Мальчун-задирун• 15 апреля 2024

наступление на Киев

как думаете, будет наступление на Киев (весна-лето 2024) ?есть ли шанс, что мы будем предупреждены в этот раз ?
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Ага канали ,люди наводчики,от і знають
в моем понимании наводчики это коллаборанты

До• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
Автор, а Ви всі свої теми за гроші закриваєте?
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляДо
не поняла вопрос
Вкусныйпончик• 15 апреля 2024
Ответ дляPole
Військові просили про НЕдемобілізацію? ти бач, як викрутила))
Вчора та сьогодні по марафону крутять військових, які так і кажуть додому хочеться, але неначасі і треба спочатку вибити русню, а тоді говорить про демобілізацію
lyudai• 15 апреля 2024
Ответ длята самая
Он Маляр сьогодні волає і про наступ і про неможливість закону демобілізації, курва
Курва! ’Жодна країна під час війни не демобілізує’.
А яка країна саботує мобілізацію і ротацію під час війни?
автор kate81 • 15 апреля 2024
я в бане, темы я не закрывала за деньги, вы что-то напутали ))))
До• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
не поняла вопрос
Всі Ваші теми на форумі закриті, а закриття ж наче платне, то Ви платите гроші чи адміни закривають?

автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляДо
я в бане на сутки )))
До• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
я в бане на сутки )))
Зрозуміло) А забанені можуть створювати теми?
lyudai• 15 апреля 2024
Ответ дляPole
Ага, військовИЙ. Сирський, якого Вова нагнув, щоб той таке прохання підписав.
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляДо
хз, я не пробовала
До• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
хз, я не пробовала
Як це? Ви ж створюєте, а пишете, що в бані... Чи Ви не побачили, що анонімів зняли
lyudai• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
у меня моя одногруппница за 12 часов до обстрела , сказала собирайте вещи и валите, но никто не поверил, вопрос откуда у моей одногруппницы инфа про то что нужно сваливать срочно, значит есть каналы, где людям сливают информацию, только это не ТГ каналы
Так може одногрупниця - потенційна або реальна колаборантка. Свої і попередили, щоб зматувала вудки.
Pole• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
так звідки знали можновладці, високопосадовці? Гордон, кінець кінцем, за вивезенням родини котрого ми тут спостерігали в прямому ефірі...
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляPole
ну ось і я про це, тому кому дозволени знати, вже знає
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляДо
створюю- це відповідаю на питання, ви маєте на увазі ?
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
Ви створили тему в які ми зараз всі знаходимся. Чи я не я і хата не моя?
До• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
Ви написали, що в бані на добу.
Питання - як Ви пишете, відповідаєте і створили цю тему, Ви ж її автор?
До• 15 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Я вже думаю, може щось у мене чи з очима, чи з сприйняттям)))

автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
хух, я создала тему, а потом меня админы отправили в бан, за то что я тему создала не в том разделе
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляДо
Ви написали, що в бані на добу.
я хз, питання до адмінів
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляДо
У вас все добре. Це як в старому, документальному кіно, всі фігурки чорні...не сумнівайтесь в собі
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
та все у всех добре, админы скоро меня заблокают, не переживайте
meadchen• 15 апреля 2024
Ответ дляДо
Теми автоматично закриваються, якщо в них місяць немає активності, якщо я не помиляюсь
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
А з чого раптом мені пєрєживать?
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
А з чого раптом мені пєрєживать?
ну я не понимаю с чего, так много внимания к бану и к тому, что я могу писать, чего это так волнительно, как будто это очень важный вопрос
автор kate81 • 15 апреля 2024
всем спасибо за внимание и участие, хорошего дня. тему закрывать за деньги не буду.
До• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
Шкода. Це було набагато цікавіше, ніж тема наступу на Київ)
Olga_72• 15 апреля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
на западную хотя бы успеть
Война 2 года. Кто и о чем вас должен предупредить еще? Запишитесь на прием путьке, может вам расскажет о своих планах.
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
Може людині цікаво чого ви пишете неправду? Запитайте самостійно. Мені пофіг.) Мене коли відправляли в бан, я під анонімом теми не могла створювати. У вас якось виходить.