ОноВамнадо• сегодня в 18:04

Екзамен з української мови

По роботі є необхідність отримати сертифікат на рівень знання української мови.
Й тут виникає шалений страх((( тести не лякають, якось здам. Переказ також написати - гадаю, що зможу.
А ось монолог - це прям біда якась. Така кількість різноманітних тем. А я розмовляти не вмію. Тобто розмовляти можу, але не на таку кількість тем й зовсім не гуманітарій. Важко сформулювати думку. Та й завчити важко. Чи є вірогідність все ж таки здати?
Як було у вас? Чи складно здавали?
забиякина• сегодня в 18:11
Поговорите с ИИ, или перед зеркалом

Майор Медуза• сегодня в 18:15
Так ваш старпост уже готовый монолог, вон какой))
автор ОноВамнадо • сегодня в 18:26
Ответ дляМайор Медуза
Ні, я можу розмовляти українською мовою. Але, наприклад, випадає якась тема з 115!!! А я все що згадаю по темі, то це 2-3 речення. Й через те маю великий страх. Ну блін, уявіть, що ви кактус)))
Майор Медуза• сегодня в 18:32
Ответ дляОноВамнадо
И хорошо)) Я целый день смотрю в окно наблюдаю за пешеходами, знаю много тайн соседей и иногда цвету, когда меня хвалят
Можно потом перейти к внешности, про то какие колючки в моде и вспомнить родственников из Аризоны, рассказать, что до этого вы жили в другом доме, а до этого в офисе, кактус- путешественник)
Пластилин_Колец• сегодня в 18:35
Легко
У мене укр. завжди 12 балів
Відмінно
Молчавочка• 2 часа назад
там надо что ли 200 из 200 сдать? как-нибудь да сдадите, пусть не на высший балл, но вряд ли супер сложно сдать на проходной
автор ОноВамнадо • 1 час назад
Ответ дляМайор Медуза
Класно ви написали!!!