Дівчата, поділіться будь ласка відгуками,хто народжував у 5 чи 7 пологовому Києва.
Яких лікарів радите? Перші пологи кесарський розтин, треба лікар ,який приймає природні пологи після кесаревого.
ole4kakissa• 15 апреля 2024
Ответ дляIrii
Такі питання краще задавати з ввімкненими анонімами.
И врачам, а не советчицам
Ответ дляole4kakissa
И врачам, а не советчицам
Я питаю про досвід жінок, а не досвід лікарів. В тому то і справа ,що по відгукам буду переходити до спілкування з лікарями і обирати.
Ответ дляАнетка
Автор, скільки минуло років після КР ?
Від цього буде залежить.
9 років минуло. Звісно будемо спостерігати за шрамом і дивитись ближче до пологів. Але цікавить досвід жінок