Мальчун-задирун• 15 апреля 2024

наступление на Киев

как думаете, будет наступление на Киев (весна-лето 2024) ?есть ли шанс, что мы будем предупреждены в этот раз ?
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляOlga_72
Война 2 года. Кто и о чем вас должен предупредить еще? Запишитесь на прием путьке, может вам расскажет о своих планах.
З 14 року війна.

автор kate81 • 15 апреля 2024
delphoto
Olga_72• 15 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
З 14 року війна.
На Киев наступают 2 года.
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Може людині цікаво чого ви пишете неправду? Запитайте самостійно. Мені пофіг.) Мене коли відправляли в бан, я під анонімом теми не могла створювати. У вас якось виходить.
я завжди пишу правду, додала скрин,якщо тре
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляOlga_72
На Киев наступают 2 года.
Це не змінює того, що війна йде з 2014 року.
Olga_72• 15 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Як ваше зауваження змінило те, що на Київ наступають 2 роки?
вре_Динка• 15 апреля 2024
думаю що не буде
а якщо і було б чисто гіпотетично - звісно, що ніхто не буде попереджений

Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляOlga_72
На Київ не наступають два роки. На нього наступали, на початку повномасштабного вторгнення. Його обстрілюють, разом з іншими містами третій рік. Це констатація факту, більше нічого.
tushka123• 15 апреля 2024
Ответ дляmeadchen
Теми автоматично закриваються, якщо в них місяць немає активності, якщо я не помиляюсь
Быстрее.
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
думаю що не буде
ну про те, що є скопчення русні на кордонах, сподіваюсь нам скажут
вре_Динка• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
воно завжди є, і нікуди не дівалось чи про які кордони ви говорите?
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
білорусь
Koskor.com.ua• 15 апреля 2024
буде. впевнена
nata.ant• 15 апреля 2024
Ответ дляKoskor.com.ua
буде. впевнена
Звідки?
Olga_72• 15 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Обстрілюють, щоб відступати? Путин хоче Всю Україну, разом з Київом. Тому дуже дивно під час війни, коли обстрілюють ракетами всі міста, питати, а чи будуть нападати, наступати на столицю? Противник діє за межою логіки, за межами законів. В 2021-22 році теж ніхто не вірив, що на Київ будуть наступати. То може бути що завгодно. Війна це не предсказуємо, бо якщо б можно було бачити на перед ніхто б не починав війну.
Life-game• 15 апреля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
на западную хотя бы успеть
Там на Житомир наступление и с Приднестровья. Про Киев не было
Но если перекроют, то никуда не доедите
Life-game• 15 апреля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Конечно.
Наш президент болеет за народ.
И евакуация обязательно будет.
В белорашке проложили рельсы к нашей границе для чего вы думаете?
А где?
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляOlga_72
Це ви автору відповідаєте? Я не питала про наступ.
Чашечка кофе• 15 апреля 2024
Не буде! Нічим їм сюди наступати

Чашечка кофе• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
Немає там ніякого скупчення
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Немає там ніякого скупчення
це добре
lammama• 15 апреля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
на западную хотя бы успеть
Удалено администрацией...
angel4ever13• 15 апреля 2024
О господи..... мы тут в Харькове сидим и то так не параноим как Вы в Киеве....
Life-game• 15 апреля 2024
Ответ дляЧитака
Ще ж не пʼятниця вечір
Думаете в пятницу пойдут?
РойЛеля• 15 апреля 2024
Ответ дляПлакулька
Ну а если будете предупреждены ,что тогда? Менять страну нужно уже давно было
Не вмі так легко до цього відносяться. Поки є можливість бути вдома, я буду вдома.
Якщо скажуть післязавтра почнеться, то ще завтра я буду вдома. Я просто гину не вдома
karkusha.biz.ua• 15 апреля 2024
Удалено администрацией...
impossibilia non sunt• 15 апреля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Конечно.
Наш президент болеет за народ.
И евакуация обязательно будет.
Что за рельсы? С какой стороны? Подробности будут?
автор kate81 • 15 апреля 2024
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
я уже там
Life-game• 15 апреля 2024
Ответ дляkate81
ну ось і я про це, тому кому дозволени знати, вже знає
Вы думаете они тут напишут?
Natalia505• 15 апреля 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
З тієї де мінні поля. Ну так, щоб безпечно маневрувати на потязі.