Изменено 16 апреля в 09:05

розмови із сином і неприємний осад

Вчора балакали ввечері із сином (13 років), він в мене питає ’ти не хочеш почати ходити?’, я аж розсміялася, питаю ’куди?’, каже ’ну просто ходити, жирок зганять’, я відповіла що то не його справа і мене мій жирок цілком влаштовує.
Об´єктивно, я розумію що я не балерина, але й не центнер важу. Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей і постійно кричить про розлучення.
Я прям під враженням, неприємним.
Так, мій чоловік не ідеальний, так, він не заробляє мільйони, але він непоганий і як чоловік, і як батько (бо з рідним батьком дитина не спілкується років вісім взагалі, він з нами ніколи не жив, кілька разів на рік міг з´явитися з ’концертом’, а взагалі дитиною не цікавився ніколи).
Прийшла на роботу і думку гадаю, ходити я звісно можу, пострункішати можу, а ось порозумнішати то треба старатися.
показать весь текст
Бабка-байкерша 17 апреля в 01:51
Мабуть син ваш, просто вас жаліє, що ви валуєте на роботі по 12 годин на день. І в силу свого віку, намагається дати вам пораду, як на його думку можна вийти з цієї ситуації, от і все. Нормальна дитина, можливо він має рацію ми ж не знаємо вашої ситуації, яка сім´я, який бюджет, як ваш чоловік до вас ставиться. Може це для вас він супер, бо ви звикли, а от син ваш так не вважає.
2 1
Inconvenient 17 апреля в 15:52
Ответ длячерная мамба
Не тільки цього підлітка і не тільки з моїм братом. Не бачила жодного разу меркантильних підлітків, у яких дружні відносини з батьками, але при цьому на думці тільки гроші. Зазвичай таке в родинах, де з дітьми не проводять час і заміняють спілкування виключно матеріальними речами.
Вітчим, ні, не має бути батьком, але проживаючи в одному будинку, дружні стосунки має вибудовувати.
P.s. А чому Ви думаєте, що гени батька? Може то гени і виховання гумористів мами і вітчима? Одні криком про розлучення жартують, син теж пожартувати вирішив
Не бачили, тому що не хотіли бачити. Я особисто бачили і чула - донька подруги моєї мами приблизно так відізвалася про свого рідного батька, і він був дуже відданий татусь і гарний чоловік, але доньці хотілося більших статків. Якби в мами були такі гени, вона б , мабуть не створила таку тему, та й взагалі б не здивувалася.