Тоска в носках• 15 апреля 2024
Чи варто робити балкон з ламінацією?
Може хтось робив балкон французький (низ сендвіч панель) з ламінацією? Передивилась купу робіт, але майже всі білі або тільки зовні ламінація. Може хтось поділиться відгуками/фото? Дякую.
Будьте так ласкаві• 15 апреля 2024
Просто одностороння ламінація дешевше,аніж двостороння.А ви можете робити як хочеться саме вам,оскільки це індивідуальне замовлення
Кондуктор автобуса• 15 апреля 2024
В інтернеті купа фото
Ми не робили ламінацію зовні. І мити простіше і дешевше. І немає сенсу робити її там, де ти не бачиш
Аленький носочек• 15 апреля 2024
Одностороння ламінація дешевша. А ви робіть, як вам більше подобається
Тоска в носках
• 15 апреля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Дякую
Тоска в носках
• 15 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
В інтернеті купа фото
Дякую
Тоска в носках
• 15 апреля 2024
Ответ дляАленький носочек
Дякую