Мальчун-задирун• 15 апреля 2024
наступление на Киев
как думаете, будет наступление на Киев (весна-лето 2024) ?есть ли шанс, что мы будем предупреждены в этот раз ?
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляOlga_72
Война 2 года. Кто и о чем вас должен предупредить еще? Запишитесь на прием путьке, может вам расскажет о своих планах.
З 14 року війна.
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляOlga_72
На Киев наступают 2 года.
Це не змінює того, що війна йде з 2014 року.
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляOlga_72
Як ваше зауваження змінило те, що на Київ наступають 2 роки?
На Київ не наступають два роки. На нього наступали, на початку повномасштабного вторгнення. Його обстрілюють, разом з іншими містами третій рік. Це констатація факту, більше нічого.
Ответ дляNatalia505
Обстрілюють, щоб відступати? Путин хоче Всю Україну, разом з Київом. Тому дуже дивно під час війни, коли обстрілюють ракетами всі міста, питати, а чи будуть нападати, наступати на столицю? Противник діє за межою логіки, за межами законів. В 2021-22 році теж ніхто не вірив, що на Київ будуть наступати. То може бути що завгодно. Війна це не предсказуємо, бо якщо б можно було бачити на перед ніхто б не починав війну.
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляOlga_72
Це ви автору відповідаєте? Я не питала про наступ.
Чашечка кофе• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
ну про те, що є скопчення русні на кордонах, сподіваюсь нам скажут
Немає там ніякого скупчення
angel4ever13• 15 апреля 2024
О господи..... мы тут в Харькове сидим и то так не параноим как Вы в Киеве....
impossibilia non sunt• 15 апреля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Конечно.
Наш президент болеет за народ.
И евакуация обязательно будет.
В белорашке проложили рельсы к нашей границе для чего вы думаете?
Наш президент болеет за народ.
И евакуация обязательно будет.
Что за рельсы? С какой стороны? Подробности будут?
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
З тієї де мінні поля. Ну так, щоб безпечно маневрувати на потязі.