Тоска в носках• 15 апреля 2024

Чи варто робити балкон з ламінацією?

Може хтось робив балкон французький (низ сендвіч панель) з ламінацією? Передивилась купу робіт, але майже всі білі або тільки зовні ламінація. Може хтось поділиться відгуками/фото? Дякую.
Последний вагон• 15 апреля 2024
Иллюминация Вы имеете ввиду?
Бабулька• 15 апреля 2024
Для чего?
Будьте так ласкаві• 15 апреля 2024
Просто одностороння ламінація дешевше,аніж двостороння.А ви можете робити як хочеться саме вам,оскільки це індивідуальне замовлення
Кондуктор автобуса• 15 апреля 2024
В інтернеті купа фото
Ми не робили ламінацію зовні. І мити простіше і дешевше. І немає сенсу робити її там, де ти не бачиш
Аленький носочек• 15 апреля 2024
Одностороння ламінація дешевша. А ви робіть, як вам більше подобається
автор Тоска в носках • 15 апреля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Дякую
автор Тоска в носках • 15 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
В інтернеті купа фото
Дякую
автор Тоска в носках • 15 апреля 2024
Ответ дляАленький носочек
Дякую