Изменено 16 апреля в 09:05

розмови із сином і неприємний осад

Вчора балакали ввечері із сином (13 років), він в мене питає ’ти не хочеш почати ходити?’, я аж розсміялася, питаю ’куди?’, каже ’ну просто ходити, жирок зганять’, я відповіла що то не його справа і мене мій жирок цілком влаштовує.
Об´єктивно, я розумію що я не балерина, але й не центнер важу. Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей і постійно кричить про розлучення.
Я прям під враженням, неприємним.
Так, мій чоловік не ідеальний, так, він не заробляє мільйони, але він непоганий і як чоловік, і як батько (бо з рідним батьком дитина не спілкується років вісім взагалі, він з нами ніколи не жив, кілька разів на рік міг з´явитися з ’концертом’, а взагалі дитиною не цікавився ніколи).
Прийшла на роботу і думку гадаю, ходити я звісно можу, пострункішати можу, а ось порозумнішати то треба старатися.
показать весь текст
Мамкиня доця 16 апреля в 11:17
Ответ дляБодіпозітівна
Как же классно такие темы отражают узколобость и ограниченность родителей... ’Не его дело’, ’сдать в интернат’, ’пусть сам заработает’...
Адекватных комментов - от силы пара, остальное про задушить в зародыше любые попытки высказать свое мнение. Очень умно.
Автор, вы бы лучше спросили, откуда у него такой сценарий в голове. И фильтровали бы свое общение с мужем при ребенке. А рот заткнуть - много ума не надо.
Ну давайте так , якщо вам подруга чи мама ( давайте мама) прийде і скаже , Таню , йди в зал , бо ти товста , того в тебе й такий чоловік нікудишній( ну чоловіка ви кохаєте і він вам наче норм) то що буде? Це нормально? Чи доросла людина не має права таке казати? А син автора якщо хоче говорити на дорослі теми то і має поводитись як дорослий і отримати відповідь що то недопустимо пхати носа в особисті сердечні справи матері ,
Бодіпозітівна 16 апреля в 11:17
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Кому потрібна його думка в питаннях, які до нього ніяк не відносяться?
Хто нею цікавився?
Потрібно в першу чергу думати,кому і що ти говориш. І чи стосується тебе це питання взагалі. А не молоти все підряд як п´ятирічна дитина.
Чтоб ребенок понимал, что можно говорить, что нельзя, ему нужно это доносить. А не пустить воспитание на самотек и потом такое вот выслушивать.
ДеньгиНеСдаю 16 апреля в 11:20
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Если ребёнок не имеет права голоса в семье - не нужно удивляться таким его высказываниям.
Дитина має право голоса в сім´ї, в питаннях, які відповідають його віку і розвитку.
Тобто колір шпалер в його кімнаті і які гуртки він бажає відвідувати.

Питання скільки мамі важити і з ким спати - до таких не відносяться.
9 1
Бодіпозітівна 16 апреля в 11:20
Ответ дляМамкиня доця
Ну давайте так , якщо вам подруга чи мама ( давайте мама) прийде і скаже , Таню , йди в зал , бо ти товста , того в тебе й такий чоловік нікудишній( ну чоловіка ви кохаєте і він вам наче норм) то що буде? Це нормально? Чи доросла людина не має права таке казати? А син автора якщо хоче говорити на дорослі теми то і має поводитись як дорослий і отримати відповідь що то недопустимо пхати носа в особисті сердечні справи матері ,
Вы сравниваете несравнимое, это во-первых. Во-вторых, ребенка надо научить такту. Или он сам к этому придет, без участия родителей?
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 11:21
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дитина має право голоса в сім´ї, в питаннях, які відповідають його віку і розвитку.
Тобто колір шпалер в його кімнаті і які гуртки він бажає відвідувати.

Питання скільки мамі важити і з ким спати - до таких не відносяться.
С кем маме спать - это самый главный вопрос, который касается ребёнка. Вы вообще понимаете, что такое семья?
6 1
ДеньгиНеСдаю 16 апреля в 11:21
Ответ дляБодіпозітівна
Чтоб ребенок понимал, что можно говорить, что нельзя, ему нужно это доносить. А не пустить воспитание на самотек и потом такое вот выслушивать.
Так я про це і пишу - почати виховувати дитину і пояснити правила поведінки.
Залізна пані 16 апреля в 11:21
Ответ для100pudov
13 років шостий клас? в мене син у 8 класі - 14 років.
По темі - почніть з дієти, раз на спорт нема часу. Підліткам важливий вигляд батьків, повірте.

Я навпаки сина привчила до тренажерки, ходить зі мною качається. І да, він мені каже що виглядаю я в свої 39р краще за його деяких ровесниць. І його це теж стимулює займатися.
Але ж він не пропонує впм мвоє тіло продавати, як автору каже її син
ДеньгиНеСдаю 16 апреля в 11:21
Ответ дляОдна_на_всей_планете
С кем маме спать - это самый главный вопрос, который касается ребёнка. Вы вообще понимаете, что такое семья?
Серйозно?
Неповнолітня дитина вирішує з ким мамі спати та жити?
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 11:22
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Серйозно?
Неповнолітня дитина вирішує з ким мамі спати та жити?
Естественно. Я вам больше скажу - даже органы опеки решают, с кем спать маме. Если кандидатура спящего с мамой органы опеки не устроит - ребёнка заберут из семьи
автор Деловитая 16 апреля в 11:23
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Естественно. Я вам больше скажу - даже органы опеки решают, с кем спать маме. Если кандидатура спящего с мамой органы опеки не устроит - ребёнка заберут из семьи
аж заржала, Ви мабуть супер експерт у цих справах, бо служба у справах дітей про таке не в курсі
Мамкиня доця 16 апреля в 11:23
Ответ дляБодіпозітівна
Вы сравниваете несравнимое, это во-первых. Во-вторых, ребенка надо научить такту. Или он сам к этому придет, без участия родителей?
Я щось не зовсім зрозуміла ваш коментар , то я про то й пишу що хлопець ляпає дурню і треба йому донести що цього говорить не можна ні матері ні сестрі ні другові , вибір коханоі людини то особисті речі і не мають стосуватися інших , То звісно що треба пояснити ну ніяк не закрити очі і робить вигляд що то все ок
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 11:24
Ответ дляДеловитая
аж заржала, Ви мабуть супер експерт у цих справах, бо служба у справах дітей про таке не в курсі
Очень плохо, что все, что касается вашего ребёнка- у вас вызывает только смех и недоумение
8 1 1
Масяня Я 16 апреля в 11:25
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Если ребёнок не имеет права голоса в семье - не нужно удивляться таким его высказываниям.
Он имеет право голоса , только в совсем других вопросах - что он хочет на ужин , где хочет отпраздновать день рождения , какого фасона хочет штаны . И то окончательное решение остается за родителями . А вот в вопросе телосложения и веса матери , в вопросе , с каким мужчиной ей жить , права голоса он не имеет .
6 2
автор Деловитая 16 апреля в 11:25
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Очень плохо, что все, что касается вашего ребёнка- у вас вызывает только смех и недоумение
дуже погано що Ви свої фантазії маєте за абсолют і ігноруєте здоровий глузд і реальність
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 11:26
Ответ дляМасяня Я
Он имеет право голоса , только в совсем других вопросах - что он хочет на ужин , где хочет отпраздновать день рождения , какого фасона хочет штаны . И то окончательное решение остается за родителями . А вот в вопросе телосложения и веса матери , в вопросе , с каким мужчиной ей жить , права голоса он не имеет .
Я уже написала, что очень плохо, что мамы не учитывают мнение детей по поводу того, с каким мужчиной им жить. Это страшно
6 1 1
Ленивица-красавица 16 апреля в 11:26
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Проявить себя он сможет ровно на столько, на сколько родители в него вложили
Чудово, значить те що автор мало заробляє, зі слів її ж сина, то винна на вона, а її батьки бо мало вкали. Все причину знайдено, розходимося
100pudov 16 апреля в 11:26
Ответ дляЗалізна пані
Але ж він не пропонує впм мвоє тіло продавати, як автору каже її син
мій син дає мені поради - наприклад коли нещодавно ми сперечались з його вітчимом, і я сказала що підлаштовуватися під нього (вітчима) не буду, як в попередньому шлюбі, то мій син наодинці запитав чи все в нас добре, і якщо мені погано з ним (вітчимом), то краще розлучитися.

Це все стосується вміння спілкування з дитиною, і це проблема автора як мами, а не сина.
4 2
ДеньгиНеСдаю 16 апреля в 11:28
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Естественно. Я вам больше скажу - даже органы опеки решают, с кем спать маме. Если кандидатура спящего с мамой органы опеки не устроит - ребёнка заберут из семьи
Не придумуйте казок.
Де і коли таке було, щоб органи піклування вирішувати з ким спати матері дитини?
Хіба що то зовсім асоціальна особа і наность дитині явну шкоду. І то, дуже не факт, що наші органи таким займатимуться.
Бодіпозітівна 16 апреля в 11:28
Ответ дляМамкиня доця
Я щось не зовсім зрозуміла ваш коментар , то я про то й пишу що хлопець ляпає дурню і треба йому донести що цього говорить не можна ні матері ні сестрі ні другові , вибір коханоі людини то особисті речі і не мають стосуватися інших , То звісно що треба пояснити ну ніяк не закрити очі і робить вигляд що то все ок
Нет. Ребенок имеет право высказать свое мнение относительно партнера матери, если его он в чем-то не устраивает. И неважно, отец он ему или нет. Другое дело, что он должен сделать это тактично, а не ’растряси жирок и найди другого’. Имеет право задавать вопросы, даже неудобные, семья - это его мир тоже, и если ему в этом мире некомфортно, естественно желание что-то изменить. Задача матери - объяснить, что и как, почему его план неосуществим и все прочее. Вы же, как и 99% комментаторш в этой теме, просто предлагаете ребенка заткнуть.
Ленивица-красавица 16 апреля в 11:30
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Если ребёнок не имеет права голоса в семье - не нужно удивляться таким его высказываниям.
Яке право він має вказувати матері, скільки вона потрібна важити?
6 1
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 11:31
Ответ дляЛенивица-красавица
Яке право він має вказувати матері, скільки вона потрібна важити?
Такая ненависть в каждом комментарии...
Сказал как умеет.
4 2
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 11:32
И вообще как читаешь советчицу - одна ненависть ... к родителям, к детям, к военным, к выехавшим...
2 2
Бодіпозітівна 16 апреля в 11:33
Ответ дляЛенивица-красавица
Яке право він має вказувати матері, скільки вона потрібна важити?
Вы вообще не понимаете, что именно хотел сказать ребенок....
3 1
Ленивица-красавица 16 апреля в 11:35
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Такая ненависть в каждом комментарии...
Сказал как умеет.
Ненависть до тих, агресивно доносить, що дитина має право так казати. Як взагалі, можно виконати чию сь забаганку до власної ваги. А якщо б їй чоловік сказав, що вона жирна, думаю коменти були б інші
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 11:38
Ответ дляЛенивица-красавица
Ненависть до тих, агресивно доносить, що дитина має право так казати. Як взагалі, можно виконати чию сь забаганку до власної ваги. А якщо б їй чоловік сказав, що вона жирна, думаю коменти були б інші
Легко можно выполнить. Было бы желание
Ленивица-красавица 16 апреля в 11:39
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Легко можно выполнить. Было бы желание
Я от не можу, далі шо. Тут почитати так легко можливо все, а в житті вийшов і люди навкруги далеко не 50 кг. Де ж вони
автор Деловитая 16 апреля в 11:42
Ответ дляЛенивица-красавица
Я от не можу, далі шо. Тут почитати так легко можливо все, а в житті вийшов і люди навкруги далеко не 50 кг. Де ж вони
воно то може і не важко, тільки нашо?
Масяня Я 16 апреля в 11:42
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я уже написала, что очень плохо, что мамы не учитывают мнение детей по поводу того, с каким мужчиной им жить. Это страшно
Это не страшно , это нормально . У вас какое-то искаженное восприятие реальности . В 13 лет ребенок за себя определенные решения принимать не может , а в отношении родителей - тем более .
Ленивица-красавица 16 апреля в 11:43
Ответ дляДеловитая
воно то може і не важко, тільки нашо?
Ви ж теж хочете, мабуть щоб він вчився на 10 або 11 балів, а він вчиться?
Карамелька 16 апреля в 11:45
А отчим случайно не за ваш счёт живет?

Может сын видит его хамское отношение и копирует, и со своей стороны пытается дать глупые советы как у них говорят?
4 1