого не вийде, то це займе ваш час, щоб ви не ломали голову. А якщо щось вийде, то тоді вперед. Головне не зав´язнуть з товаром за маленькі гроші.