15 апреля в 22:13

Ви б повертались в Україну тільки через те, що там батьки

що самій з дитиною важко, страшно.
гарно було жити в одному місті, але окремо. могли підстрахувати, допомогти..
за кордоном просто одна-однюсінька з дитиною.
Ви б повертались тільки через те, щоб жити поруч з рідними?
дитина хоче бути за кордоном, але вона маленька (8) і прийме будь-яке рішення.
Ms. Dolly 15 апреля в 22:14
Так это вам тяжело и хочется помощи с ребенком а не «скучаю , родные и тд «
Вилосипедниця 15 апреля в 22:15
Ні, але все ще залежить від регіону. Одне це сумське прикордоння зараз, а інше Львів чи Франківськ
VitalinkaGL 15 апреля в 22:15
нет.
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:16
Ответ дляMs. Dolly
Так это вам тяжело и хочется помощи с ребенком а не «скучаю , родные и тд «
ну і скучаю теж звичайно
Чеширская кошечка 15 апреля в 22:16
Я б оставалась там где у меня хорошая работа , жилье моя семья ( муж и дети ) , к родным можно приезжать в гости . Все зависит от перспектив для моей семьи там бы жила
1 8
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:16
Ответ дляMs. Dolly
Так это вам тяжело и хочется помощи с ребенком а не «скучаю , родные и тд «
тут дуже важко бо одна.
там будуть свої важкості.. всюди свої
Обнимашкина 15 апреля в 22:16
Автор, орієнтуйтеся лише на себе. Тут вам зараз понапишуть, чекайте.
СережкинаЯ 15 апреля в 22:17
Ответ дляЧеширская кошечка
Я б оставалась там где у меня хорошая работа , жилье моя семья ( муж и дети ) , к родным можно приезжать в гости . Все зависит от перспектив для моей семьи там бы жила
автору страшно и важко. ей бы на другую шею все это перевесить
2 1 7
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:17
Ответ дляЧеширская кошечка
Я б оставалась там где у меня хорошая работа , жилье моя семья ( муж и дети ) , к родным можно приезжать в гости . Все зависит от перспектив для моей семьи там бы жила
є тиран колишній в Україні)
1 2
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:17
Ответ дляЧеширская кошечка
Я б оставалась там где у меня хорошая работа , жилье моя семья ( муж и дети ) , к родным можно приезжать в гости . Все зависит от перспектив для моей семьи там бы жила
ну а робота поки що віддалена
СережкинаЯ 15 апреля в 22:17
Ответ дляУгги_в_горошек
тут дуже важко бо одна.
там будуть свої важкості.. всюди свої
за границей всем важко. в Украине тоже не сладко
Грабля 15 апреля в 22:18
Пусть родители к вам переедут, они же выездные
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:18
Ответ дляСережкинаЯ
за границей всем важко. в Украине тоже не сладко
знаю, там буде своє важко, а тут своє.
там при тривогах в паркінг вночі, дитина в школі, проблеми із забиранням..
але морально легше, підтримка. захворів - є кому допомогти
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:18
Ответ дляГрабля
Пусть родители к вам переедут, они же выездные
в них робота в Україні
Ms. Dolly 15 апреля в 22:19
А у меня никого нет 🤷🏼‍♀️ одна с двумя детьми уехала , не важко и не страшно бо выбора нет🤷🏼‍♀️
10 2
Вічний двигун 15 апреля в 22:20
8 лет или 8 месяцев?
3 5
Редиска Я 15 апреля в 22:20
Я ще до цього часу не виїхала з України тільки через те, що в мене тут мама. Яка їхати нікуди не збирається, хоч є брат в США і ще родичі за кордоном.
4 3
Вічний двигун 15 апреля в 22:21
Ответ дляУгги_в_горошек
в них робота в Україні
Родителям на шею хочется присесть?
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:21
Ответ дляВічний двигун
8 лет или 8 месяцев?
років
Аноним_Русалка 15 апреля в 22:21
Я не уезжала из страны, так как отец болел. И чтоб в любой момент сорваться к нему. А если ради помощи.... Ну подумайте адекватно. Где у ребёнка есть безопасность и будущее. Тут или там. Оставайтесь заграницей, а в Украину в гости. Ради ребёнка.
4 1
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:21
Ответ дляВічний двигун
Родителям на шею хочется присесть?
фінансово ні
Вічний двигун 15 апреля в 22:21
Ответ дляУгги_в_горошек
років
Это маленький?
Снегопадка 15 апреля в 22:22
Ответ дляРедиска Я
Я ще до цього часу не виїхала з України тільки через те, що в мене тут мама. Яка їхати нікуди не збирається, хоч є брат в США і ще родичі за кордоном.
І я сиджу, бо всі рідні тут.
Якби була сама, чи з дитиною- вже чкурнула б звідси.
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:23
Ответ дляВічний двигун
Это маленький?
прийме моє рішення - я про це
Ирина_Б_ 15 апреля в 22:23
если б я очень скучала то наверное вернулась
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:23
Ответ дляАноним_Русалка
Я не уезжала из страны, так как отец болел. И чтоб в любой момент сорваться к нему. А если ради помощи.... Ну подумайте адекватно. Где у ребёнка есть безопасность и будущее. Тут или там. Оставайтесь заграницей, а в Украину в гости. Ради ребёнка.
в мене все одно робота віддалена, і доведеться колись повертатись
Вічний двигун 15 апреля в 22:23
Ответ дляУгги_в_горошек
фінансово ні
Так Вы не из любви к родителям хотите вернуться, а потому, что здоровые, работают и будут Вас кружить.
Вічний двигун 15 апреля в 22:24
Ответ дляУгги_в_горошек
прийме моє рішення - я про це
Ну да, у ребёнка без вариантов, как мамка учудит, так и будет.
автор Угги_в_горошек 15 апреля в 22:24
Ответ дляВічний двигун
Так Вы не из любви к родителям хотите вернуться, а потому, что здоровые, работают и будут Вас кружить.
не тільки це.
допомога звичайно. і з дитиною іноді.
але і морально важко, хочеться поговорити, щоб вгості прийшли
1 1 4
Зліпок ступні 15 апреля в 22:25
Я одна с ребенком в Украине. Без жилья и без ничего осталась. Родителей нет.
4 3