Реально дитині скинути за пів місяця 2кг без шкоди для здоров’я?

Перші серйозні змагання, щоб попасти в свою категорію, донці до кінця місяця треба скинути 2 кг, вони в неї зайві. Можна і так, але буде в іншій ваговій категорії, важчий, так сказала тренерка. Це взагалі реально? І як воно сказиться на здоровʼї, якщо урізати дитину в їжі?
2 7
Матраскин Брат 15 апреля в 16:27
Та це один раз в туалет сходити 😁
3 1
Оцененная 15 апреля в 16:27
Смотря с какого веса и роста.
Если вес реально лишний,то реально
Поддакиваю иногДА 15 апреля в 16:28
Ви в собі? 2 кг для дитини за 2 тижні, це нездорове схуднення. Хіба що вашій дитині 18 і вага 97 кг
Вам телефонограмма 15 апреля в 16:30
Бідна дитина.
Потім що , на гормони садити будете , бо змагання?
1 1
Козяка-маляка 15 апреля в 16:30
Який зріст та вага, скільки років дитині?
No problems 15 апреля в 16:31
Йдіть у наступну категорію й не видумуйте
Ваша прЭлесть 15 апреля в 16:31
Ответ дляМатраскин Брат
Та це один раз в туалет сходити 😁
Смотря кто чем наполнен.
Дон Пэдро 15 апреля в 16:31
А что вам важно в этих соревнованиях? В чем вообще суть спорта для ребенка? Оздоровление, хорошая физическая форма? Или медалька?
Тану на сонці 15 апреля в 16:31
Соревнования по чем? После такого похудания у нее не будет сил показать результат
Снегопадка 15 апреля в 16:32
Мій худ. З 35 до 33. Просто не їв солодкого, чіпсів і т.д.
Але, об´єктивно, в нього зайва вага є трохи, особливо взимку. 8 років, вага 34,8 була, зріст 132. Теж на змагання худ.
Не любовница 15 апреля в 16:35
В мене дитина через вірус в лютому 2кг втратила, досі не може знову набрати. А тут заради якихось змагань дитині вагу втрачати
автор Щас ухожу 15 апреля в 16:35
Ответ дляОцененная
Смотря с какого веса и роста.
Если вес реально лишний,то реально
Лишній
ОливьЕЖечка 15 апреля в 16:37
Ответ дляНе любовница
В мене дитина через вірус в лютому 2кг втратила, досі не може знову набрати. А тут заради якихось змагань дитині вагу втрачати
так автор пише, що вага зайва.
Питання звичайно в тому, чому це не хвилювало раніше?
Сірничок 15 апреля в 16:41
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ви в собі? 2 кг для дитини за 2 тижні, це нездорове схуднення. Хіба що вашій дитині 18 і вага 97 кг
Даже взрослой девушке весом 97 кг нельзя скидывать 2 кг за 2 недели
Не любовница 15 апреля в 16:42
Ответ дляОливьЕЖечка
так автор пише, що вага зайва.
Питання звичайно в тому, чому це не хвилювало раніше?
Ну я впевнена що там нічого зайвого немає. А в деяких видах спорту жорсткі обмеження, і я реально не розумію навіщо дітей тпк мучити. Якщо є можливість бути в інший ваговій категорії, то як на мене це краще, ніж дієта дитині для змагань....нє не розумію
автор Щас ухожу 15 апреля в 16:42
Ответ дляКозяка-маляка
Який зріст та вага, скільки років дитині?
9 років, зріст 140, вага 38кг
Не любовница 15 апреля в 16:42
Ответ дляЩас ухожу
9 років, зріст 140, вага 38кг
Ну і де зайва вага?
автор Щас ухожу 15 апреля в 16:44
Ответ дляДон Пэдро
А что вам важно в этих соревнованиях? В чем вообще суть спорта для ребенка? Оздоровление, хорошая физическая форма? Или медалька?
Дитина сама вибрала цей спорт і із задоволенням займається їм , аж біжить. Обожнює тренера і цю школу. Чекає на змагання. Я ні до чого. Я взагалі хотіла іншого, танці наприклад
Маю декілька думок 15 апреля в 16:45
Ответ дляНе любовница
Ну і де зайва вага?
У меня дочка 137/28 и она ни разу не худая. Я не представляю как на ней распределить еще 10 кг.
Маю декілька думок 15 апреля в 16:48
Ответ дляЩас ухожу
Дитина сама вибрала цей спорт і із задоволенням займається їм , аж біжить. Обожнює тренера і цю школу. Чекає на змагання. Я ні до чого. Я взагалі хотіла іншого, танці наприклад
автор, у меня одной из дочерей посоветовали скинуть пару кг перед операцией. Она тогда вынуждено бросила активный спорт и набрала быстро. 3 кг за месяц ушло просто на максимальном отказе от хлебобулочных и спокойной долгой ходьбе (ничего другого нельзя было). В рацион на тот момент вошло на 30% больше белка и овощи безлимитно.
автор Щас ухожу 15 апреля в 16:48
Ответ дляСірничок
Даже взрослой девушке весом 97 кг нельзя скидывать 2 кг за 2 недели
Так я і не впевнена тому. Мало часу
Саджу все зарання 15 апреля в 16:49
Брат занимался карате. Лет с 10 перед соревнованиями сидел на гречневой диете(гречку ненавидел ). И перед взвешиванием не пил.
Он всегда был худощавым, но тренер всем рекомендовал попасть в категорию с весом поменьше. Но его не родители сажали, он сам по совету тренера так хотел делать.
автор Щас ухожу 15 апреля в 16:50
Ответ дляНе любовница
Ну і де зайва вага?
В животику) реально наїла трохи. Мучноїд. Хліб, булочки, печиво , дуже любить
ОливьЕЖечка 15 апреля в 16:50
Ответ дляНе любовница
Ну я впевнена що там нічого зайвого немає. А в деяких видах спорту жорсткі обмеження, і я реально не розумію навіщо дітей тпк мучити. Якщо є можливість бути в інший ваговій категорії, то як на мене це краще, ніж дієта дитині для змагань....нє не розумію
тому що в цій категорії їй перемогти буде складніше.
тому що вона буде на нижній границі цієї вагової категорії.
І якщо це наприклад дзюдо, то кидати дитину з вагою 45 кг важче ніж 35)
автор Щас ухожу 15 апреля в 16:53
Ответ дляСаджу все зарання
Брат занимался карате. Лет с 10 перед соревнованиями сидел на гречневой диете(гречку ненавидел ). И перед взвешиванием не пил.
Он всегда был худощавым, но тренер всем рекомендовал попасть в категорию с весом поменьше. Но его не родители сажали, он сам по совету тренера так хотел делать.
І в нас карате)
автор Щас ухожу 15 апреля в 16:54
Ответ дляОливьЕЖечка
тому що в цій категорії їй перемогти буде складніше.
тому що вона буде на нижній границі цієї вагової категорії.
І якщо це наприклад дзюдо, то кидати дитину з вагою 45 кг важче ніж 35)
Саме так. Слово в слово.
Не любовница 15 апреля в 16:55
Ответ дляЩас ухожу
В животику) реально наїла трохи. Мучноїд. Хліб, булочки, печиво , дуже любить
Ну то тоді пояснюйте дитині що якщо вона хоче на змагання треба скинути вагу, не їсть що хоче. Хай обирає сама
Не любовница 15 апреля в 16:57
Ответ дляМаю декілька думок
У меня дочка 137/28 и она ни разу не худая. Я не представляю как на ней распределить еще 10 кг.
Всі люди з однаковою вагою і ростом можуть виглядати геть по іншому.
ОливьЕЖечка 15 апреля в 16:57
Ответ дляЩас ухожу
Саме так. Слово в слово.
я б тоді виключила швидкі і некорисні вуглеводи типу булок і печива, цукерок, це точно не зашкодить)
Я на низьковуглеводній дієті худнула по 5 кг за місяць, але я вже доросла тітка) У дітей обмін речовин в рази швидший.
Ленне-Рейма 15 апреля в 16:59
Ответ дляЩас ухожу
9 років, зріст 140, вага 38кг
Думаю, можна.
Моїй 9 років, зріст 140, вага 26 кг. Не скелет, просто струнка.

Головне правильно. Без голодування.