Розбещена цяточка• 16 апреля 2024
Патчі, набряк, підкажіть
Ніколи раніше не користувалась патчами, вирішила спробувати. Перший раз поставила, нічого не помітила, може хіба трохи зволоженіша шкіра стала. Вдруге поставила вчора вранці холодними. Відчувала легке печіння( хоча в мене для чутливої шкіри вони, в складі центелла). Почервоніння не було, тобто не схоже на алергію. Але після зняття помітила набряк. Він протримався вчора весь день і от на ранок я знов бачу наче мішки такі під очима. Підкажіть, що це може бути і чи було в когось таке? Може я якось не так їх встановила ( бо вони зʼїжджали кілька разів) чи просто не підходять мені..
OlenaMriya• 16 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
фото
Хорошие патчи. Попробуйте тогда их больше не в уголки глаз а ближе к переферии
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Это какие то ноунейм патчи за 300 грн?
Ну вони мені всі ноу-нейм, бо я ніколи раніше не користувалась продуктом. Але так, 300 грн, вибрала по відгуках.. отакі
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ дляOlenaMriya
Може я технічно невірно ставила? Вони мають прям впритул до ока, де нижні вії, прилягати? Бо в мене був проміжок між оцією найніжнішою ділянкою (щоб під віями), тобто трохи нижче вони (дивилась фотки в інеті, як ставити, там хто куди ліпить)))
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Лучше не пользуйтесь ими
Взагалі патчами чи саме цими? Останнім часом такий втомлений погляд, хотілось хоч якогось міні-тюнінга(
OlenaMriya• 16 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Пользуйтесь, не зря же вы потратились
У вас наверное на какой то компонент аллергия . Их модно и на лоб и на носогубку цеплять
Можно на скулы
Помогалочка• 16 апреля 2024
Вони з гіалуронкою? Чи може ви ще сироваткою з гіалуронкою користуєтесь? Від неї такі мішечки під очима можуть бути
OlenaMriya• 16 апреля 2024
Ответ длязаварний look
алергія. патчі це пустишка.навітьза 1.5 тис.краще добротний крем
Лимфомиазот работает? Это же гомеопатия
заварний look• 16 апреля 2024
Ответ дляOlenaMriya
Лимфомиазот работает? Это же гомеопатия
отлично! я на нем постоянно.еще как работает..через неделю никаких мешков. а мне 42 года
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ длязаварний look
Сплю, пʼю, норм харчуюсь.. тільки нервую через п.ц довкола. Погляд втомлений. А я ще не така стара..
OlenaMriya• 16 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А мне нравится консилер под глаза
По поводу синяков понял что это есть даже у моих кузенов
А им 9 и 12 лет
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ длязаварний look
Я взагалі щось не можу під очі нічого підібрати толком. Що не беру, то або пече, або нема ефекту, або почервоніння.
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ дляПомогалочка
Взагалі нічого під низ не наносила. Щодо гіалуронки-хз, зараз ще раз склад перечитаю.
заварний look• 16 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
а що ви підбираєте? я користуюсь кремами Анна Лотан ГРинс, РЕнью емульсія з віт.С. нарозлив беру у косметологів. 10 мл 350-400 грн. в рідних баночках більше 1 тис грн. зморшок нема.гарна шкіра . а патчі це хрень.
Червона рута• 16 апреля 2024
Может у вас аллергия, на какой то компонент. Если повторится, то лучше выбросить. Жжения не должно быть.
заварний look• 16 апреля 2024
Ответ дляOlenaMriya
А мне нравится консилер под глаза
А им 9 и 12 лет
синяки і мішки це різне. синяки нічим не забрати.а мішки можна
Помогалочка• 16 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ні, в складі наче немає. Просто якщо окремо користуєтесь сироваткою з гіалуронкою, то можуть бути такі мішечки. Я чисто теоретично припустила, що це можливо паралельно співпало від використання чогось іншого
заварний look• 16 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
отака ємульсія шикарна. ні мішків, ні набряків.освітлює шкіру. перевірено на собі.беру в продавалці нарозлив. 10 мл десь 350-400 грн.вистачає надовго бо ріденька.супер
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ длязаварний look
Креми. В мене взагалі дуже чутлива шкіра. То я брала саме «натуральне»- Веледа (пеклО), якусь Корею пробувала-теж дискомфорт. Не можу підібрати крем під очі. Зморшки мене хвилюють не так (хоча теж он є в куточках), а більше втомленість погляду. Креми це, мабуть, не вирішать. Та й патчі, схоже, теж(
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ длязаварний look
Дякую, гляну.
заварний look• 16 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
бо ви берете дешевеньке.треба брати проф. Анна Лотан.,Ренью,Доктор Шпілер....веледа це п*ятки мастити
Розбещена цяточка
• 16 апреля 2024
Ответ длязаварний look
Та насправді різні цінові категорії брала. Тут більше до складу питання. От глянула цей Ренью по посиланню, там віт С-в мене на нього алергія. Але дякую, ще придивлюсь до інших марок, як ви рекомендували.