Нагайна• 16 апреля 2024
А як піднімати феритін коли гемоглобін в нормі?
Була хронічна анемія на фоні маткових кровотеч багаторічних.
Проблеми позбулася.
Ферітин був 2,5, гемоглобін 79. Більше року підіймала гемоглобін, наразі 130. Феритін 5) Що далі? Як бути з феритіном?
Проблеми позбулася.
Міряю від одиниці• 16 апреля 2024
Ніяк. Орієнтуватись на самопочуття, а не на лабораторні показник
Дюагональ• 16 апреля 2024
О, и у меня ферритин 2,3 по той же причине. Пока принимаю прописаное лечение.
Блондинка в Шоколаде• 16 апреля 2024
а вітамін В12 у вас який?
феритин напряму від нього залежить, піднімаєте В12 - піднімається феритин
Вся в кредитах• 16 апреля 2024
Мне сказали постоянно пить профилактическую дозу железа, фолиевую и д(дефицит там по анализас). Пью хелатное солгар, с3 до 80 подняла, но врач сказала пить дальше
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляДюагональ
А гемоглобін підняли?
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
а вітамін В12 у вас який?
В12 норма. І Д3 вже норма.
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляТАЗератти
В смысле как?
Железо 2 месяца пить в год.
Так а як його далі пити якщо гемоглобін вже на верхній межі? Він же також ростиме. Цього і не розумію.
Дюагональ• 16 апреля 2024
Ответ дляНагайна
А гемоглобін підняли?
Честно говоря никак не дойду анализы сдать , но гемоглобин не был прям низким.
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
А профілактична це яка?
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляДюагональ
Цікаво. Тобто або гемоглоібн після 140 перестає рости і починає рости феритін, або гемоглобін також росте разом з феритіном і це не страшно.
Вся в кредитах• 16 апреля 2024
Ответ дляНагайна
А профілактична це яка?
Ну если мальтофер фол мне назначали дня лечения 3в день, то для профилактики по одной. Но от него желудок болел, перешла на солгар и пью по одной постоянно
Вся в кредитах• 16 апреля 2024
Ответ дляНагайна
Не должен расти, он будет норма, а начнёт заполняться ’депо’ ферритина
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ось це і намагалася зрозуміти, дякую.
Тоді просто продовжую поки що пила і за пару міс здам феритін.
Файно Замало• 16 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Тоже врач назначил маотофер фол по 2 табл в день, 3 месяца. Вроде нет побочек. Как все индивидуально.
Вся в кредитах• 16 апреля 2024
Ответ дляФайно Замало
Я даже зонд глотала, думали проблемы. Болел желудок и все... Оказалось все идеально. Но вот так неприятно, но поднимал все таки гемоглобин
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Каким образом устранили кровотечения?
Печень обследована (биохимия крови, узи)?
Запоры есть?
Копрограмму сдавали для проверки работы органов пищеварения?
Запоры есть?
Мірена.
Печінка - жировий гепатоз, закрепів нема.
Копрограму не призначали ніколи.
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Стеатоз как-то лечите?
Это же и есть причина повышенных кровотечений - детокс стероидных гормонов печенью в ТАКОМ состоянии не производится.
Гипотиреоз есть?
Пакет щитовидки в нормі все життя.
З приводу гепатоза нічого не призначали, сказали лише вага в стані вплинути на гепатоз..
Ответ дляНагайна
Пакет щитовидки в нормі все життя.
У вас лишний вес (?), жировой гепатоз, железодефицит... и при этом ’Пакет щитовидки в нормі все життя’
Ну не может такого быть!
В референсах просто все, но не в оптимальных значениях.
Температурный тест делали когда-нибудь?
Стеатоз есть и у худых.
Если его не лечить, не просто сбросить вес, то может развиться цирроз.
Ну не может такого быть!
Температурный тест делали когда-нибудь?
Стеатоз есть и у худых.
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Ну не может такого быть!
Температурный тест делали когда-нибудь?
Стеатоз есть и у худых.
Ну не может такого быть!
Температурный тест делали когда-нибудь?
Стеатоз есть и у худых.
Ну пишу як є. Мене все життя ганяють ту щитовидку перевіряти - жодного разу не було нижче чи вище норми. УЗД - вузлик з´явився після сорока крихітний, навіть до увагу не беруть.
Здаю пакетно, Т3, Т4, АТПО, ТТГ і щось ще було здається. Ніколи не казали що там є проблема.
Температурний тест наче не робили, не знаю що воно таке.
Ответ дляНагайна
Покажите самый свежий анализ
Нагайна
• 16 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Т4 и Т3 на нижних границах нормы.
Это не ок, это и есть гипофункция щитовидной железы.
Вы йод и селен не принимаете, да?
А они нужны на постоянной основе.
Так же нужно обязательно лечить печень!
С жировым гепатозом из гипотиреоза не выбраться
Вы йод и селен не принимаете, да?
А они нужны на постоянной основе.
Так же нужно обязательно лечить печень!
Ви лікар? Я можу потрапити на консультацію щоб проговорити все це?