Марія -bb82• 15 апреля 2024

Вакцина від коклюшу вагітним

Чи робили ви? На якому тижні?
antoninalav• 15 апреля 2024
А навіщо?

автор Марія -bb82 • 15 апреля 2024
Ответ дляantoninalav
А навіщо?
Те що пише Гугл -Вакцинация на таком сроке беременности позволяет передать максимальное количество антител ребенку и защитить его. Также вакцинация матери защищает ее саму от коклюша и предотвращает потенциальную передачу заболевания от матери к плоду.
mabel.s• 15 апреля 2024
Не робила. Хворіла в дитинстві
Мимо_шла• 15 апреля 2024
Не делала, никто даже не говорил ничего.
дфтфсрлфлф• 15 апреля 2024
Не делала и не предлагали.
Анетка• 15 апреля 2024
Теж би собі зробила. Хоча про це нещодавно дізналася, у двох старших дітей все було добре.
Анетка• 15 апреля 2024
Дивилась відео акушера-гінеколога, що треба зробити до 36 тижня вагітності.
автор Марія -bb82 • 15 апреля 2024
Ответ дляАнетка
Так. В мене ще є тиждень на вирішення))
Анетка• 15 апреля 2024
Ответ дляМарія -bb82
Так. В мене ще є тиждень на вирішення))
Цю вакцину роблять безкоштовно в амбулаторії чи треба купляти ?
У мене дифтерія і столбняк зроблений ще років 5 назад.

OlikMP85• 15 апреля 2024
Мені пропонували, я проти при вагітності колоти якусь непонятну вакцину, яку зараз чомусь дуже всім нав´язують. Тим більше коклюшем хворіла в дитинстві. Вважаю це справа кожного. Ваше рішення, ваш організм,ваша дитина
автор Марія -bb82 • 15 апреля 2024
Ответ дляАнетка
Наче треба купляти. Я не знаю
Я в приватній клініці на обліку.
Anna_Romanova• 16 апреля 2024
Я робила на 30т.в. Бустрикс, купувала в аптеці. Перенесла добре, тільки місце уколу трохи боліло.
Чомучка• 16 апреля 2024
Ответ дляAnna_Romanova
А хто колов?
Чомучка• 16 апреля 2024
Ответ дляМарія -bb82
Наче треба купляти. Я не знаю
Я в приватній клініці на обліку.
А що вони рекомендують колоти і де? Бо в ЖК нам сказали звертатися в центр щеплень і колоти АКДС
автор Марія -bb82 • 16 апреля 2024
Ответ дляЧомучка
Бустрикс. Але ц них купляти. А там в 2,5р дорожче ще й +за консультацію
В приватній і колють одразу.
Anna_Romanova• 16 апреля 2024
Ответ дляЧомучка
А хто колов?
Просто купила в аптеці, кололи в поліклініці в прививочному кабінеті.
Не чіпай - вб ю• 17 апреля 2024
Ответ дляAnna_Romanova
А хто давав вам дозвіл на вакцинування? Мені в ЖК сказали звертатися в центр щеплень.
Anna_Romanova• 17 апреля 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Сімейний лікар. Перед тим як зайти в прививочний кабінет, я зайшла до сімейного, типу на огляд, по факту, написали що здорова і дозволено щепитися. З вакциною від грипу так само восени робила.
А в жіночій консультації пропонували, щоб я до них приїхала з вакциною, там медсестра могла уколоти, я відмовилася, бо далеко їхати.